Localization client (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Source string
fi: Lähdemerkkijono

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Source
fi: Lähde

en: Translated
fi: Käännetty

en: Translation
fi: Käännös

en: Untranslated
fi: Kääntämättä

en: Multilanguage
fi: Monikielinen

en: No strings found to translate.
fi: Ei käännettäviä merkkijonoja.

en: Page Text
fi: Sivun teksti

en: Translation to %language
fi: Käännös kielelle %language

en: Translate Text
fi: Käännä teksti

en: Save translation
fi: Tallenna käännös

en: Enable sharing translations with server
fi: Ota käyttöön käännösten jako palvelimella

en: Address of localization server to use
fi: Käytettävän lokalisointipalvelimen osoite

en: The given server could not handle the v2.0 remote submission API.
fi: Palvelin ei pystynyt käsittelemään v2.0 etälähetys-APIa.

en: Verified that the specified server can handle remote string submissions. Supported languages: %languages.
fi: Varmistettu että valittu palvelin pystyy käsittelemään merkkijonojen etälähetystä. Tuetut kielet: %languages.

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
fi: Syöttämäsi lokalisaatiopalvelimen osoite on virheellinen. Varmista että osoite on syötetty oikein.

en: Localization client
fi: Käännöksien asiakasohjelma

en: Your Localization Server API key
fi: Lokalisointipalvelimen API-avaimesi

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
fi: Syöttämällä tämän uniikin avaimen, voit lähettää käännöksesi etäpalvelimelle. API-avaimen saat tästä linkistä: !server-link.

en: l10n_client
fi: l10n_asiakas

en: Save string
fi: Tallenna merkkijono

en: Translate strings
fi: Käännä merkkijonoja

en: Provides on-page localization
fi: Tarjoaa sivulla käännettävällä sivulla näkyvän lokalisoinnin.

en: An HTTP error @status occured.
fi: HTTP virhe @status.
