Keyword Research (7.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: edit
lv: labot

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Top
lv: Augša

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Statistics
lv: Statistika

en: Taxonomy settings
lv: Taksanomijas iestatījumi

en: Options
lv: Iespējas

en: Page
lv: Lapa

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Sources
lv: Avoti

en: Standard
lv: Standarta

en: Analysis
lv: Analīze

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
lv: Ceļš '@link_path' ir nederīgs vai arī nav pieejas.

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: You must select something to filter by.
lv: Jāizvēlas filtrēšanas iestatījumi.
