Localized Drupal Distribution (7.x-1.0-beta14) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Download
af: Laai af

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Update
af: Dateer op

en: Available updates
af: Beskikbare opdaterings

en: Up to date
af: Op datum

en: Source
af: Bron

en: Languages
af: Tale

en: warning
af: waarskuwing

en: Themes
af: Temas

en: Translated
af: Vertaal

en: Untranslated
af: Onvertaald

en: Drupal core
af: Drupal kern

en: Translate Text
af: Vertaal Teks

en: Localization client
af: Lokaliseeringskliënt

en: Translate strings
af: Vertaal stringe

en: locale
af: lokaliteit

en: Update translations
af: Opdateer vertalings

en: The string has been saved.
af: Die string is gestoor.

en: Error importing interface translations
af: Fout met die laai van koppelvlakvertalings

en: Disabled modules
af: Gedeaktiveerde modules

en: Disabled themes
af: Gedeaftiveerde temas

en: Hide on-page translation from you
af: Weerhou op-bladsy vertaling van u
