Localization client (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Search
bg: Търси

en: Source string
bg: Стринг източник

en: Clear
bg: Изчисти

en: Source
bg: Източник

en: Client
bg: Клиент

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...

en: Translated
bg: преведен

en: Untranslated
bg: Непреведен

en: No strings found to translate.
bg: Няма намерени стрингове за превод

en: Page Text
bg: Текст на страницата

en: Translation to %language
bg: Превод на %language

en: Translate Text
bg: Преведи текста

en: Save translation
bg: Запази превода

en: Translate strings
bg: Преведи стринга

en: An HTTP error @status occured.
bg: Възникна HTTP грешка: @status

en: Copy source
bg: Копирай източника
