Localization client (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (43 entries)

en: Source string
fa: رشته منبع

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Source
fa: منبع

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Translated
fa: ترجمه شده

en: Translation
fa: ترجمه

en: Untranslated
fa: ترجمه نشده

en: Sharing
fa: اشتراک‌گذاری

en: No strings found to translate.
fa: رشته‌ای برای ترجمه یافت نشد.

en: Page Text
fa: متن صفحه

en: Translation to %language
fa: ترجمه به %language

en: Translate Text
fa: ترجمه کردن متن

en: Save translation
fa: ذخیره ترجمه

en: Enable sharing translations with server
fa: فعال سازی اشتراک‌گذاری با سرور

en: Address of localization server to use
fa: نشانی سرور بومی‌سازی برای استفاده

en: The given server could not handle the v2.0 remote submission API.
fa: سرور داده شده قادر نیست از عهده v2.0 remote submission API بربیاید.

en: Verified that the specified server can handle remote string submissions. Supported languages: %languages.
fa: بررسی کنید که سرور مشخص شده از عهده remote string submissions برمی‌آید یا خیر. زبان‌های پشتیبانی شده: %languages

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
fa: نشانی مشخص شده سرور بومی‌سازی غیرمعتبر است. مطمئن شوید که نشانی سرور را به درستی وارد کرده‌اید.

en: Your Localization Server API key
fa: API key سرور بومی‌سازی شما

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
fa: این یک کلید منحصر بفردی است که اجازه می‌دهد ترجمه‌ها را به سرور از راه دوری ارسال کنید. برای دریافت API key خود به !server-link رجوع کنید.

en: Save string
fa: ذخیره رشته

en: Translate strings
fa: ترجمه عبارات

en: Provides on-page localization
fa: بومی‌سازی بر صفحه را ممکن می‌سازد

en: An HTTP error @status occured.
fa: یک خطای HTTP @status رخ داده است.

en: Copy source
fa: کپی منبع

en: Hide on-page translation from you
fa: مخفی سازی ترجمه روی صفحه از شما

en: Use on-page translation
fa: استفاده از ترجمه روی صفحه

en: Makes it possible to translate the Drupal interface on-page.
fa: ترجمه رابط دروپال را روی صفحه ممکن می‌سازد.

en: Submit translations to localization server
fa: ثبت ترجمه‌ها در سرور بومی‌سازی

en: Allows users to submit translations to a remote localization server.
fa: به کاربران اجازه می‌دهد ترجمه‌ها را در سرور بومی‌سازی از راه دور ثبت کنند.

en: You should provide a server address, such as http://localize.drupal.org
fa: شما بایستی نشانی یک سرور مانند  http://localize.drupal.org را وارد کنید.

en: Not saved locally due to invalid HTML content.
fa: به دلیل محتوای HTML نامعتبر ذخیره به صورت محلی انجام نگرفت.

en: Translation saved locally.
fa: ترجمه بصورت محلی ذخیره شد.

en: Translation successfuly removed locally.
fa: ترجمه با موفقیت از بخش محلی حذف شد.

en: Unknown error while saving translation locally.
fa: خطای نامعلومی هنگام ذخیره ترجمه بصورت محلی رخ داده است.

en: You could share your work with !l10n_server if you set your API key at !user_link.
fa: اگر API key خود را در !user_link وارد کنید، می‌توانید حاصل کار خود را با !l10n_server به اشتراک بگذارید.

en: Not saved due to source string missing.
fa: به دلیل مفقود بودن رشته منبع، ذخیره صورت نگرفت.

en: Not saved due to missing form values.
fa: به دلیل مفقود بودن مقادیر فرم، ذخیره صورت نگرفت.

en: Not saved due to insufficient permissions.
fa: به دلیل نداشتن مجوز‌های لازم، ذخیره انجام نگرفت.

en: Each translation submission will also be submitted to this server. We suggest you enter <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> to share with the greater Drupal community. Make sure you set up an API-key in the user account settings for each user that will participate in the translations.
fa: ثبت هر ترجمه جدید موجب ارسال آن به این سرور نیز می‌شود. به شما پیشنهاد می‌کنیم که <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> را برای اشتراک گذاری با بزرگترین جامعه دروپالی وارد کنید. مطمئن شوید که یک API-key را در قسمت تنظیمات حساب کاربری برای هر کاربر دخیل در امر ترجمه وارد کنید.

en: Translation sent and accepted by @server.
fa: ترجمه ارسال و توسط @server پذیرفته شد.

en: Translation rejected by @server. Reason: %reason
fa: ترجمه توسط @server رد شد. دلیل: %reason

en: The connection with @server failed with the following error: %error_code: %error_message.
fa: ارتباط با @server به دلیل خطای مقابل امکان‌پذیر نبود:  %error_code: %error_message.
