Localization client (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (46 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Source string
pl: Napis oryginalny

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Source
pl: Źródło

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Client
pl: Klient

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Translated
pl: Przetłumaczone

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Untranslated
pl: Nieprzetłumaczone

en: No strings found to translate.
pl: Nie znaleziono napisów do tłumaczenia.

en: Page Text
pl: Tekst strony

en: Translation to %language
pl: Tłumaczenie na %language

en: Translate Text
pl: Przetłumacz tekst

en: Save translation
pl: Zapisz tłumaczenie

en: Enable sharing translations with server
pl: Włącz udostępnianie tłumaczeń na serwerze

en: Address of localization server to use
pl: Adres serwera tłumaczeń

en: The given server could not handle the v2.0 remote submission API.
pl: Podany serwer nie jest w stanie zaakceptować żądań w wersji 2.0 protokołu.

en: Verified that the specified server can handle remote string submissions. Supported languages: %languages.
pl: Sprawdzono, że podany serwer może obsłużyć doręczenia napisów. Wspierane języki: %languages.

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
pl: Określono zły adres serwera lokalizacji. Należy upewnić się, że podany adres dotyczy właściwego serwera.

en: Localization client
pl: Klient lokalizacji

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
pl: Unikalny klucz, który umożliwia wysyłanie tłumaczeń na zdalny serwer lokalizacji. Aby zdobyć własny klucz API przejdź na stronę !server-link.

en: Save string
pl: Zachowaj napis

en: Translate strings
pl: Tłumaczenie napisów

en: Provides on-page localization
pl: Umożliwia lokalizację na stronie

en: An HTTP error @status occured.
pl: Wystąpił błąd HTTP: @status

en: Copy source
pl: Kopiuj źródło

en: Hide on-page translation from you
pl: Ukryj interfejs tłumaczenia wyświetlany na każdej stronie

en: Use on-page translation
pl: Używaj tłumaczenia bezpośrednio na stronie

en: Makes it possible to translate the Drupal interface on-page.
pl: Umożliwia tłumaczenie interfejsu Drupala bezpośrednio na stronie.

en: Submit translations to localization server
pl: Wyślij tłumaczenia na serwer lokalizacji

en: Allows users to submit translations to a remote localization server.
pl: Umożliwia użytkownikom zgłaszać tłumaczenia na serwer tłumaczeń.

en: You should provide a server address, such as http://localize.drupal.org
pl: Należy podać adres serwera, np. http://localize.drupal.org

en: Not saved locally due to invalid HTML content.
pl: Nie zapisano do lokalnej bazy z powodu niewłaściwej zawartości HTML.

en: Translation saved locally.
pl: Tłumaczenia zapisane do lokalnej bazy.

en: Translation successfuly removed locally.
pl: Tłumaczenia usunięte z lokalnej bazy.

en: Unknown error while saving translation locally.
pl: Nieznany błąd podczas zapisywania lokalnej bazy.

en: You could share your work with !l10n_server if you set your API key at !user_link.
pl: Możesz podzielić się swoimi tłumaczeniami z serwerem !l10n_server jeśli dodasz klucz API w !user_link.

en: Not saved due to source string missing.
pl: Nie zapisano z powodu braku tekstu źródłowego.

en: Not saved due to missing form values.
pl: Nie zapisano z powodu brakujących wartości formularza.

en: Not saved due to insufficient permissions.
pl: Nie zapisane z powodu niewystarczających uprawnień.

en: Each translation submission will also be submitted to this server. We suggest you enter <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> to share with the greater Drupal community. Make sure you set up an API-key in the user account settings for each user that will participate in the translations.
pl: Każde wprowadzone tłumaczenie zostanie wysłane do tego serwera. Zalecamy wpisać <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> aby dotrzeć do większej grupy społeczności Drupala. Upewnij się, że wprowadziłeś klucz API w ustawieniach swojego konta użytkownika, aby móc udostępniać wprowadzone tłumaczenia.

en: Translation sent and accepted by @server.
pl: Tłumaczenie wysłane i przyjęte przez @server

en: Translation rejected by @server. Reason: %reason
pl: Tłumaczenie odrzucone przez @server. Powód: %reason

en: The connection with @server failed with the following error: %error_code: %error_message.
pl: Połączenie z @server nie powiodło się z powodu następującego błędu: %error_code: %error_massage

en: Your API key for @server
pl: Twój klucz API dla @server
