Keyword Research (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: edit
az: redaktə et

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Keywords
az: Açar söz

en: Statistics
az: Statistika

en: Taxonomy settings
az: Taksonomiya parametrləri

en: Options
az: Seçimlər

en: Page
az: Səhifə

en: Standard
az: Standart

en: Keyword
az: Açar söz

en: You must select something to filter by.
az: Filtrləmək üçün nəyisə seçməlisiniz.
