Localization client (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Search
mg: Karoka

en: Clear
mg: Fafao

en: Source
mg: Loharano

en: Page Text
mg: Soratra eo amin'ny pejy

en: Translation to %language
mg: Dika-teny amin'ny %language

en: Save translation
mg: Tehirizo ny dika-teny

en: Translate strings
mg: Dikan-teny

en: Copy source
mg: Adikao
