Localization client (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Search
nn: Søk

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: Translated
nn: Omsett

en: Save string
nn: Lagre streng

en: Translate strings
nn: Omset strengar
