Localization client (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Search
ku: گەڕان

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...

en: Translated
ku: وەگێردراوە

en: Untranslated
ku: وەرنەگێڕدراوە

en: Page Text
ku: دەقی پەڕە

en: Translation to %language
ku: وەرگێڕان بۆ %language

en: Translate Text
ku: دەق وەرگێڕە

en: Save translation
ku: پاشەکەوتکردنی وەرگێڕان

en: Save string
ku: ڕیزبەند پاشەکەوت بکە

en: Translate strings
ku: وەرگێڕانی ڕیزبەند

en: Copy source
ku: کۆپیکردنی سەرچاوە
