Localized Drupal Distribution (7.x-1.0-beta6) - en to dz translation catalogue (1231 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Reset to defaults
dz: སྔོན་སྒྲིག་འདི་ཚུ་ སླར་སྒྲིག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Create a new user account.
dz: ལག་ལེན་པའི་  རྩིས་ཐོ་གསརཔ་ཅིག་  གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Request new password via e-mail.
dz: གློག་འཕྲིན་ལས་  བརྒྱུད་དེ་  ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་  ཞུ་བ་འབད།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Replies
dz: ལན་གསལ་ཚུ།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: RSS feed
dz: ཨར་ཨེསི་ཨེསི་མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་

en: Explanation or submission guidelines
dz: གསལ་བཤད་ཡང་ན་ཞུ་འབུལ་གྱི་ལམ་སྟོན་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: not verified
dz: བདེན་སྦྱོར་མ་འབད་བས།

en: new
dz: གསརཔ།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Block title
dz: ལེབ་དུམ་མགོ་མིང་།

en: The title of the block as shown to the user.
dz: ལེབ་དུམ་གྱི་མགོ་མིང་དེ་ལག་ལེན་པ་ལུ་སྟོན་ནུག

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: cron
dz: ཀོརཱོན།

en: Blue Lagoon (Default)
dz: བུལུ་ བུ་ལིན་ (སྔོན་སྒྲིག)

en: Ash
dz: ཐལ་དཀར་

en: Aquamarine
dz: བཻཌུར་ཡ་ལྗང་སྔོན་

en: Belgian Chocolate
dz: བེལ་ཇི་ཡཱན་ བྱི་རིལ་

en: Bluemarine
dz: བུལུ་མེ་རིན་

en: Citrus Blast
dz: སྐྱུར་འབྲས་ཀྱི་བཙའ་ནད་

en: Cold Day
dz: ཉིནམ་ཁོད་སི་སི་

en: Greenbeam
dz: འོད་མདངས་ལྗང་ཁུ་

en: Mediterrano
dz: མེ་ཌི་ཊ་ར་ནོ་

en: Mercury
dz: དངུལ་ཆུ་

en: Nocturnal
dz: ནུབ་མོ་གི་

en: Olivia
dz: ཨོ་ལི་བི་ཡ་

en: Pink Plastic
dz: འགྱིབ་ཤོག་ཤ་ཁ་

en: Shiny Tomato
dz: ཊོ་མེ་ཊོ་འོད་ཆེམ་ཆེམ་

en: Teal Top
dz: སྔོ་ལྗང་གི་མགོ་

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Homepage
dz: ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: view
dz: སྟོན།

en: updated
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Help text
dz: གྲོགས་རམ་ཚིག་ཡིག།

en: Types
dz: དབྱེ་བ་ཚུ།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: root
dz: རྩ་བ།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
dz: གནས་རིམ་ལུ་བྱིན་དེ་ཡོད་པའི་ཤོག་ལེབ་ཚུ་  ཧེ་མ་རང་ ལྗིད་ཚད་དང་ དེ་ལས་ གོ་མིང་གིས་འབད་གོ་རིམ་བཟོ་རོད།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Add container
dz: འཛིན་སྣོད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Add category
dz: དབྱེ་རིམ་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit container
dz: འཛིན་སྣོད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: No categories available.
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ་ཐོབ་མི་ཚུགས།

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: up
dz: ཡར།

en: Go to parent page
dz: རྩ་ལག་ཤོག་ལེབ་ལུ་སོང་།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Book
dz: ཀི་དེབ།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: Outline
dz: མཐའ་ཐིག་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Session opened for %name.
dz: %name་གི་དོན་ལུ་  ལཱ་ཡུན་ཅིག་ཁ་ཕྱེ་ནུག

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Clear index
dz: ཟུར་ཐོ་བསལ།

en: edit forum
dz: གྲོས་གནས་ཞུན་དག་འབད།

en: Forum name
dz: གྲོས་གནས་མིང་།

en: forum
dz: གྲོས་གནས།

en: Are you sure you want to delete the forum %name?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་གྲོས་གནས་%name འདི་བཏོན་གཏང་ནི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: The username %name does not exist.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་%name མིན་འདུག།

en: mail
dz: ཡིག་འཕྲིན།

en: aggregator
dz: སྤྱི་སྙོམས་འབད་མི།

en: read more
dz: ཧེང་བཀལ་ ལྷག

en: Update interval
dz: བར་མཚམས་དུས་མཐུན་བཟོ།

en: The fully-qualified URL of the feed.
dz: མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་ལུ་  ཆ་ཚང་ཁྱད་ཆོས་ཚང་མི་ ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Add forum
dz: གྲོས་གནས་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Add term
dz: ཐ་སྙད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: theme
dz: བརྗོད་དོན།

en: no screenshot
dz: གསལ་གཞིའི་པར་མིན་འདུག

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Access log settings
dz: དྲན་དེབ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་འཛུལ་སྤྱོད་འབད།

en: Enable access log
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནིའི་དྲན་དེབ་ལྕོགས་ཅན་བཟོ།

en: Discard access logs older than
dz: ལས་འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནིའི་དྲན་དེབ་རྙིངམ་ཚུ་བཏོན་བཀོག།

en: Preview comment
dz: སྔོན་ལྟ་བསམ་བཀོད།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Advanced search
dz: མཐོ་རིམ་འཚོལ་ཞིབ།

en: You are not authorized to access this page.
dz: ཤོག་ལེབ་འདི་འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་དོན་ལུ་  ཁྱོད་ལུ་ དབང་སྤྲོད་མ་བཏུབ།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Picture
dz: པར།

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: Database type
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་དབྱེ་བ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།

en: status
dz: གནས་ཚད་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Are you sure you want to delete %title?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ %title བཏོན་གཏང་ནི་འདི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: Save categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ་སྲུངས།

en: Parent item
dz: རྩ་ལག་རྣམ་གྲངས།

en: Question
dz: དྲི་བ།

en: Add child page
dz: ཆ་ལག་ཤོག་ལེབ་འདི་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Printer-friendly version
dz: དཔར་འཕྲུལ་དང་མཐུན་པའི་ཐོན་རིམ་

en: Update options
dz: དུས་མཐུན་གྱི་གདམ་ཁ།

en: Unknown export format.
dz: མ་ཤེས་པའི་ཕྱིར་འདྲེན་རཙ་སྒྲིག

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Last post
dz: མཐའ་མཇུག་ལུ་འགྲེམ་སྐྱེལ་འབད་ཡོད་མི།

en: Access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Add block
dz: སྡེབ་ཚན་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: RSS
dz: ཨཱར་ཨེསི་ཨེསི།

en: Configuration saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་ནི་འདི་སྲུང་ནུག

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Site name
dz: ས་ཁོངས་མིང་།

en: Site slogan
dz: ས་ཁོངས་འབོ་ཚིག

en: php
dz: པི་ཨེཆི་པི།

en: Only site administrators can create new user accounts.
dz: ས་ཁོངས་བདག་སྐྱོངས་པ་རྐྱངམ་ཅིག་གིས་  ལག་ལེན་པ་གསརཔ་གི་  རྩིས་ཐོ་འདི་ཚུ་  གསར་བསྐྲུན་འབད་བཏུབ།

