Localization client (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Source string
nl: Brontekst

en: Clear
nl: Leegmaken

en: Source
nl: Bron

en: Translated
nl: Vertaald

en: Translation
nl: Vertaling

en: Untranslated
nl: Niet vertaald

en: Multilanguage
nl: Meertalig

en: Sharing
nl: Delen

en: No strings found to translate.
nl: Er werden geen tekenreeksen gevonden om te vertalen

en: Page Text
nl: Tekst van de pagina

en: Translation to %language
nl: Vertaal naar het %language

en: Translate Text
nl: Tekst vertalen

en: Save translation
nl: Vertaling opslaan

en: No languages set up to reimport packages into.
nl: Er zijn geen talen ingesteld om de pakketten in te importeren.

en: Reimport translation packages
nl: Pakketten met vertalingen herimporteren

en: Language packages
nl: Taalpakketten

en: Clean up textgroups in database before reimport
nl: Tekstgroepen opruimen in de database voor herimport

en: Reimport packages
nl: Pakketten herimporteren

en: Enable sharing translations with server
nl: Mogelijk maken om vertalingen met de server te delen

en: Address of localization server to use
nl: Adres van de te gebruiken lokalisatieserver

en: Localization client
nl: Lokalisatieclient

en: Your Localization Server API key
nl: Uw API-sleutel van de lokalisatieserver

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
nl: Dit is een unieke sleutel die het mogelijk maakt om vertalingen naar de server op afstand te sturen. Ga naar !server-link voor de API-sleutel

en: Translation sent and accepted by remote server.
nl: Vertaling verstuurd en geaccepteerd door de server op afstand

en: Translation rejected by remote server. Reason: %reason
nl: Vertaling geweigerd door de server op afstand. Reden: %reason

en: Save string
nl: Tekenreeks opslaan

en: Translate strings
nl: Teksten vertalen

en: Import file
nl: Bestand importeren

en: Provides on-page localization
nl: Maakt het mogelijk om op de pagina's te vertalen

en: An HTTP error @status occured.
nl: Een HTTP-fout @status is opgetreden

en: Copy source
nl: Kopieer de bron

en: Submit translations to localization server
nl: Vertalingen naar de lokalisatieserver sturen

en: Allows users to submit translations to a remote localization server.
nl: Maakt het mogelijk om vertalingen naar een lokalisatieserver sturen

en: You should provide a server address, such as http://localize.drupal.org
nl: U dient een serveradres in te voeren zoals http://localize.drupal.org
