Localization client (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (45 entries)

en: Source string
oc: Cadena font

en: Clear
oc: Escafar

en: Source
oc: Font

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Translated
oc: Traduch

en: Translation
oc: Traduccion

en: Untranslated
oc: Pas traduit

en: Sharing
oc: Partage

en: Language negotiation
oc: Negociacion de la lenga

en: No strings found to translate.
oc: Aucune cadena a traduire trobada.

en: Page Text
oc: Tèxte sus la pagina

en: Translation to %language
oc: Traduccion en %language

en: Translate Text
oc: Traduire lo tèxte

en: Save translation
oc: Enregistrar la traduccion

en: Enable sharing translations with server
oc: Activar lo partage des traduccions amb lo servidor

en: Address of localization server to use
oc: Adreça del servidor de traduccion a utilizar

en: The given server could not handle the v2.0 remote submission API.
oc: Lo servidor renseigné ne gère pas l'API de somission distante v2.0.

en: Verified that the specified server can handle remote string submissions. Supported languages: %languages.
oc: La gestion de somission distante pel servidor especificat a été verificada. Lengatges supportés : %languages.

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
oc: Adreça de servidor de localization invalida. Asseguratz-vos d'aver especificat la bona adreça servidor.

en: Localization client
oc: Client de traduccion

en: Your Localization Server API key
oc: Vòstra clau d'API del servidor de traduccion

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
oc: Aquò es una clau unica que vos permetrà de mandar des traduccions al servidor distant. Per obténer vòstra clau API rendez-vous a la pagina : !server-link.

en: Save string
oc: Enregistrar la cadena de caractèrs

en: Translate strings
oc: Traduire les cadenas

en: Provides on-page localization
oc: Provesís una interfàcia de traduccion sus la pagina

en: An HTTP error @status occured.
oc: Una error HTTP @status s'es produite.

en: Copy source
oc: Copier la font

en: Hide on-page translation from you
oc: Amagar l'interfàcia de traduccion per vòstre perfil

en: Use on-page translation
oc: Utilizar la traduccion sus las paginas

en: Makes it possible to translate the Drupal interface on-page.
oc: Rend possible la traduccion de l'interfàcia Drupal dempuèi las paginas.

en: Submit translations to localization server
oc: Sometre las traduccions al servidor de localisation

en: Allows users to submit translations to a remote localization server.
oc: Permet als utilizaires de sometre des traduccions a un servidor de localisation distant.

en: You should provide a server address, such as http://localize.drupal.org
oc: Vos cal provesir una adreça servidor, tala coma http://localize.drupal.org

en: Not saved locally due to invalid HTML content.
oc: Pas enregistrat localament en rason de contengut HTML invalid.

en: Translation saved locally.
oc: Traduccion enregistrada localament.

en: Translation successfuly removed locally.
oc: Traduccion suprimida localament amb succès.

en: Unknown error while saving translation locally.
oc: Error desconeguda pendent l'enregistrement local de la traduccion.

en: You could share your work with !l10n_server if you set your API key at !user_link.
oc: Podètz partager vòstre travail amb ! l10n_server se vous paramétrez vòstra clau API a !user_link.

en: Not saved due to source string missing.
oc: Pas enregistrat en rason de l'abséncia de la cadena font.

en: Not saved due to missing form values.
oc: Pas enregistrat en rason de valors mancantas dins lo formulari.

en: Not saved due to insufficient permissions.
oc: Pas enregistrat en rason de permissions insufisentas.

en: Each translation submission will also be submitted to this server. We suggest you enter <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> to share with the greater Drupal community. Make sure you set up an API-key in the user account settings for each user that will participate in the translations.
oc: Cada somission de traduccion serà tanben soumise a aqueste servidor. Nous vous suggérons d'entrer <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> per partager amb la granda communauté Drupal. Asseguratz-vos de definir una clau d'API dins los paramètres de compte de cada utilizaire que participera a las traduccions.

en: Translation sent and accepted by @server.
oc: Traduccion envoyée e acceptée per @server.

en: Translation rejected by @server. Reason: %reason
oc: Traduccion rejetée per @server. Raison: %reason

en: The connection with @server failed with the following error: %error_code: %error_message.
oc: La connection amb @server a fracassat amb l'error seguenta : %error_code: %error_messatge.
