Keyword Research (7.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: None
nl: Geen

en: No data
nl: Geen gegevens

en: edit
nl: bewerken

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Top
nl: Bovenaan

en: Link target
nl: Doel van de link

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Taxonomy settings
nl: Taxonomie-instellingen

en: Options
nl: Opties

en: Page
nl: Pagina

en: OK
nl: Ok

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Sources
nl: Bronnen

en: Bid
nl: Bieden

en: Standard
nl: Standaard

en: Analysis
nl: Analyse

en: Import data
nl: Importeer data

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '@link_path' is ongeldig of u heeft er geen toegang toe.

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: You must select something to filter by.
nl: Selecteer iets om op te filteren.

en: All keywords
nl: Alle trefwoorden

en: Additional fields
nl: Extra velden

en: Report data
nl: Rapporteringsdata

en: No keywords available.
nl: Geen trefwoorden beschikbaar.
