Localized Drupal Distribution (7.x-1.0-beta14) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ

en: warning
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ

en: ok
pa: ਠੀਕ ਹੈ

en: (@language)
pa: @ਭਾਸ਼ਾ