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Up to date
dz: དུས་དང་མཐུན་པ་

en: Out of date
dz: དུས་ལས་ཡོལ་བ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Recipients
dz: ལེན་འཁན་ཚུ།

en: Selected
dz: སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོདཔ།

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
dz: དབྱེ་རིམ་འདི་སྔོན་སྒྲིག་གིས་འབད་སེལ་འཐུ་འབད་དགོཔ་ཨིན་པ་ཅིན་  འདི་ <em>བཏུབ་</em>ལུ་གཞི་སྒྲིག་འབད།

en: You must enter a category.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་དབྱེ་རིམ་ཅིག་  ཐོ་བཀོད་འབད་དགོ

en: Are you sure you want to delete %category?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་%category བཏོན་གཏང་ནི་འདི་ངེས་བདེན་ཨིན་ན?

en: Category %category has been deleted.
dz: དབྱེ་རིམ་ %category འདི་བཏོན་གཏང་ཡོད།

en: Your name
dz: ཁྱོད་རའི་མིང་།

en: Your e-mail address
dz: ཁྱོད་རའི་གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་།

en: Send e-mail
dz: གློག་འཕྲིན་གཏང་།

en: You must select a valid category.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ནུས་ཅན་ཡོད་པའི་དབྱེ་རིམ་སེལ་འཐུ་འབད་དགོ།

en: You must enter a valid e-mail address.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ནུས་ཅན་ཡོད་པའི་གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ཅིག་ཐོ་བཀོད་འབད།

en: To
dz: ལུ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Signature
dz: མིང་རྟགས།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Locale
dz: ལོ་ཀེལ་

en: Title field label
dz: མགོ་མིང་ས་སྒོའི་ཁ་ཡིག་

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Sticky at top of lists
dz: ཐོ་ཡིག་གི་མགོ་ལུ་རྩི་ཅན་

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Poll duration
dz: འོ་ཤོག་བསྡུ་ལན་གྱི་དུས་ཡུན།

en: Explanation
dz: གསལ་བཤད།

en: Selection options
dz: སེལ་འཐུ་གི་གདམ་ཁ་ཚུ།

en: Vocabulary name
dz: མིང་ཚིག་གི་ཐོའི་མིང་།

en: Role name
dz: ལས་འགན་གྱི་མིང་།

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Time zone
dz: ཆུ་ཚོད་གླིང་སྡེ།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Global settings
dz: སྤྱི་ཁྱབ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Vote
dz: གདམ་ཁ།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: RSS - blogs
dz: ཨར་ཨེསི་ཨེསི་- ཝེབ་དྲན་དེབ་ཚུ།

en: Search settings
dz: འཚོལ་ཞིབ་ཚུ་སྒྲིག་སྟངས་འབད་

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: blocked
dz: བཀག་ཡོད།

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།

en: OPML feed
dz: ཨོ་པི་ཨེམ་ཨེལ་མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི།

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག

en: Number of news items in block
dz: བཀག་ཆའི་ནང་ལུ་འབད་  གནས་ཚུལ་རྣམ་གྲངས་ཚུ་གི་ཨང་གྲངས།

en: View this feed's recent news.
dz: འཕྲལ་གྱི་མཁོ་སྤྲོད་ཀྱི་གནས་ཚུལ་འདི་སྟོན།

en: View this category's recent news.
dz: དབྱེ་རིམ་དེ་གི་འཕྲལ་གྱི་གནས་ཚུལ་འདི་སྟོན།

en: Feed overview
dz: མཁོ་སྤྲོད་འདི་སྤྱི་མཐོང་།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Last update
dz: མཐའ་མཇུག་གི་དུས་མཐུན་བཟོ་ནི།

en: Next update
dz: ཤུལ་མའི་དུས་མཐུན་བཟོ་ནི།

en: %time left
dz: གཡོན་གྱི་ %time

en: remove items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་རྩ་བསྐྲད་གཏང་།

en: update items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་དུས་མཐུན་བཟོ།

en: Category overview
dz: དབྱེ་རིམ་སྤྱི་མཐོང་།

en: Categorize
dz: དབྱེ་རིམ་བཟོ།

en: The categories have been saved.
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ་སྲུངས་ཡོད།

en: URL:
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ:

en: Updated:
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོད:

en: %age old
dz: %age གི་ལོ་གྲངས།

en: %ago ago
dz: %agoགི་ཧེ་མ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: The feed %feed has been updated.
dz: མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་ %feedའདི་ དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོད།

en: Feed %feed deleted.
dz: མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་ %feedའདི་ བཏོན་གཏང་ནུག

en: The feed %feed has been deleted.
dz: མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་ %feedའདི་ བཏོན་གཏང་ཡོད།

en: Feed %feed added.
dz: མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་ %feed  འདི་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ནུག

en: The feed %feed has been added.
dz: མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་ % feedའདི་ ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ཡོད།

en: The news items from %site have been removed.
dz: %siteལས་གནས་ཚུལ་རྣམ་གྲངས་འདི་རྩ་བསྐྲད་གཏང་ཡོད།

en: Performance
dz: ལཱ་ཤུལ་

en: This field is required.
dz: ས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Last reply
dz: ལན་གསལ་མཇུག

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Add a role to the selected users
dz: སེལ་འཐུ་འབད་དེ་ཡོད་པའི་ལག་ལེན་པ་ཚུ་ལུ་  ལས་འགན་ཅིག་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Remove a role from the selected users
dz: སེལ་འཐུ་འབད་དེ་ཡོད་པའི་ལག་ལེན་པ་ཚུ་ལུ་  ལས་འགན་ཅིག་རྩ་བསྐྲད་གཏང་

en: security
dz: སྲུང་སྐྱོབ།

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Tonga
dz: ཊོང་ག

en: Navajo
dz: ན་བ་ཇོ།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Mon
dz: མིག

en: Tue
dz: ལྷག

en: Wed
dz: ཕུར།

en: Thu
dz: པ།

en: Fri
dz: སྤེན།

en: Sat
dz: ཉིམ།

en: Sun
dz: ཟླ།

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: Updated URL for feed %title to %url.
dz: མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་%title ལས་ %url གི་དོན་ལུ་ དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོད་པའི་ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: Jump to the first comment of this posting.
dz: གནས་བསྐྱོད་འདིའི་བསམ་བཀོད་དང་པམ་འདི་ལུ་མཆོངས།

en: Jump to the first new comment of this posting.
dz: གནས་བསྐྱོད་འདིའི་བསམ་བཀོད་གསརཔ་དང་པམ་འདི་ལུ་མཆོངས།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Add a new comment to this page.
dz: ཤོག་ལེབ་འདི་ལུ་བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཅིག་ཁ་སྐོང་།

