Localization client (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Source string
bo: ཁུངས་ཡིག་ཕྲེང་།

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Source
bo: ཁུངས

en: Translated
bo: ལོ་ཙྰ་བྱས་ཚར།

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Sharing
bo: མཉམ་སྤྱོད།

en: No strings found to translate.
bo: ལོ་ཙྰ་བྱ་བའི་ཡིག་ཕྲེང་མ་རྙེད།

en: Page Text
bo: དྲ་ངོས་ཡིག་རྐྱང་།

en: Translation to %language
bo: %language རུ་ལོ་ཙྰ་བྱེད་པ།

en: Translate Text
bo: ཡིག་རྐྱང་ལོ་ཙྰ།

en: Save translation
bo: ལོ་ཙྰ་ཉར་ཚགས།

en: Enable sharing translations with server
bo: ཞབས་ཞུ་ཆས་སུ་ལོ་ཙྰ་མཉམ་སྤྱོད་བྱ་རུང་བ།

en: Address of localization server to use
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ཞབས་ཞུ་ཆས་དྲ་གནས།

en: The given server could not handle the v2.0 remote submission API.
bo: མཁོ་འདོན་བྱས་ཡོད་པའི་ཞབས་ཞུ་ཆས་ཀྱིས་པར་གཞི་2.0 ཡིས་རྒྱང་ནས་སྤྲད་པའི་APIསྒྲིག་གཅོད་བྱེད་པ་ཐུབ།

en: Verified that the specified server can handle remote string submissions. Supported languages: %languages.
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་ཞབས་ཞུ་ཆས་ཀྱིས་རྒྱང་ནས་སྤྲད་པའི་ཡིག་ཕྲེང་སྒྲིག་གཅོད་བྱེད་ཐུབ་མིན་ར་སྤྲོད་བྱེད་པ། སྐད་རིགས : %languages ལ་རྒྱབ་སྐྱོར་བྱེད་པ།

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
bo: ནུས་མེད་ཅན་གྱི་རང་སའི་ཞབས་ཞུ་ཆས་ཤག་གནས། ཁྱེད་ཀྱིས་དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་ཞབས་ཞུ་ཆས་ཀྱི་ཤག་གནས་འགྲིག་མིན་ལ་ཁག་ཐེག་བྱོས།

en: Localization client
bo: སྤྱོད་མཁན་སྣེ་རང་ས་ཅན་དུ་བསྒྱུར་བ།

en: Your Localization Server API key
bo: རང་སའི་ཞབས་ཞུ་ཆས་ཀྱིས་མཁོ་འདོན་བྱས་པའི་APIགསང་ལྡེ།

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
bo: འདི་གསང་ལྡེ་ཆིག་རྐྱང་བ་ཞིག་ཡིན་ལ། འདི་ཉིད་ཀྱིས་ཁྱེད་ཀྱིས་ལོ་ཙྰ་བྱས་པ་དེ་རྒྱང་རིང་ཞབས་ཞུ་ཆས་སུ་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་དུ་འཇུག ཁྱེད་ཀྱི་API གསང་ལྡེ་ཐོབ་འདོད་ན་!server-link ལ་ཆིག་རྡེབ་བྱོས།

en: Translate strings
bo: ཡིག་འབྲི་ལོ་ཙྰ།

en: Copy source
bo: འདྲ་ཕབ་ཀྱི་ཁུངས།

en: Each translation submission will also be submitted to this server. We suggest you enter <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> to share with the greater Drupal community. Make sure you set up an API-key in the user account settings for each user that will participate in the translations.
bo: ལོ་ཙྰ་བྱས་པ་དེ་ཚོ་ཞབས་ཞུ་ཆས་འདི་རུ་ཡར་སྤྲོད་བྱེད། ང་ཚོས་ཁྱེད་རང་དྲ་གནས་：<a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> འདི་རུ་ཐོ་འཇུག་བྱས་ནས་མཉམ་སྤྱོད་བྱེད་པའི་རེ་འདུན་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་མཁན་ཚོའི་རྩིས་ཐམ་རེ་རེ་ལ་APIཡི་གསང་ལྡེ་ཞིག་སྒྲིག་འགོད་བྱས་ན་སྤྱོད་གཞན་པ་རྣམས་ཀྱིས་ཀྱང་ལོ་ཙྰ་བྱེད་ནུས།
