Keyword Research (7.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Priority
ro: Prioritate

en: Last updated
ro: Ultima actualizare

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: No data
ro: Nu sunt date

en: edit
ro: modifică

en: Back
ro: Înapoi

en: Save
ro: Salvare

en: Top
ro: Sus

en: Link target
ro: Ținta link-ului

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Statistics
ro: Statistici

en: Taxonomy settings
ro: Setări de taxonomie

en: Options
ro: Opţiuni

en: Page
ro: Pagina

en: Filter
ro: Filtru

en: Advanced
ro: Avansat

en: Sources
ro: Surse

en: Analysis
ro: Analiză

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ro: Calea  '@link_path' este sau invalidă sau nu aveţi acces la ea.

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: You must select something to filter by.
ro: Trebuie selectat ceva după care să se filtreze.
