Localization client (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Source string
et: Lähtesõne

en: Clear
et: Tühjenda

en: Source
et: Allikas

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Translated
et: Tõlgitud

en: Translation
et: Tõlge

en: Untranslated
et: Tõlkimata

en: Multilanguage
et: Mitmekeelsus

en: Sharing
et: Jagamine

en: Language negotiation
et: Keele tuvastus

en: No strings found to translate.
et: Ei leitud sõnesid, mida tõlkida.

en: Page Text
et: Tekst lehel

en: Translation to %language
et: Tõlge %language keelde

en: Translate Text
et: Teksti tõlkimine

en: Save translation
et: Salvesta tõlge

en: Enable sharing translations with server
et: Tõlgete saatmine serverisse on lubatud

en: Address of localization server to use
et: Kasutatava tõlkeserveri aadress

en: Localization client
et: Lokaliseerimise klient

en: Your Localization Server API key
et: Sinu lokaliseerimisserveri API võti

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
et: See on unikaalne võti, mis võimaldab sul saata tõlkeid kaugserverisse. Oma API võtme saamiseks mine !server-link.

en: Save string
et: Salvesta sõne

en: Translate strings
et: Tõlkimine

en: An HTTP error @status occured.
et: Tekkis HTTP viga @status.

en: Copy source
et: Kopeeri lähtetekst

en: Translation saved locally.
et: Tõlge salvestati siia serverisse.

en: Each translation submission will also be submitted to this server. We suggest you enter <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> to share with the greater Drupal community. Make sure you set up an API-key in the user account settings for each user that will participate in the translations.
et: Iga tõlge saadetakse ka sellesse serverisse. Soovitatav on kasutada <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> serverit, et jagada tööd kogu Drupali kogukonnaga. Lisa kindlasti API-võti kasutajakonto sätete alt kõigile kasutajatele, kes tõlgivad.

en: Translation sent and accepted by @server.
et: Tõlge saadeti serverisse @server ja võeti vastu.
