Localization client (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Source string
el: Συμβολοσειρά προέλευσης

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Source
el: Πηγή

en: Translated
el: Μεταφρασμένο

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Untranslated
el: Αμετάφραστο

en: Multilanguage
el: Πολυγλωσσικό

en: No strings found to translate.
el: Δεν βρέθηκαν φράσεις προς μετάφραση.

en: Page Text
el: Κείμενο σελίδας

en: Translation to %language
el: Μετάφραση σε %language

en: Translate Text
el: Μετάφραση κειμένου

en: Save translation
el: Αποθήκευση μετάφρασης

en: No languages set up to reimport packages into.
el: Δεν έχουν ρυθμιστεί γλώσσες για την επανεισαγωγή αρχείων.

en: Reimport translation packages
el: Επανεισαγωγή πακέτων μετάφρασης

en: Language packages
el: Πακέτα γλώσσας

en: If checked, all translations for the given language and selected textgroups will be deleted from the database first, and you will loose all your customized translations and those not available in the files being imported. Use with extreme caution.
el: Εάν τσεκαριστεί, όλες οι μεταφράσεις για τη συγκεκριμένη γλώσσα και οι επιλεγμένες ομάδες κειμένου θα διαγραφούν πρώτα από την βάση, και θα χάσετε όλες τις παραμετροποιημένες μεταφράσεις καθώς και εκείνες που δεν είναι διαθέσιμες στα αρχεία που θα εισαχθούν. Χρησιμοποιήστε το με ιδιαίτερη προσοχή.

en: Reimport packages
el: Επανεισαγωγή πακέτων

en: Enable sharing translations with server
el: Ενεργοποίηση διαμοιρασμού μεταφράσεων με διακομιστή

en: Address of localization server to use
el: Η διεύθυνση του διακομιστή μεταφράσεων που θα χρησιμοποιηθεί

en: The given server could not handle the v2.0 remote submission API.
el: Ο διακομιστής που εισάγατε δεν μπορεί να χειριστεί την έκδοση v2.0 της απομακρυσμένης καταχώρισης.

en: Verified that the specified server can handle remote string submissions. Supported languages: %languages.
el: Επιβεβαιώθηκε πως ο συγκεκριμένος διακομιστής μπορεί να χειριστεί απομακρυσμένες καταχωρίσεις φράσεων. Υποστηριζόμενες γλώσσες: %languages.

en: Your Localization Server API key
el: Το API κλειδί σας από τον διακομιστή μεταφράσεων

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
el: Αυτό είναι ένα μοναδικό κλειδί που θα επιτρέψει να στέλνετε μεταφράσεις στον διακομιστή μεταφράσεων. Για να λάβετε το API κλειδί πηγαίνετε σε !server-link.

en: Translation sent and accepted by remote server.
el: Η μετάφραση στάλθηκε και καταχωρήθηκε στον διακομιστή.

en: Translation rejected by remote server. Reason: %reason
el: Η μετάφραση απορρίφθηκε από τον απομακρυσμένο διακομιστή. Αιτία: %reason

en: The connection with the remote server failed with the following error: %error_code: %error_message.
el: Η σύνδεση με τον διακομιστή απέτυχε με το εξής σφάλμα: %error_code: %error_message.

en: Save string
el: Αποθήκευση φράσης

en: Translate strings
el: Μετάφραση φράσεων

en: Import file
el: Εισαγωγή αρχείου
