Localization client (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: Source string
hu: Forrás-karaktersorozat

en: Clear
hu: Törlés

en: Source
hu: Forrás

en: Translated
hu: Fordított

en: Translation
hu: Fordítás

en: Untranslated
hu: Fordítatlan

en: Multilanguage
hu: Többnyelvűség

en: Sharing
hu: Megosztás

en: No strings found to translate.
hu: Nem található fordítható karaktersorozat.

en: Page Text
hu: Oldal szöveg

en: Translation to %language
hu: Fordítás %language nyelvre

en: Translate Text
hu: Szöveg fordítása

en: Save translation
hu: Fordítás mentése

en: Enable sharing translations with server
hu: Fordítások megosztásának engedélyezése a kiszolgálóval

en: Address of localization server to use
hu: A használandó fordítási kiszolgáló

en: The given server could not handle the v2.0 remote submission API.
hu: A megadott kiszolgáló nem tudja kezelni a v2.0-ás távoli beküldés API-t.

en: Verified that the specified server can handle remote string submissions. Supported languages: %languages.
hu: Ellenőrizve, hogy a megadott kiszolgáló tudja kezelni a távoli karaktersorozat beküldéseket. A kezelt nyelvek: %languages.

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
hu: Érvénytelen honosítási kiszolgáló cím lett megadva. Meg kell győződni arról, hogy a helyes kiszolgáló cím lett-e megadva .

en: Localization client
hu: Honosítási ügyfél

en: Your Localization Server API key
hu: <em>Honosítási kiszolgáló</em> API kulcsa

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
hu: Ez egy egyedi kulcs, mely lehetőséget biztosít a fordítások küldéséhez a távoli kiszolgálóra. Az API kulcs beszerzéséhez el kell látogatni ide: !server-link.

en: Save string
hu: Karaktersorozat mentése

en: Translate strings
hu: Karaktersorozatok fordítása

en: Provides on-page localization
hu: Lapon belüli lokalizálási lehetőséget ad

en: An HTTP error @status occured.
hu: HTTP @status hiba fordult elő.

en: Copy source
hu: Forrás másolása

en: Hide on-page translation from you
hu: Lapon belüli fordítás elrejtése

en: Use on-page translation
hu: Lapon belüli fordítás használata

en: Makes it possible to translate the Drupal interface on-page.
hu: Lehetővé teszi a Drupal felületének fordítását lapon belül.

en: Submit translations to localization server
hu: Fordítások beküldése a honosítási kiszolgálóhoz

en: Allows users to submit translations to a remote localization server.
hu: Lehetővé teszi, hogy a felhasználók fordításokat küldjenek egy távoli honosítási kiszolgálóhoz.

en: You should provide a server address, such as http://localize.drupal.org
hu: Meg kell adni egy kiszolgáló címét, mint például a http://localize.drupal.org

en: Not saved locally due to invalid HTML content.
hu: Érvénytelen HTML tartalom miatt helyben nem került mentésre.

en: Translation saved locally.
hu: A fordítás helyben mentésre került.

en: Translation successfuly removed locally.
hu: A fordítás helyben sikeresen törlésre került.

en: Unknown error while saving translation locally.
hu: Ismeretlen hiba történt a fordítás helyi mentése közben.

en: You could share your work with !l10n_server if you set your API key at !user_link.
hu: !l10n_server segítségével meg lehet osztani a fordítást a közösséggel, ha itt beállításra kerül a saját API kulcs: !user_link.

en: Not saved due to source string missing.
hu: Hiányzó forrásszöveg miatt nem lett elmentve.

en: Not saved due to missing form values.
hu: Hiányzó űrlapértékek miatt nem lett elmentve.

en: Not saved due to insufficient permissions.
hu: Nem megfelelő jogosultságok miatt nem lett elmentve.

en: Each translation submission will also be submitted to this server. We suggest you enter <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> to share with the greater Drupal community. Make sure you set up an API-key in the user account settings for each user that will participate in the translations.
hu: Minden fordítási javaslat be lesz küldve ennek a kiszolgálónak is. Célszerű a legnagyobb Drupal közösséggel a <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> kiszolgálón keresztül megosztani a javaslatokat. Meg kell győződni arról, hogy minden fordításban résztvevő felhasználó fiókjában be van állítva az API kulcs.

en: Translation sent and accepted by @server.
hu: A fordítás el lett küldve és azt @server elfogadta.

en: Translation rejected by @server. Reason: %reason
hu: A fordítást el lett utasítva: @server. Ok: %reason

en: The connection with @server failed with the following error: %error_code: %error_message.
hu: @server kiszolgálóval nem sikerült kapcsolatot létesíteni a következő hiba miatt: %error_code: %error_message.
