Localization client (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Source string
eu: Jatorrizko katea

en: Clear
eu: Garbitu

en: Source
eu: Iturburua

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Please wait...
eu: Itxaron mesedez...

en: Translated
eu: Itzulita

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Untranslated
eu: Itzuli gabe

en: No strings found to translate.
eu: Ez da itzultzeko katerik aurkitu.

en: Page Text
eu: Orriko testua

en: Translation to %language
eu: %language-(e)rako itzulpena

en: Translate Text
eu: Testua itzuli

en: Save translation
eu: Gorde itzulpena

en: Localization client
eu: Lokalikazio bezeroa

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
eu: Bertan egindako itzulpenak urrutiko zerbitzarira bidaltzeko aukera emango dizun gako bereizi bat da. Jo !server-link orrira zure API gakoa eskuratzeko.

en: Save string
eu: Gorde katea

en: Translate strings
eu: Kateak itzuli

en: Copy source
eu: Kopiatu jatorria
