Localization client (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Source string
sk: Zdrojový reťazec

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Source
sk: Zdroj

en: Translated
sk: Preložené

en: Translation
sk: Preklad

en: Untranslated
sk: Nepreložené

en: Multilanguage
sk: Viacjazyčnosť

en: Sharing
sk: Zdieľanie

en: No strings found to translate.
sk: Neboli nájdené žiadne reťazce na prekladanie.

en: Page Text
sk: Texty v stránke

en: Translation to %language
sk: Preklad do %language

en: Translate Text
sk: Preložiť text

en: Save translation
sk: Uložiť preklad

en: No languages set up to reimport packages into.
sk: Neboli vybrané žiadne jazyky pre znovu naimportovanie.

en: Reimport translation packages
sk: Reimport prekladových balíčkov

en: Language packages
sk: Jazykový balíček

en: Choose language packages to reimport translations from. All files of the packages should be already uncompressed to the Drupal directories. All translation files will be imported for enabled modules and themes and will be imported to the built-in interface textgroup.
sk: Vyberte jazykové balíčky, z ktorých sa majú preklady znova naimportovať. Všetky súbory z týchto balíčkov by už mali byť rozbalené do priečinkov Drupalu. Všetky prekladové súbory budú naimportované po aktivovaní modulov a vzhľadov a budú zabudované do rozhrania textových skupín.

en: Clean up textgroups in database before reimport
sk: Vyčistenie skupín textov v databáze pred reimportom

en: If checked, all translations for the given language and selected textgroups will be deleted from the database first, and you will loose all your customized translations and those not available in the files being imported. Use with extreme caution.
sk: Ak je zaškrtnuté, všetky preklady pre daný jazyk a označené skupiny textov budú najprv z databázy vymazané a vy stratíte všetky upravené preklady. Tieto nie sú k dispozícii v nových súboroch určených na import. Túto funkciu používajte s maximálnou opatrnosťou!

en: Reimport packages
sk: Reimport balíčkov

en: Enable sharing translations with server
sk: Povoliť zdieľané preklady so serverom

en: Address of localization server to use
sk: Adresa lokalizačného servera

en: The given server could not handle the v2.0 remote submission API.
sk: zadaný server nedokáže spracovať vzdialené požiadavky API v2.0.

en: Verified that the specified server can handle remote string submissions. Supported languages: %languages.
sk: Overte, či zadaný server vie spracovať reťazce od vzdialených zdrojov. Podporované jazyky: %languages.

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
sk: Zadaná adresa lokalizačného servera je neplatná.  Naozaj ste zadali správnu adresu servera?

en: Localization client
sk: Lokalizačný klient

en: Your Localization Server API key
sk: Váš API kľúč lokalizačného servera

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
sk: Toto je jedinečný kľúč, ktorý vám umožní zasielať preklady na vzdialený server. Ak chcete získať váš API kľúč navštívte !server-link.

en: Translation sent and accepted by remote server.
sk: Preklad bol odoslaný a bol vzdialeným serverom akceptovaný.

en: Translation rejected by remote server. Reason: %reason
sk: Preklad bol vzdialeným serverom odmietnutý. Dôvod: %reason

en: The connection with the remote server failed with the following error: %error_code: %error_message.
sk: Pripojenie so vzdialeným serverom zlyhalo s nasledujúcou chybou: %error_code: %error_message.

en: Save string
sk: Uložiť reťazce

en: Translate strings
sk: Preložiť reťazce

en: Import file
sk: Importovať súbor

en: Provides on-page localization
sk: Umožňuje lokalizáciu priamo na stránke

en: An HTTP error @status occured.
sk: Nastala HTTP chyba @status.

en: Copy source
sk: Kopírovať zdroj

en: Submit translations to localization server
sk: Odoslať preklady na lokalizačný server
