Localization client (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Source string
ro: Șirul de caractere sursă

en: Clear
ro: Elimină

en: Source
ro: Sursă

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Please wait...
ro: Vă rugăm să așteptați...

en: Translated
ro: Tradus

en: Translation
ro: Traducere

en: Untranslated
ro: Netradus

en: Page Text
ro: Text pagină

en: Save translation
ro: Salvează traducerea

en: Enable sharing translations with server
ro: Activare partajare traduceri cu serverul

en: Address of localization server to use
ro: Adresa serverului de traduceri de utilizat

en: Save string
ro: Salvează şir

en: Translate strings
ro: Traduceţi texte
