Localization client (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Source
af: Bron

en: Translated
af: Vertaal

en: Untranslated
af: Onvertaald

en: Translate Text
af: Vertaal Teks

en: Localization client
af: Lokaliseeringskliënt

en: Translate strings
af: Vertaal stringe

en: Hide on-page translation from you
af: Weerhou op-bladsy vertaling van u
