Keyword Research (7.x-1.0-alpha4) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Sources
my: မူလအရင်းအမြစ်

en: Standard
my: စံ

en: Analysis
my: စိစစ်ချက်
