Localized Drupal Distribution (7.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Weekly
ps: اونيز

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Up to date
ps: اوسمهالیز دي

en: Source
ps: سرچينه

en: Translation
ps: ژباړه

en: Save translation
ps: ژباړه خوندي کول
