Localization client (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Search
ka: ძიება

en: Source
ka: წყარო

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი

en: Please wait...
ka: გთხოვთ დაიცადოთ...

en: Translated
ka: თარგმნილი
