Localization client (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Source string
lv: Avota teksts

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Source
lv: Avots

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Translated
lv: Pārtulkots

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Untranslated
lv: Netulkots

en: Multilanguage
lv: Vairākvalodu

en: Sharing
lv: Koplietošana

en: Language negotiation
lv: Valodas noteikšana

en: Page Text
lv: Lapas Teksts

en: Translation to %language
lv: Tulkojums uz %language valodu

en: Translate Text
lv: Tulkot tekstu

en: Save translation
lv: Saglabāt tulkojumu

en: Enable sharing translations with server
lv: Iespējot tulkojumu koplietošanu ar serveri

en: Localization client
lv: Lokalizācijas klients

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
lv: Tā ir unikāla atslēga, kas Jums ļaus sūtīt tulkojumus uz attālo serveri. Lai iegūtu savu API atslēgu dotieties uz !server-link.

en: Translate strings
lv: Tulkot virknes

en: Copy source
lv: Kopēt avotu

en: Submit translations to localization server
lv: Nosūtīt tulkojumus lokalizācijas serverim

en: Allows users to submit translations to a remote localization server.
lv: Ļauj lietotātjiem nosūtīt tulkojumus uz attālinātu lokalizācijas serveri.