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
dz: གནས་བསྐྱོད་འདི་དང་འབྲེལ་བའི་ཁྱོད་རའི་བསམ་འདོད་ཚུ་དང་བསམ་བློ་ཚུ་རུབ་སྤྱོད་འབད།

en: reset
dz: སླར་སྲིག

en: String
dz: ཡིག་རྒྱུན།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་

en: Choices
dz: གདམ་ཁ་ཚུ།

en: Minimum cache lifetime
dz: འདྲ་མཛོད་ཚེ་ཡུན་ཉུང་མཐའ།

en: Referrer
dz: གཞི་བསྟུན།

en: 1 vote | @count votes
dz[0]: གདམ་ཁ་ ༡
dz[1]: %count གི་གདམ་ཁ།

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
dz: @siteའདི་  ད་ལྟོ་རྒྱུན་སྐྱོང་གི་འོག་ལུ་ཨིན་པས།  ང་བཅས་བགྱོགས་པ་རང་  ལོག་འོང་དགོ་པས། ནཱ་གི་ བཟོད་སྲན་བསྐྱེདཔ་གནང་མི་འདི་ལུ་  བཀའ་དྲིན་ཆེ་ཟེར་ཞུ་ནི་ཨིན།

en: Default front page
dz: སྔོན་སྒྲིག་མདོང་ཁའི་ཤོག་ལེབ།

en: Top pages
dz: ཤོག་ལེབ་དྲག་ཤོས་ཚུ་

en: access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Uninstall
dz: གཞི་བཙུགས་བཤོལ་ནི་

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: Recent comments
dz: ད་ལྟོའི་བསམ་བཀོད་ཚུ།

en: Recent hits
dz: འཕྲལ་གྱི་གྲགས་ཐོབ་ཚུ་

en: The comment and all its replies have been deleted.
dz: བསམ་བཀོད་དང་འདིའི་ལན་གསལ་ཚུ་བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Preformatted
dz: སྔ་གོང་ཚད་སྒྲིག་འབད་ཡོདཔ།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Votes
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: reply
dz: ལན་གསལ།

en: Session closed for %name.
dz: %nameགི་དོན་ལུ་  ལཱ་ཡུན་དེ་ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Tracker
dz: ཊེ་ཀར་

en: You have to specify a valid date.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ ཆ་གནས་ཡོད་པའི་ཚེས་གྲངས་ཅིག་  གསལ་བཀོད་འབད།

en: The field %field is required.
dz: ས་སྒོ་ %field འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: 1 new | @count new
dz[0]: གསརཔ་ ༡།
dz[1]: %count གསརཔ།

en: Nauru
dz: ནའུ་རུ།

en: Table prefix
dz: ཐིག་ཁྲམ་གྱི་སྔོན་ཚིག་

en: Database username
dz: གནས་་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་མིང་

en: Database password
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་ཆོག་ཡིག་

en: Database name
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་མིང་

en: Add user
dz: ལག་ལེན་པ་ ཁ་སྐོང་རྐྱབ་

en: Authoring information
dz: བརྡ་དོན་དབང་སྤྲོད་དོ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Leave blank for %anonymous.
dz: %anonymous གི་དོན་ལས་སྟོངམ་བཞག།

en: Show
dz: སྟོན།

en: Arabic
dz: ཨ་ར་བིཀ།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: Japanese
dz: ཇ་པ་ནིསི།

en: Korean
dz: ཀོ་རི་ཡའི།

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
dz: ནུས་ཅན་གྱི་  གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ཅིག་བཙུགས།  རིམ་ལུགས་ནང་གི་  གློག་འཕྲིན་དེ་ཚུ་ཆ་མཉམ་  འ་ནཱི་ཁ་བྱང་དེ་ལུ་  གཏང་འོང་།  གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང་དེ་  མི་མང་གི་དོན་ལུ་བཟོ་བཟོཝ་མེནམ་དང་   ཁྱོད་རང་ ཆོག་ཡིག་གསརཔ་དང་  གནས་ཚུལ་ལ་ལོ་ཅིག་  ཡང་ན་  བརྡ་བསྐུལ་ཚུ་གློག་འཕྲིན་གྱི་ཐོག་ལས་  ལེན་པ་ཅིན་རྐྱངམ་ཅིག་  འ་ནཱི་དེ་  ལག་ལེན་འཐབ་འོང་།

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
dz: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ %email འདི་ཧེ་མ་ལས་རང་  ཐོ་འགོད་འབད་དེ་འདུག།  <a href="@password">ཁྱོད་རའི་ཆོག་ཡིག་འདི་བརྗེད་སོངཔ་ཨིན་ན?</a>

en: Remove items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་རྩ་བསྐྲད་གཏང་

en: Allowed HTML tags
dz: འབད་བཅུག་པའི་  ཨེཆ་ཊི་ཨེམ་ཨེལ་ ངོ་རྟགས་ཚུ།

en: Sources
dz: འབྱུང་ཁུངས་ཚུ་

en: !title category latest items
dz: !titleདབྱེ་བ་  མཐའ་མཇུག་གི་རྣམ་གྲངས་ཚུ་

en: !title feed latest items
dz: !title མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་མཐའ་མཇུག་གི་རྣམ་གྲངས་ཚུ་

en: The category %category has been updated.
dz: དབྱེ་རིམ་ %categoryའདི་ དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོད།

en: Category %category deleted.
dz: དབྱེ་རིམ་ %categoryའདི་བཏོན་གཏང་ནུག

en: The category %category has been deleted.
dz: དབྱེ་རིམ་ % categoryའདི་བཏོན་གཏང་ཡོད།

en: Category %category added.
dz: དབྱེ་རིམ་ % categoryའདི་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ནུག

en: The category %category has been added.
dz: དབྱེ་རིམ་ %categoryའདི་ ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ཡོད།

en: aggregator - @title
dz: སྤྱི་སྙོམས་-@title

en: 1 item | @count items
dz[0]: རྣམ་གྲངས་ ༡་
dz[1]: %count རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Add menu
dz: དཀར་ཆག་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: menu
dz: དཀར་ཆག་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: No items selected.
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་སེལ་འཐུ་མ་འབད་བས།

en: The update has been performed.
dz: དུས་མཐུན་གྱི་ལས་འགན་གྲུབ་ཡོད།

en: View user profile.
dz: ལག་ལེན་པའི་  གསལ་སྡུད་དེ་སྟོན།

en: Titles only
dz: མགོ་ཡིག་རྐྱངམ་ཅིག།

en: Full text
dz: ཚིག་ཡིག་ཆ་ཚང་།

en: Upload picture
dz: པར་སྐྱེལ་བཙུགས་འབད།

en: Message:
dz: འཕྲིན་དོན:

en: Language file
dz: སྐད་ཡིག་ཡིག་སྣོད།

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Average page generation time
dz: ཆ་སྙོམས་ཤོག་ལེབ་ཀྱི་བཟོ་བཏོན་ཆུ་ཚོད།

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།

en: Show only users where
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་རྐྱངམ་ཅིག་སྟོན་

en: Refine
dz: ཡང་དག་བཟོ་ནི་

en: Undo
dz: འབད་བཤོལ་

en: Member for
dz: གྱི་དོན་ལུ་འཐུས་མི།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: No users selected.
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་སེལ་འཐུ་མ་འབད་བས།

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
dz: སྐྱོན་འཛིན་བྱུང་ཡོད་པའི་ ངན་སེམས་ཅན་དེ་གིས་   ཉེན་སྐྱོབ་འབད་ཡོད་པའི་  ལག་ལེན་པའི་ས་སྒོ་དེ་ཚུ་  བསྒྱུར་ནིའི་དཔའ་བཅམ་ཨིན་པས།

en: Select all rows in this table
dz: ཐིག་ཁྲམ་འདི་གི་ནང་ལུ་  གྲལ་ཐིག་ཆ་མཉམ་སེལ་འཐུ་འབད་

en: Deselect all rows in this table
dz: ཐིག་ཁྲམ་འདི་གི་ནང་ལུ་  གྲལ་ཐིག་ཆ་མཉམ་སེལ་འཐུ་འབད་བཤོལ་

en: Search results
dz: འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།

en: Your search yielded no results
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་ཐོན་འབྲས་འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་མེདཔ།

en: Please enter some keywords.
dz: གཙོ་ཚིག་ལ་ལོ་བཙུགས་གནང་།

en: Request new password
dz: ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་  ཞུ་བ་འབད།

