Localization client (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Source string
lt: Šaltinio eilutė

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Source
lt: Šaltinis

en: Translated
lt: Išversta

en: Translation
lt: Vertimas

en: Untranslated
lt: Neišversta

en: Multilanguage
lt: Daugiakalbystė

en: Sharing
lt: Dalintis

en: No strings found to translate.
lt: Nėra eilučių vertimui

en: Page Text
lt: Puslapio tekstas

en: Translation to %language
lt: Vertimas į %language

en: Translate Text
lt: Vertimo tekstas

en: Save translation
lt: Išsaugoti vertimą

en: No languages set up to reimport packages into.
lt: Reimportavimui nėra nustatyta kalbos

en: Reimport translation packages
lt: Reimportuoti vertimo paketus

en: Language packages
lt: Kalbos paketai

en: Choose language packages to reimport translations from. All files of the packages should be already uncompressed to the Drupal directories. All translation files will be imported for enabled modules and themes and will be imported to the built-in interface textgroup.
lt: Pasirinkite kalbos paketus iš kurių importuoti vertimus. Visi paketo failai turi būt išarchyvuoti ir įkelti į Drupal direktorijas. Visi vertimo failai bus importuoti įjungtiems moduliams ir temoms bei vidinės sąsajos teksto grupėms.

en: Clean up textgroups in database before reimport
lt: Prieš importavimą išvalyti teksto grupes iš duomenų bazės

en: If checked, all translations for the given language and selected textgroups will be deleted from the database first, and you will loose all your customized translations and those not available in the files being imported. Use with extreme caution.
lt: Jei pasirinkta visi pasirinkto kalbos vertimai bus pirmiau pašalinti iš duomenų bazės, taip galite prarasti visus vertimo pritaikymus. Naudokite atsargiai.

en: Reimport packages
lt: Reimportuoti paketus

en: Enable sharing translations with server
lt: Įjungti dalinimasi su vertimo serveriu

en: Address of localization server to use
lt: Lokalizacijos serverio adresas

en: The given server could not handle the v2.0 remote submission API.
lt: Duotas serveris negali naudotis v2.0 nuotoliniu pateikimo API.

en: Verified that the specified server can handle remote string submissions. Supported languages: %languages.
lt: Patvirtinta, kad nurodytas serveris gali naudoti nuotolinį eilučių pateikimą. Palaikomos kalbos: %languages.

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
lt: Klaidingas lokalizacijos serverio adresas. Įsitikinkite, kad nurodėte teisingą serverio adresą.

en: Localization client
lt: Lokalizacijos klientas

en: Your Localization Server API key
lt: Jūsų API raktas Lokalizacijos serveryje

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
lt: Tai unikalus raktas kuris leis jums siųsti vertimus į nutolusį serverį. Gaukite savo API raktą nuėję į !server-link.

en: Translation sent and accepted by remote server.
lt: Vertimas nusiųstas ir priimtas.

en: Translation rejected by remote server. Reason: %reason
lt: Vertimas atmestas. Priežastis: %reason

en: The connection with the remote server failed with the following error: %error_code: %error_message.
lt: Sujungimas su nutolusiu serveriu nepavyko dėl šios klaidos: %error_code: %error_message.

en: Save string
lt: Išsaugoti eilutę

en: Translate strings
lt: Versti eilutes

en: Import file
lt: Importuoti failą

en: Provides on-page localization
lt: Suteikia vertimą puslapyje

en: An HTTP error @status occured.
lt: Įvyko HTTP klaida @status.

en: Hide on-page translation from you
lt: Paslėpti sąsajos vertimo galimybę
