Localization client (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Source string
gl: Cadea fonte

en: Clear
gl: Limpar

en: Source
gl: Orixe

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: Translated
gl: Traducido

en: Translation
gl: Traducción

en: Untranslated
gl: Sen traducir

en: Save string
gl: Gardar a cadea

en: Not saved locally due to invalid HTML content.
gl: Non foi gardado localmente por conter HTML inválido.

en: Translation saved locally.
gl: Tradución gardada localmente.

en: Translation successfuly removed locally.
gl: A tradución foi borrada localmente de forma correcta.

en: Unknown error while saving translation locally.
gl: Erro descoñecido ao gardar tradución localmente.

en: Not saved due to source string missing.
gl: No foi gardado por non atoparse a cadea de orixe.

en: Not saved due to missing form values.
gl: No foi gardado por faltar valores no formulario.

en: Not saved due to insufficient permissions.
gl: Non foi gardado por non ter premisos suficientes.