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Topics
dz: གནད་དོན་ཚུ།

en: Topic
dz: གནད་དོན།

en: Edit menu
dz: དཀར་ཆག་ཞུན་དག་འབད་

en: Delete menu
dz: དཀར་ཆག་བཏོན་གཏང་

en: Publishing options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་དེབ་བསྐྲུན།

en: Create new revision
dz: བསྐྱར་ལོག་གསརཔ་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: Locale settings
dz: ལོ་ཀེལ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Configure block
dz: སྡེབ་ཚན་རིམ་སྒྲིག་

en: How many content items to display in "day" list.
dz: "day" ཐོ་ཡིག་ནང་ནང་དོན་རྣམ་གྲངས་ཚུ་ག་དེམ་ཅིག་བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི།

en: Jan
dz: ཟླཝ་དངམ།

en: Feb
dz: ཟླཝ་གཉིསཔ།

en: Mar
dz: ཟླཝ་གསུམཔ།

en: Apr
dz: ཟླཝ་བཞིཔ།

en: Jun
dz: ཟླཝ་དྲུགཔ།

en: Jul
dz: ཟླཝ་བདུནམ།

en: Aug
dz: ཟླཝ་བརྒྱདཔ།

en: Sep
dz: ཟླཝ་དགུཔ།

en: Oct
dz: ཟླཝ་བཅུཔ།

en: Nov
dz: ཟླཝ་བཅུ་གཅིགཔ།

en: Dec
dz: ཟླཝ་བུ་གཉིསཔ།

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།

en: Configure permissions
dz: གནང་བ་ཚུ་རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་

en: Existing system path
dz: རིམ་ལུགས་འགྲུལ་ལམ་ཡོད་མི།

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་ཨིན་མི་་གནད་སྡུད་ཀྱིས་  ཐབས་གཞན་འགྲུལ་ལམ་ཅིག་གསལ་བཀོད་འབད། དཔེར་ན་ དབྱེ་བ་"about" ཤོག་ལེབ་ཅིག་གི་སྐོར་ལས་འབྲི་བའི་སྐབས། འབྲེལ་བ་ཡོད་པའི་འགྲུལ་ལམ་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་དང་  རྒྱབ་ལུས་གཡོ་ཤད་ཁ་སྐོང་མ་འབད་ཡང་ན་ཡུ་ཨར་ཨེལ་མིང་གཞན་འདི་ལཱ་མི་འབད།

en: Greater than
dz: ལས་མང་མི།

en: Less than
dz: ལས་ཉུང་མི།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: Number of day's top views to display
dz: བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་ཨིན་མི་ཉིནམ་གྱི་མཐོང་སྣང་དྲག་ཤོས་ཚུའི་གྲངས།

en: Number of all time views to display
dz: བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་ཨིན་མི་དུས་ཨ་རྟག་རའི་མཐོང་སྣང་ཚུ་གི་གྲངས།

en: Number of most recent views to display
dz: བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་ཨིན་མི་འཕྲལ་གྱི་མཐོང་སྣང་ཚུའི་གྲངས།

en: The settings have not been saved because of the errors.
dz: འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ལས་  སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་སྲུང་བཞག་མ་འབད།

en: profile
dz: གསལ་སྡུད།

en: Su
dz: ཟླ།

en: Mo
dz: མིག

en: Tu
dz: ལྷག

en: We
dz: ཕུར།

en: Th
dz: པ།

en: Fr
dz: སྤེན།

en: Sa
dz: ཉི།

en: First day of week
dz: བདུན་ཕྲག་གི་ཉིནམ་དང་པ།

en: Autocomplete taxonomy
dz: རང་བཞིན་ཡོངས་བསྒྲུབས་དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Send yourself a copy.
dz: ཁྱོད་རང་ལུ་འདྲ་བཤུས་ཅིག་གཏང་གནང་།

en: Your message has been sent.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་འཕྲིན་དོན་འདི་གཏང་ཡོད།

en: Create new account
dz: རྩིས་ཐོ་ གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: role
dz: ལས་འགན་

en: Are you sure you want to delete the block %name?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ལེབ་དུམ་ %name ་དེ་བཏོན་གཏང་ནི་ལུ་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: The block %name has been removed.
dz: ལེབ་དུམ་ %name དེ་རྩ་བསྐྲད་གཏང་ཡོདཔ།

en: list terms
dz: ཐ་སྙད་ཚུ་ཐོ་བཀོད་འབད།

en: add terms
dz: ཐ་སྙད་ཚུ་ཁ་སྐོང་རྐྱབས།

en: Created new term %term.
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོད་པའི་ཐ་སྙད་གསརཔ་ %term.

en: Are you sure you want to delete the term %title?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ཐ་སྙད་ %title བཏོན་གཏང་ནི་འདི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: Deleted term %name.
dz: བཏོན་གཏང་ཡོད་པའི་ཐ་སྙད་ %name.

en: warning
dz: ཉེན་བརྡ།

en: Last run !time ago
dz: མཐའ་མཇུག་གི་གཡོག་བཀོལ་ནུག་ !time ཀྱི་ཧེ་མ་

en: Site information
dz: ས་ཁོངས་བརྡ་དོན་

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་

en: Older polls
dz: འོས་ཤོག་བསྡུ་ལན་རྙིངམ་ཚུ་

en: View the list of polls on this site.
dz: ས་ཁོངས་འདི་གི་ཐོག་ལུ་  འོས་ཤོག་བསྡུ་ལན་ཚུ་གི་ཐོ་ཡིག་འདི་བལྟ།

en: You must fill in at least two choices.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་གདམ་ཁ་ཉུང་མཐའ་གཉིས་བཙུགས་དགོ།

en: open
dz: ཁ་ཕྱེ།

en: Visitor
dz: ལྟ་སྐོར་པ་

en: Cancel your vote
dz: ཁྱོད་རའི་གདམ་ཁ་རྐྱབ་ནི་འདི་ཆ་མེད་གཏང་

en: View the current poll results.
dz: ད་ལྟོའི་འོས་ཤོག་བསྡུ་ལན་གྱི་གྲུས་འབྲས་འདི་ཚུ་བལྟ།

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
dz: ཐ་སྙད་བཏོན་གཏང་ནི་འདི་གིས་ དེའི་ཆ་ལག་ཚུ་གང་རུང་ཡོད་པ་ཅིན་ཆ་མཉམ་བཏོན་གཏང་འོང་། བྱ་བ་འདི་འབད་བཤོལ་འབད་མི་བཏུབ།

en: Parent term
dz: རྩ་ལག་ཐ་སྙད།

en: Parent terms
dz: རྩ་ལག་ཐ་སྙད་ཚུ།

en: Syndicate
dz: མཉམ་རུབ་ཚོགས་པ།

en: Blogs
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་ཚུ།

en: Books
dz: ཀི་དེབ་ཚུ་

en: The feed from %site seems to be broken, due to an error "%error" on line %line.
dz: %siteལས་ མཁོ་སྤྲོད་འདི་ %གྲལ་ཐིག་གི་གྱལ་རིམ་གུ་ འཛོལ་བ་ "%error"འདི་ལས་བརྟེན་  ཆད་འགྱོ་འགྱོཝ་བཟུམ་ཅིག་འདུག

