Localized Drupal Distribution (7.x-1.0-beta14) - en to bg translation catalogue (48 entries)

en: Download
bg: Свали

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Update
bg: Промени

en: Modules
bg: Модули

en: Available updates
bg: Налични обновления

en: Up to date
bg: Обновено

en: Update available
bg: Налични обновления

en: Source string
bg: Стринг източник

en: Clear
bg: Изчисти

en: Source
bg: Източник

en: Languages
bg: Езици

en: warning
bg: предупреждение

en: Themes
bg: Теми

en: Translated
bg: преведен

en: file system
bg: файлова система

en: ok
bg: ок

en: Check for updates
bg: Проверка за обновления

en: No update data available
bg: Няма налична информация за обновяване

en: Untranslated
bg: Непреведен

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
bg: Импортирането на превода е неуспешно, защото файлът %filename не може да бъде прочетен.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
bg: Файлът с превода %filename съдържа грешка: "msgstr" не беше намерен на ред %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
bg: Файлът с превода %filename съдържа грешка: "msgid_plural" не беше намерен на ред %line

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
bg: Файлът с превод %filename съдържа синтактична грешка на ред %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
bg: Файлът с превода %filename съдържа грешка: внезапен "msgid" на ред %line

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
bg: Файлът с превода %filename съдържа грешка: внезапен "msgstr[]" на ред %line

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
bg: Файлът с превода %filename съдържа грешка: внезапен "msgstr" на ред %line

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
bg: Файлът с превода %filename съдържа грешка: има грешен стринг на ред %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
bg: Фалйът с превод %filename прекъсна неочаквано на ред %line.

en: Drupal core
bg: Drupal ядро

en: Sharing
bg: Споделяне

en: No strings found to translate.
bg: Няма намерени стрингове за превод

en: Page Text
bg: Текст на страницата

en: Translation to %language
bg: Превод на %language

en: Translate Text
bg: Преведи текста

en: Save translation
bg: Запази превода

en: Translate strings
bg: Преведи стринга

en: An HTTP error @status occured.
bg: Възникна HTTP грешка: @status

en: locale
bg: локализация

en: The string has been saved.
bg: Стрингът беше записан.

en: The language selected for import is not supported.
bg: Езикът, избран за импортиране, не се поддържа.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
bg: Заглавната част на файла с превода %filename липсва или е повредена.

en: Error importing interface translations
bg: Грешка при импорт на преводи на интерфейса

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
bg: Импортиран %file в %locale: добавени %number стринга, обновени %update и изтрити %delete стринга.

en: Disabled modules
bg: Деактивирани модули

en: Disabled themes
bg: Деактивирани теми

en: Copy source
bg: Копирай източника

en: Recent log messages
bg: Последни лог записи
