Localization client (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Source string
cs: Zdrojový řetězec

en: Clear
cs: Vymazat

en: Source
cs: Zdroj

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Translated
cs: Přeloženo

en: Translation
cs: Překlad

en: Multilanguage
cs: Vícejazyčný

en: Sharing
cs: Sdílení

en: Language negotiation
cs: Převod jazyka

en: Save translation
cs: Uložit překlad

en: Enable sharing translations with server
cs: Zapnout sdílení překladů s překladatelským serverem

en: Address of localization server to use
cs: Adresa použitého překladatelského serveru

en: Verified that the specified server can handle remote string submissions. Supported languages: %languages.
cs: Ověřeno, že zvolený server přijímá vzdálené zasílání řetězců. Podporované jazyky: %languages.

en: Your Localization Server API key
cs: Váš API klíč k překladatelskému serveru

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
cs: Toto je unikátní klíč, který vám umožní odesílat překlady na vzdálený server. Pro získání API klíče navštivte !server-link.

en: Save string
cs: Uložit řetězec

en: Translate strings
cs: Překlad řetězců

en: Hide on-page translation from you
cs: Skrytí překladů na stránce (jen pro vás)

en: Use on-page translation
cs: Použít překlady ve stránce

en: Submit translations to localization server
cs: Odeslat překlady na lokalizační server

en: Allows users to submit translations to a remote localization server.
cs: Umožňuje uživatelům odeslat překlady na vzdálený lokalizační server.

en: Not saved locally due to invalid HTML content.
cs: Lokální uložení selhalo kvůli nepovolenému HTML obsahu.

en: Translation saved locally.
cs: Překlady byly lokálně uloženy.

en: Translation successfuly removed locally.
cs: Lokální překlady byly úspěšně odstraněny.

en: Unknown error while saving translation locally.
cs: Nastala neznámá chyba při lokálním uložení překladu.

en: You could share your work with !l10n_server if you set your API key at !user_link.
cs: Můžete sdílet vaši práci pomocí !l10n_server, pokud nastavíte váš API klíč: !user_link.

en: Not saved due to source string missing.
cs: Neuloženo, jelikož chybí zdrojový řetězec.

en: Not saved due to missing form values.
cs: Uložení nebylo dokončeno kvůli chybějícím hodnotám ve formuláři.

en: Not saved due to insufficient permissions.
cs: Nedošlo k uložení kvůli nedostatečným oprávněním.

en: Each translation submission will also be submitted to this server. We suggest you enter <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> to share with the greater Drupal community. Make sure you set up an API-key in the user account settings for each user that will participate in the translations.
cs: Každý uložený překlad bude také odeslán na tento server. Doporučujeme zadat <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> a budete překlady sdílet s největší Drupal komunitou. Nezapomeňte zadat osobní API klíč v nastavení uživatelského účtu pro každého uživatele, který se bude účastnit překladu.