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error" on line %line.
dz: %siteལས་མཁོ་སྤྲོད་འདི་   %གྲལ་ཐིག་གི་གྱལ་རིམ་གུ་འཛོལ་བ་ "%error"འདུག

en: Forums
dz: གྲོས་གནས་ཚུ་

en: Revisions for %title
dz: %title གི་དོན་ལས་བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ།

en: !date by !username
dz: %username གིས་ !date

en: revert
dz: རྒྱབ་ལོག།

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: current revision
dz: ད་ལྟོའི་བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: The specified passwords do not match.
dz: གསལ་བཀོད་འབད་ཡོད་པའི་ ཆོག་ཡིག་དེ་  མཐུན་སྒྲིག་མི་འབད་བས།

en: Track
dz: རྗེས་ལམ་

en: No forums defined
dz: གྲོས་གནས་ཚུ་ངེས་འཛིན་མ་འབདཝ།

en: This topic has been moved
dz: གནད་དོན་འདི་རྩ་བསྐྲད་གཏང་ཡོདཔ།

en: permission
dz: གནང་བ་

en: Your vote was recorded.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་གདམ་ཁ་འདི་དྲན་ཐོ་བཞག་ཡོད།

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
dz: སྣ་མང་གདམ་ཁའི་དྲི་བ་གི་རྣམ་པའི་ནང་ཡོད་པའི་  གནད་དོན་ཚུ་གི་ཐོག་ལུ་ གདམ་ཁ་འདི་ཚུ་  འཛིན་བཟུང་འབད་ནི་ལུ་  ཁྱོད་ཀྱི་ས་ཁོངས་འདི་ཆོགཔ་ཨིན།

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་

en: Fiji
dz: ཕི་ཇི།

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།

en: Menu settings
dz: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སཏངས་ཚུ།

en: Color scheme
dz: ཚོས་གཞིའི་འཆར་ལས་

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: The username %name has not been activated or is blocked.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་  %name་དེ་  ཤུགས་ལྡན་  ཡང་ན་  འགག་མ་བཞག་པས།

en: Login attempt failed for %user.
dz: %user་གི་དོན་ལུ་  ནང་བསྐྱོད་འབད་ནིའི་  དཔའ་བཆམ་མི་དེ་  འཐུས་ཤོར་བྱུང་ནུག

en: Revision of %title from %date
dz: %date ལས་ %title གི་བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་

en: Delete comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་བཏོན་གཏང་།

en: not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབད་མི།

en: Published comments
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོད་པའི་བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: !name field is required.
dz: !nameས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: Protected
dz: ཉེན་སྐྱོབ་འབད་ཡོདཔ་

en: Comment settings
dz: བསམ་བཀོད་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Hits
dz: གྲགས་ཐོབ།

en: not sticky
dz: རྩི་ཅན་མེན་མི།

en: sticky
dz: རྩི་ཅན།

en: not promoted
dz: ཡར་བསྐྱེད་མ་འབད་མི།

en: promoted
dz: ཡར་བསྐྱེད་འབད་ཡོདཔ།

en: Default options
dz: སྔོན་སྒྲིག་གི་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Contact settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་འབྲེལ་བ་འཐབ་ནི།

en: Reset password
dz: ཆོག་ཡིག་སླར་སྒྲིག་འབད་

en: disable
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Temporary directory
dz: གནས་སྐབས་ཀྱི་སྣོད་ཐོ།

en: date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: File upload error. Could not move uploaded file.
dz: ཡིག་སྣོད་ སྐྱེལ་བཙུགས་ཀྱི་འཛོལ་བ།  སྐྱེལ་བཙུགས་འབད་ཡོད་པའི་  ཡིག་སྣོད་དེ་  སྤོ་བཤུད་འབད་མ་ཚུགས།

en: The specified date is invalid.
dz: གསལ་བཀོད་འབད་ཡོད་པའི་  ཚེས་གྲངས་འདི་ ནུས་མེད་ཨིན་པས།

en: Slogan
dz: འབོ་ཚིག

en: The name used to indicate anonymous users.
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ་ཚུ་བརྡ་སྟོན་ནི་ལུ་  ལག་ལེན་འཐབ་དོ་ཡོད་པའི་མིང་།

en: Go to first page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པམ་ནང་འགྱོ།

en: Go to last page
dz: མཇུག་གི་ཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།

en: Go to page @number
dz: @numberཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།

en: Enter the terms you wish to search for.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་དོན་ཚིག་ཚུ་བཙུགས།

en: Underlined
dz: འོག་ཐིག་བཀོད་ཡོདཔ།

en: Delete role
dz: ལས་འགན་བཏོན་གཏང་།

en: English name
dz: ཨིང་ལིཤ་མིང་།

en: Translated
dz: སྐད་སྒྱུར་འབད་ནུག

en: Block description
dz: ལེབ་དུམ་འགྲེལ་བཤད།

en: Form name
dz: འབྲི་ཤོག་མིང་།

en: The title of the new field. The title will be shown to the user. An example title is "Favorite color".
dz: ས་སྒོ་གསརཔ་གི་མགོ་མིང་།  མགོ་མིང་འདི་ལག་ལེན་པ་ལུ་སྟོནམ་འོང་།  དེ་གི་དཔེ་འདི་  "Favorite color" ཨིན།

en: An optional explanation to go with the new field. The explanation will be shown to the user.
dz: ས་སྒོ་གསརཔ་དང་ཅིག་ཁར་འགྱོ་ནི་ལུ་  གདམ་ཁ་ཅན་གྱི་གསལ་བཤད།  གསལ་བཤད་འདི་ལག་ལེན་པ་ལུ་ སྟོན་འོང་།

en: Save field
dz: ས་སྒོ་འདི་སྲུངས།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
dz: ཁྱོད་རའི་ས་ཁོངས་ཀྱི་ཟུར་ཁའི་ཕྲ་རིང་ཚུ་དང་ ལུང་ཕྱོགས་གཞན་མི་ཚུ་ནང་  ནང་དོན་ག་བཟུམ་བྱུངམ་ཨིན་ན་འདི་རིམ་སྒྲིག་འབད།

en: Delete block
dz: སྡེབ་ཚན་བཏོན་གཏང་

en: Save blocks
dz: ལེབ་དུམ་ཚུ་སྲུངས་བཞག་འབད།

en: The block settings have been updated.
dz: ལེབ་དུམ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: '%name' block
dz: '%name' ལེབ་དུམ།

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
dz: ལག་ལེན་པ་ངོ་རྐྱང་ལུ་ཁོང་རའི་རྩིས་ཐོ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་ནང་ལེབ་དུམ་འདིའི་མཐོང་གསལ་དེ་སྲོལ་སྒྲིག་་བཟོ་བཅུག

en: Show block for specific roles
dz: དམིགས་བསལ་ལས་འགན་ཚུ་གི་དོན་ལུ་ སྡེབ་ཚན་སྟོན་

