Localization client (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Search
be: Пошук

en: Source
be: Крыніца

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...

en: Translated
be: Перакладзеныя

en: Translation
be: Пераклад
