Localization client (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Search
hi: खोज

en: Source string
hi: स्रोत स्ट्रिंग

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: Source
hi: स्रोत

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: Please wait...
hi: कृपया प्रतीक्षा करें...

en: Translated
hi: अनुवाद

en: Translation
hi: अनुवाद

en: Translation to %language
hi: %language में अनुवाद करने के लिए

en: Translate strings
hi: स्ट्रिंग्स को अनुवाद करें