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
dz: སྡེབ་ཚན་འདི་སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ལས་འགན་(ཚུ) གི་དོན་ལུ་རྐྱངམ་ཅིག་སྟོན།  ཁྱོད་ཀྱིས་ལས་འགན་ (ཚུ)འཐུ་མ་འབད་བ་ཅིན་  སྡེབ་ཚན་ཚུ་ལག་ལེན་པ་ཆ་མཉམ་ལུ་མཐོང་ཚུགས།

en: Show block on specific pages
dz: དམིགས་བསལ་ཤོག་ལེབ་ཚུ་གུ་ལེབ་དུམ་སྟོན།

en: Save block
dz: ལེབ་དུམ་སྲུངས་བཞག

en: The block configuration has been saved.
dz: ལེབ་དུམ་རིམ་སྒྲིག་དེ་སྲུངས་བཞག་ཡོདཔ།

en: The block has been created.
dz: ལེབ་དུམ་དེ་གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Block body
dz: ལེབ་དུམ་མ་གཟུགས།

en: The content of the block as shown to the user.
dz: ལེབ་དུམ་གྱི་ནང་དོན་དེ་ལག་ལེན་པ་ལུ་སྟོན་ཡོདཔ།

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
dz: གང་རུང་སྲོལ་སྒྲིག་་ཚུ་བརླག་སྟོར་ཞུགས་འོང་།བྱ་བ་འདི་འབད་བཤོལ་མི་བཏུབ།

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
dz: བདག་སྐྱོང་པ་ཚུ་ལུ་ས་ཁོངས་འགྲུལ་བསྐྱོད་དཀར་ཆག་འདི་སྲོལ་སྒྲིག་བཟོཝ་ཨིན།

en: Add vocabulary
dz: མིང་ཚིག་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: edit vocabulary
dz: མིང་ཚིག་གི་ཐོ་ཞུན་དག་རྐྱབས།

en: Created new vocabulary %name.
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོད་པའི་མིང་ཚིག་གི་ཐོ་གསརཔ་%name.

en: Updated vocabulary %name.
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོད་པའི་མིང་ཚིག་གི་ཐོ་ %name།

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་མིང་ཚིག་གི་ཐོ་ %title རྩ་བསྐྲད་གཏང་ནི་འདི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
dz: མིང་ཚིག་གི་ཐོ་བཏོན་གཏང་ནི་འདི་གིས་དེ་ནང་ཐ་སྙད་ཚུ་ཆ་མཉམ་བཏོན་གཏང་འོང་། བྱ་བ་འདི་འབད་བཤོལ་འབད་མི་བཏུབ།

en: Deleted vocabulary %name.
dz: བཏོན་གཏང་ཡོད་པའི་མིང་ཚིག་གི་ཐོ་%name.

en: Default time zone
dz: སྔོན་སྒྲིག་ཆུ་ཚོད་གླིང་སྡེ།

en: Add field
dz: ས་སྒོ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: @module module
dz: @module  ཚད་གཞི།

en: My blog
dz: ངེའི་ཝེབ་དྲན་དེབ།

en: Anonymous commenting
dz: མིང་མེད་བསམ་བཀོད་འབད་དོ།

en: Anonymous posters may not enter their contact information
dz: མིང་མེན་གནས་བསྐྱོད་ཚུ་གིས་ཡང་ཅིན་ཁོང་རའི་འབྲེལ་བ་འཐབ་ནི་བརྡ་དོན་འདི་མི་བཙུགསཔ་འོང་།

en: Anonymous posters may leave their contact information
dz: མིང་མེད་གནས་བསྐྱོད་ཚུ་གིས་ཡང་ཅིན་ཁོང་རའི་འབྲེལ་འཐབ་ནི་བརྡ་དོན་བཀོ་བཞག་འོང་།

en: Anonymous posters must leave their contact information
dz: མིང་མེད་གནས་བསྐྱོད་ཚུ་ཡང་ཅིན་ཁོང་རའི་འབྲེལ་འཐབ་ནི་བརྡ་དོན་བཞག་དགོཔ་འོང་།

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
dz: འ་ནི་ས་སྒོ་འདི་གི་  ནང་དོན་འདི་ སྒེར་དོན་སྦེ་བཞག་ཡོདཔ་དང་  མང་མང་ལུ་མི་སྟོན།

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་མིང་རྟགས་འདི་ཁྱོད་རའི་བསམ་བཀོད་ཚུའི་མཇུག་ལུ་མི་མང་སྦེ་བཀྲམ་བཏོན་འབད་འོང་།

en: Date - newest first
dz: ཚེས་གྲངས-དང་པ་ གསར་ཤོས་འདི།

en: Date - oldest first
dz: ཚེས་གྲངས་-དང་པ་ རྙིས་ཤོས་འདི།

en: 1 comment | @count comments
dz[0]: བསམ་བཀོད་༡།
dz[1]: %count བསམ་བཀོད་ཚུ།

en: 1 new comment | @count new comments
dz[0]: བསམ་བཀོད་གསརཔ་གཅིག
dz[1]: %count བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཚུ།

en: Save content type
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་འདི་སྲུང་

en: Show descriptions
dz: གྲལ་བཤད་ཚུ་སྟོན་

en: Subtitle
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: Save role
dz: ལས་འགན་སྲུངས།

en: file system
dz: ཡིག་སྣོད་རིམ་ལུགས།

en: Number of users to display
dz: བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་ལུ་ལག་ལེན་པ་ཚུ་གི་ཨང་གྲངས་

en: RSS - !title
dz: ཨར་ཨེསི་ཨེསི་ - !title

en: Profiles
dz: གསལ་སྡུད་ཚུ་

en: Edit container
dz: འཛིན་སྣོད་ཞུན་དག་འབད་

en: Last visit
dz: བལྟ་སྤྱོད་མཇུག།

en: Hot topic threshold
dz: གནད་དོན་ཚ་བ་ཐེརེཤ་ཧཱོལ།

en: Topics per page
dz: ཤོག་ལེབ་རེ་རེ་གནད་དོན་ཚུ།

en: Posts - most active first
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ་-ཤུགས་ལྡན་ཆེ་ཤོས་དང་པམ།

en: Posts - least active first
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ་-ཤུགས་ལྡན་དང་པམ་ཉུང་ཤོས།

en: URL path settings
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ་འགྲུལ་ལམ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: @user's picture
dz: @user's་གི་ པར།

en: KB
dz: ཀེ་བི།

en: New forum topics
dz: གྲོས་གནས་གནད་དོན་གསརཔ་ཚུ།

en: @type: deleted %title revision %revision.
dz: @type: བཏོན་གཏང་ཡོད་པའི་ %title བསྐྱར་སྦྱོང་ %revision.

en: Page not found
dz: ཤོག་ལེབ་འདི་མ་ཐོབ་པས།

en: Preview trimmed version
dz: རྩེ་སྙོམ་ཡོད་པའི་ཐོན་རིམ་སྔོན་ལྟ་འབད།

en: Preview full version
dz: ཐོན་རིམ་ཆ་མཉམ་སྔོན་ལྟ་འབད།

en: The name %name is already taken.
dz: མིང་  %nameདེ་ ཧེ་མ་ལས་རང་ འབག་ཡར་སོང་ནུག

