Localized Drupal Distribution (7.x-1.0-beta3) - en to mg translation catalogue (64 entries)

en: Create a new user account.
mg: Mamorona mpikambana vaovao

en: Request new password via e-mail.
mg: Fangatahana teny miafina vaovao avy amin'ny mailaka

en: Content
mg: Anatiny

en: Username
mg: Anarana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Comments
mg: Heviteny

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Database type
mg: Karazana Banky angona

en: Add content
mg: Manampy ny ao anatiny

en: Drupal core update status
mg: Toetry ny fivoarana eo amin'ny Drupal

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana

en: Medium
mg: Antonony

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Log in
mg: Fidirana

en: Recent comments
mg: Heviteny farany

en: Database username
mg: Anarana ampiasain'ny banky

en: Database password
mg: Teny miafina ampiasain'ny banky

en: Database name
mg: Anarana

en: English
mg: Anglisy

en: Request new password
mg: Fangatahana teny miafina vaovao

en: Long
mg: Lava

en: Short
mg: Fohy

en: Create new account
mg: Mamorona mpikambana vaovao

en: Enter the terms you wish to search for.
mg: Ampidiro ireo teny tianao karohana.

en: Language neutral
mg: Tsy iharana dikan-teny

en: No comments available.
mg: Tsy misy heviteny.

en: No update data available
mg: Tsy misy fivoarana azo ampiharina

en: Database host
mg: Hôte ampiasain'ny banky

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Database port
mg: Port ampiasain'ny banky

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
mg: Ireto safidy ireto dia natokana hoan'ny site vitsivitsy. Raha tsy fantatrao ny tokony atao dia avelao amin'izao na jereo miaraka amin'ny hébergeur.

en: If your database is located on a different server, change this.
mg: Raha amin'ny toeran-kafa ny bankinao dia ovao ity.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
mg: Raha port hafa no ampiasain'ny bankinao dia ampidiro eto.

en: Database port must be a number.
mg: Tsy maintsy isa no ampidirinao eto

en: Add new content
mg: Manampy ny ao anatiny

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana

en: Search index
mg: Pejy fikarohana

en: Translate strings
mg: Dikan-teny

en: Requirements problem
mg: Olana ara-teknika

en: Database configuration
mg: Endrin'ny Banky angona

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
mg: Ny karazana banky ampiasainao

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
mg: Ny anaran'ny banky @drupal ampiasainao. Tsy maintsy efa misy ao amin'ny serveur alohan'ny hafahanao mampiasa azy.

en: Select an installation profile
mg: Misafidiana karazam-pametrahana

en: Choose language
mg: Misafidiana teny iray

en: Learn how to install Drupal in other languages
mg: Mianara ny fomba fametrahana ny Drupal amin'ny teny Anglisy

en: (built-in)
mg: (efa ao)

en: No profiles available
mg: Tsisy karazam-pametrahana azo hisafidianana

en: Compose tips
mg: Fomba famoronana

en: Search form
mg: Fikarohana

en: Full comment
mg: Heviteny feno

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
mg: Ireo heviteny rehetra sy ireo izay miandry fankasitrahana

en: DRAG HERE
mg: Asosay eto

en: Demote selected content from front page
mg: Esory ao @ pejy fandraisana ireo anatiny nosafidinao

en: Delete selected content
mg: Fafao ireo anatiny nosafidinao

en: Full content
mg: Anatiny feno

en: Recent content
mg: Zavatra anatiny farany

en: Welcome to @site-name
mg: Tonga soa eto amin'ny @site-name

en: No front page content has been created yet.
mg: Tsy mbola misy zavatra aseho eto amin'ny pejy voalohany

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
mg: Vita avy amin'ny <a href="@poweredby">Drupal</a>
