Localization client (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Clear
is: Hreinsa

en: Translated
is: Þýtt

en: Translation
is: Þýðing

en: Save string
is: Vista streng

en: Translate strings
is: Þýða strengi