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: The directory %directory does not exist.
dz: སྣོད་ཐོ་ %directory འདི་མེད།

en: Show only items where
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་རྐྱངམ་གཅིག་ག་སྟེ་ལུ་སྟོན།

en: No comments available.
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་ཐོབ་མ་ཚུགསཔ།

en: Rebuild permissions
dz: གནང་བ་ཚུ་ལོག་བཟོ་

en: @type: updated %title.
dz: @type: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ་ %title

en: @type: added %title.
dz: @type:  %title ཁ་སྐོང་རྐྱབས་ཡོདཔ།

en: Add role
dz: ལས་འགན་ཁ་སྐོང་རྐྱབ་ཡོད།

en: You must specify a valid role name.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ཐེས་ཅན་ལས་འགན་གྱི་མིང་ཅིག་  གསལ་བཀོད་འབད་དགོ

en: The role has been added.
dz: ལས་འགན་ཚུ་  ཁ་སྐོང་རྐྱབ་ཡོད།

en: Path to custom logo
dz: སྲོལ་སྒྲིག་ལས་རྟགས་ལུ་འགྲུལ་ལམ།

en: Aggregator
dz: སྤྱི་སྙོམས་འབད་མི་

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
dz: %siteལས་མཁོ་སྤྲོད་འདི་   "%error" འཛོལ་བའི་རྒྱུ་མཚན་ལས་བརྟེན་ ཆད་འགྱོ་འགྱོཝ་བཟུམ་ཅིག་འདུག

en: There is no new syndicated content from %site.
dz: %siteལས་ ནང་དོན་སྤྱི་སྙོམས་འབད་འབདཝ་གསརཔ་འདི་མིན་འདུག

en: There is new syndicated content from %site.
dz: %siteལས་  ནང་དོན་སྤྱི་སྙོམས་གསརཔ་འདི་འདུག

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
dz: %siteལས་ཨིན་པའི་ མཁོ་སྤྲོད་འདི་ "%error" ལས་བརྟེན་ ཆད་འགྱོ་འགྱོཝ་བཟུམ་ཅིག་འདུག

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
dz: མཉམ་རུབ་འབད་དེ་ཡོད་པའི་ནང་དོན་  (ཨར་ཨེསི་ཨེསི, ཨར་ཌི་ཨེཕ་, དང་ ཨེ་ཊོམ་མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་) སྤྱི་སྙོམས་འབདཝ་ཨིན།

en: Alias
dz: མིང་གཞན།

en: Account settings
dz: རྩིས་ཐོའི་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: The content type %name has been deleted.
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་ %name འདི་བཏོན་གཏང་ནུག།

en: Deleted content type %name.
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་ %name འདི་བཏོན་གཏང་ནུག།

en: Enter your keywords
dz: ཁྱོད་རའི་གཙོ་ཚིག་ཚུ་བཙུགས།

en: Clean URLs
dz: གཙང་དག་བཟོ་བའི་ཡུ་ཨར་ཨེལ་ཨེསི།

en: My account
dz: ངེའི་རྩིས་ཐོ་

en: Number of topics
dz: གནད་དོན་ཚུའི་ཨང་།

en: Active forum topics
dz: གྲོས་གནས་གནད་དོན་ཚུ་ཤུགས་ལྡན་བཟོ།

en: Read the latest forum topics.
dz: མཐའ་མཇུག་གྲོས་གནས་གནད་དོན་ཚུ་ལྷག

en: User activity
dz: ལག་ལེན་པའི་ལཱ།

en: The category the new field should be part of. Categories are used to group fields logically. An example category is "Personal information".
dz: དབྱེ་རིམ་དང་ས་སྒོ་གསརཔ་འདི་ཚུ་ ཁ་བྲལ་དགོ།  དབྱེ་རིམ་ཚུ་  ས་སྒོ་ཚུ་གཏན་ཚིག་ཅན་གྱི་ཐོག་ལུ་འབད་སྡེ་ཚན་བཟོ་ནི་དོན་ལུ་ ལག་ལེན་འཐབ་ཨིན།  དབྱེ་རིམ་གྱི་དཔེ་འདི་  "Personal information"ཨིན།

en: The user must enter a value.
dz: ལག་ལེན་པ་འདི་གིས་ གནས་གོང་ཅིག་ཐོ་བཀོད་འབད་དགོ།

en: Visible in user registration form.
dz: ལག་ལེན་པའི་ཐོ་འགོད་འབྲི་ཤོག་ནང་ལུ་མཐོང་ཚུགས།

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
dz: མཐའ་མཇུག་  ཤོག་ལེབ་ཅིག་བལྟ་ཞིནམ་ལས་  རྐྱངམ་ཅིག་  ལག་ལེན་པ་དེ་  འདི་ཚོན་ཚོད་གློག་ལམ་ཐོག་ལུ་  ཨིནམ་སྦེ་ཆ་འཇོག་འབདཝ་ཨིན།

en: Maximum number of currently online users to display.
dz: བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་ལུ་  ད་ལྟོ་གློག་ཐོག་ལུ་ཡོད་པའི་  ལག་ལེན་པ་གི་ མང་མཐའི་གྲངས།

en: Book navigation
dz: ཀི་དེབ་འགྲུལ་བསྐྱོད།

en: Bulgarian
dz: བཱལ་ག་རི་ཡཱན།

en: Croatian
dz: ཀོརོ་ཤི་ཡཱན།

en: Czech
dz: ཅེཛི།

en: Danish
dz: ཌེ་ནིཤ།

en: Dutch
dz: ཌཆ།

en: Finnish
dz: ཕིན་ནིཤ།

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Greek
dz: གི་རིཀ།

en: Hebrew
dz: ཧེབ་བིརིའུ།

en: Hungarian
dz: ཧང་ག་རི་ཡཱན།

en: Indonesian
dz: ཨིན་ཌོ་ནེ་ཤི་ཡཱན།

en: Polish
dz: པོ་ལིཤ།

en: Romanian
dz: རོ་མ་ནི་ཡཱན།

en: Russian
dz: ར་ཤི་ཡཱན།

en: Slovak
dz: སོལོ་བཱཀ།

en: Swedish
dz: སུའི་ཌིཤི།

en: Turkish
dz: ཊར་ཀིཤ།

en: The file could not be created.
dz: ཡིག་སྣོད་དེ་  གསར་བསྐྲུན་འབད་མ་ཚུགས།

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
dz: ཆོག་ཡིག་སླར་སྒྲིག་འབད་ནིའི་  བསླབ་སྟོན་ཚུ་  %nameགི་ %email་ལུ་  ཡིག་འཕྲིན་གཏང་ཡོད།

en: The e-mail address %mail is not valid.
dz: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་  %mail་དེ་  ནུས་ཅན་མེན་པས།

en: authenticated user
dz: བདེན་བཤད་ཡོད་པའི་  ལག་ལེན་པ།

en: Field settings
dz: ས་སྒོ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Edit forum
dz: གྲོས་གནས་ཞུན་དག་འབད་

en: Default order
dz: སྔོན་སྒྲིག་གོ་རིམ།

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
dz: འ་ནི་འདི་གོ་གནས་ཡོད་མི་གྲོས་གནས་མིང་ཆིག་ཨིན། སྤྱིར་བཏང་མིང་ཚིག་གདམ་ཁ་ཚུ་ལ་ལོ་ཅིག་རྩ་བསྐྲད་གཏང་ཡོདཔ་ཨིན།

