Localization client (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Search
my: ရှာရန်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Page Text
my: စာမျက်နှာပါစာသား

en: Translation to %language
my: %language သို့ဘာသာပြန်ရန်

en: Translate Text
my: ဘာသာပြန်ရန်

en: Save translation
my: ဘာသာပြန်ကို သိမ်းဆည်းပါ

en: Translate strings
my: စာကြောင်းများ ဘာသာပြန်ရန်

en: Copy source
my: မူရင်းကို ကူးယူရန်
