Localization client (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Clear
ne: सफा

en: Source
ne: स्रोत

en: Translation to %language
ne: %language मा अनुवाद गर्नुहोस्

en: Save translation
ne: अनुवादलाई बचत गर्नुहोस

en: submit translations to localization server
ne: अनुवादहरुलाई स्थानियकरण सर्भरमा पठाउनुहोस्

en: Copy source
ne: स्रोतको प्रतिलिपि बनाउनुहोस्
