Localization client (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Source string
ca: Cadena font

en: Clear
ca: Neteja

en: Source
ca: Font

en: Translated
ca: Traduïdes

en: Translation
ca: Traducció

en: Untranslated
ca: Sense traduir

en: Multilanguage
ca: Multilingüe

en: No strings found to translate.
ca: No s'han trobat cadenes per traduir.

en: Page Text
ca: Text de la pàgina

en: Translation to %language
ca: Traducció a: %language

en: Translate Text
ca: Tradueix Text

en: Save translation
ca: Desa la traducció

en: No languages set up to reimport packages into.
ca: No s'han establert idiomes per a reimportar-hi paquets.

en: Reimport translation packages
ca: Torna a importar els paquets de traducció

en: Language packages
ca: Paquets d'idioma

en: Choose language packages to reimport translations from. All files of the packages should be already uncompressed to the Drupal directories. All translation files will be imported for enabled modules and themes and will be imported to the built-in interface textgroup.
ca: Escolliu els paquets d'idioma d'on cal tornar a importar les traduccions. Tots els fitxers dels paquets haurien d'estar sense comprimir als directoris del Drupal. S'importaran tots els fitxers de traducció per als mòduls i temes habilitats als grups de text de la interfície integrada.

en: Clean up textgroups in database before reimport
ca: Neteja els grups de texts a la base de dades abans de tronar a importar

en: If checked, all translations for the given language and selected textgroups will be deleted from the database first, and you will loose all your customized translations and those not available in the files being imported. Use with extreme caution.
ca: Si marqueu la casella, totes les traduccions de l'idioma i els grups de texts seleccionats s'esborraran de la base de dades i perdreu totes les traduccions personalitzades i aquelles que no estan disponibles en els fitxers que s'importen. Utilitzeu-ho amb precaució.

en: Reimport packages
ca: Torna a importar els paquets

en: Enable sharing translations with server
ca: Habilita el compartiment de traduccions amb un servidor

en: Address of localization server to use
ca: Adreça del servidor de traduccions a utilitzar

en: The given server could not handle the v2.0 remote submission API.
ca: El servidor especificat no pot gestionar la API d'enviament remot v2.0.

en: Verified that the specified server can handle remote string submissions. Supported languages: %languages.
ca: S'ha verificat que el servidor que heu especificat pot gestionar l'enviament remot de cadenes. Els idiomes suportats són: %languages.

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
ca: S'ha especificat una adreça de servidor de traduccions no vàlida. Assegureu-vos d'haver especificat l'adreça del servidor correcte.

en: Your Localization Server API key
ca: La vostra clau de la API del servidor de traducció

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
ca: És una clau única que us permetrà enviar traduccions al servidor remot. Per obtenir la vostra clau de la API aneu a !server-link.

en: Translation sent and accepted by remote server.
ca: Traducció enviada i acceptada pel servidor remot.

en: Translation rejected by remote server. Reason: %reason
ca: Traducció rebutjada pel servidor remot. Raó: %reason

en: The connection with the remote server failed with the following error: %error_code: %error_message.
ca: La connexió amb el servidor remot ha fallat donant el següent error: %error_code: %error_message.

en: Save string
ca: Desa la cadena

en: Translate strings
ca: Tradueix les cadenes

en: Import file
ca: Importa un fitxer

en: Provides on-page localization
ca: Proporciona la possibilitat de traduir directament a la pàgina.

en: An HTTP error @status occured.
ca: Un error HTTP @status ha passat.

en: Hide on-page translation from you
ca: Amaga la traducció a la pàgina per tu
