Localization client (7.x-1.0) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Clear
lo: ລົບລ້າງ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Page Text
lo: ຂໍ້ຄວາມໃນໜ້າເວັບ

en: Save translation
lo: ບັນທຶກການແປພາສາ

en: Translate strings
lo: ແປຄຳສັບ

en: Copy source
lo: ສໍາເນົາຈາກຕົ້ນສະບັບ
