Localization client (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: Source string
nl: Brontekst

en: Clear
nl: Wissen

en: Source
nl: Bron

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Translated
nl: Vertaald

en: Translation
nl: Vertaling

en: Untranslated
nl: Niet vertaald

en: Sharing
nl: Delen

en: No strings found to translate.
nl: Er werden geen tekenreeksen gevonden om te vertalen

en: Page Text
nl: Paginatekst

en: Translation to %language
nl: Vertaling naar %language

en: Translate Text
nl: Tekst vertalen

en: Save translation
nl: Vertaling opslaan

en: Enable sharing translations with server
nl: Het delen van vertalingen met de server inschakelen

en: Address of localization server to use
nl: Adres van de vertaalserver

en: Your Localization Server API key
nl: Uw API-sleutel van de lokalisatieserver

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
nl: Dit is een unieke sleutel die het mogelijk maakt om vertalingen naar de externe server te sturen. Ga naar !server-link voor de API-sleutel.

en: Save string
nl: Tekenreeks opslaan

en: Translate strings
nl: Teksten vertalen

en: Provides on-page localization
nl: Maakt het mogelijk om op de pagina's te vertalen

en: An HTTP error @status occured.
nl: Een HTTP-fout @status is opgetreden.

en: Copy source
nl: Bron kopiëren

en: Hide on-page translation from you
nl: On-page-vertaling voor u verbergen

en: Use on-page translation
nl: Op de pagina's vertalen

en: Makes it possible to translate the Drupal interface on-page.
nl: Maakt het mogelijk om op de pagina's te vertalen.

en: Submit translations to localization server
nl: Vertalingen naar de lokalisatieserver sturen

en: Allows users to submit translations to a remote localization server.
nl: Maakt het mogelijk om vertalingen naar een lokalisatieserver sturen

en: You should provide a server address, such as http://localize.drupal.org
nl: U dient een serveradres in te voeren zoals http://localize.drupal.org

en: Not saved locally due to invalid HTML content.
nl: Niet lokaal opgeslagen vanwege ongeldige HTML-inhoud.

en: Translation saved locally.
nl: Vertaling lokaal opgeslagen.

en: Translation successfuly removed locally.
nl: Vertaling succesvol lokaal verwijderd.

en: Unknown error while saving translation locally.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden tijdens het lokaal opslaan van de vertaling.

en: You could share your work with !l10n_server if you set your API key at !user_link.
nl: U kunt uw werk delen met !l10n_server als u de API-sleutel instelt bij !user_link.

en: Not saved due to source string missing.
nl: Niet bijgewerkt vanwege missende brontekst.

en: Not saved due to missing form values.
nl: Niet opgeslagen vanwege ontbrekende formulierwaarden.

en: Not saved due to insufficient permissions.
nl: Niet opgeslagen vanwege onvoldoende toegangsrechten.

en: Each translation submission will also be submitted to this server. We suggest you enter <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> to share with the greater Drupal community. Make sure you set up an API-key in the user account settings for each user that will participate in the translations.
nl: Elke vertalingsindiening zal ook bij de server worden ingediend. We verzoeken u om naar <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> te gaan om uw vertalingen aan de gehele Drupal-community aan te kunnen bieden. Zorg ervoor dat u de API-sleutel voor vertalingen instelt in de gebruikersinstellingen voor elke gebruiker die deelneemt aan het vertalen van Drupal.

en: Translation sent and accepted by @server.
nl: Vertaling verzonden en geaccepteerd door @server.

en: Translation rejected by @server. Reason: %reason
nl: Vertaling geweigerd door @server. Reason: %reason

en: The connection with @server failed with the following error: %error_code: %error_message.
nl: De verbinding met @server is mislukt vanwege de volgende fout: %error_code: %error_message.
