Keyword Research (7.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Value
th: ค่า

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Last updated
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: edit
th: แก้ไข

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Statistics
th: สถิติ

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Sources
th: แหล่ง

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
th: ตำแหน่งพาธ '@link_path' ไม่ถูกต้อง หรือคุณยังไม่ได้ หรือ คุณไม่สามารถเข้าถึงได้

en: Keyword
th: คำค้นหา

en: You must select something to filter by.
th: คุณต้องเลือกรายการที่ต้องการกรองข้อมูล