en: Leave shadow copy
dz: གྱིབ་མ་འདྲ་བཤུས་བཞག

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་གནད་དོན་འདི་སྤོ་བ་ཅིན་གྲོ་གནས་གསརཔ་འདི་ལུ་གྲོས་གནས་རྙིངམ་འདི་ནང་འབྲེལ་ལམ་ཅིག་བཞག་གནང་།

en: Container name
dz: འཛིན་སྣོད་མིང་།

en: forum container
dz: གྲོས་གནས་འཛིན་སྣོད།

en: Created new @type %term.
dz: @type %term.གསརཔ་གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: The @type %term has been updated.
dz: @type %term འདི་དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Add new field
dz: ས་སྒོ་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ།

en: Containing any of the words
dz: མིང་ཚིག་གང་རུང་ཅིག་ནང་ན་ཡོད་མི།

en: Containing the phrase
dz: ཚིག་ཚན་ནང་ན་ཡོད་མི།

en: Containing none of the words
dz: མིང་ཚིག་ཚུ་ནང་ན་མེད་མི།

en: Only of the type(s)
dz: དབྱེ་བ་(ཚུ་)ལུ་རྐྱངམ་གཅིག།

en: Content ranking
dz: ནང་དོན་གོ་རིམ་སྒྲིག་ནི།

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
dz: འོག་གི་གྲངས་ཚུ་གི་གྲུབ་འབྲས་ཚུ་གོ་རིམ་སྒྲིགཔ་ད་   རྒྱུ་དངོས་ཚུ་ག་འདི་ནང་དོན་འཚོལ་ཞིབ་མོས་མཐུན་འབད་དགོཔ་ཨིན་ན་  ཚད་འཛིན་འབདཝ་ཨིན། གྲངས་མཐོ་མི་ཟེར་མི་འདི་རྒྱུད་བསྐུལ་ཧེང་བཀལ་ཨིན་  ཀླད་ཀོར་ཟེར་མི་འདི་  རྒྱུ་དངོས་སྣང་མེད་བཞག་ཡོདཔ་ཨིན།   ཨ་ནི་གྲངས་ཚུ་བསྒྱུར་བཅོས་འབད་མི་འདི་གིས་  འཚོལ་ཞིབ་ཟུར་ཐོ་ལོག་བཟོ་མི་དགོ། བསྒྱུར་བཅོས་ཚུ་གིས་དེ་འཕྲལ་ལས་ནུས་པ་འཐོབ་ཨིན།

en: Keyword relevance
dz: གཙོ་ཚིག་འབྲེལ་བ།

en: Recently posted
dz: འཕྲལ་ཁམས་ཅིག་ཁར་འགྲེལ་སྐྱེལ་འབད་ཡོདཔ།

en: Number of comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་གི་གྲངས།

en: Number of views
dz: མཐོང་སྣང་ཚུ་གི་གྲངས།

en: Factor
dz: ཆ་རྐྱེན།

en: Hide descriptions
dz: གྲལ་བཤད་ཚུ་སྦ་བཞག་

en: Color set
dz: ཚོས་གཞིའི་གཞི་སྒྲིག་

en: Database host
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་ཧོསཊི་

en: Maximum link text length
dz: འབྲེལ་བའི་ཚིགཡིག་གི་རིང་ཚད་མང་མཐའ་

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
dz: ཡིག་འབྲུ་ཚུ་གི་ཨང་གྲངས་འདི་ལས་རིངམ་ཡདོ་མི་  ཡུ་ཨར་ཨེལ་ཨེསི་འདི་  རྩ་སྒྲིག་མཚམས་འབད་མི་ཡིག་རྒྱུན་རིངམ་ཚུ་  སྔོན་བཀག་འབད་ནི་ལུ་གཏོགས་གཏངམ་ཨིན།  དེ་ཉིད་ལུ་འབྲེལ་མཐུད་འབད་ནི་འདི་  བདག་བཟུང་འབད་ནི་ཨིན་; འབྲེལ་ལམ་གྱི་ཚིག་ཡིག་ཅ་ཕྲན་འདི་གཏོགས་གཏང་ནི་ཨིན།

en: Default picture
dz: སྔོན་སྒྲིག་གི་ པར།

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
dz: པར་གྱི་སྲོལ་སྒྲིག་  སེལ་འཐུ་མ་འབད་བར་ཡོད་མི་  ལག་ལེན་པ་ཚུ་གི་དོན་ལུ་  བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་ལུ་  པར་གྱི་ ཡུ་ཨར་ཨེལ།  ག་ལུ་ཡང་ སྟོངམ་མ་བཞག

en: Toggle display
dz: སོར་སྟོན་བཀྲམ་སྟོན་འབད།

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
dz: ཁྱོད་ལུ་  སར་བར་ལུ་ཡིག་སྣོད་འཛུལ་སྤྱོད་འདི་ཐད་ཀར་དུ་མེད་པ་ཅིན་  ཁྱོད་རའི་ལས་རྟགས་འདི་སྐྱེལ་བཙུགས་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་  ས་སྒོ་འདི་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Configuration file
dz: རིམ་སྒྲིག་གི་ཡིག་སྣོད་

en: %percentage of the site has been indexed.
dz: %percentage ས་ཁོངས་འདི་ཟུར་ཐོ་བཀོད་ཡོདཔ།

en: Web server
dz: ཝེབ་སར་བར་

en: There is 1 item left to index. | There are @count items left to index.
dz[0]: རྣམ་གྲངས་༡་ཟུར་ཐོ་བཀོད་ནི་ལུས་ཡོདཔ།
dz[1]: ཟུར་ཐོ་ལུ་ལུས་མི་རྣམ་གྲངས་ཚུ་%count ཨིན།

en: sort by @s
dz: @sགིས་དབྱེ་སེལ་འབད་ཡོད་མི།

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
dz: དགོངསམ་མ་ཁྲལ་  ངོས་འཛིན་མ་འབད་བའི་ལག་ལེན་པའི་མིང་དང་ ཆོག་ཡིག་འདུག། <a href="@password">ཁྱོད་རའི་ཆོག་ཡིག་འདི་བརྗེད་སོངཔ་ཨིན་ན?</a>

en: 1 read | @count reads
dz[0]: ༡ ལྷག།
dz[1]: %count ལྷགཔ་ཨིན།

en: Enables the categorization of content.
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་རིམ་བཟོ་ནི་འདི་ལྕོགས་ཅན་བཟོཝ་ཨིན།

en: Delete contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་ནི་འདི་བཏོན་གཏང་

en: Auto-reply
dz: རང་བཞིན་ལན་གསལ།

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
dz: གདམ་ཁ་ཅན་གྱི་རང་བཞིན་ལན་གསལ།  ཁྱོད་རང་  ལག་ལེན་པ་ རང་བཞིན་ལན་གསལ་འཕྲིན་དོན་འདི་གཏང་དགོ་མ་མནོ་བ་ཅིན་  སྟོངམ་བཞག་ད།

en: %recipient is an invalid e-mail address.
dz: %recipient འདི་  ནུས་ཅན་མེད་པའི་གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ཨིན།

en: Lithuanian
dz: ལི་ཐུ་ཡ་ནིཡན།

en: Some required modules must be enabled
dz: དགོས་མཁོ་ཡོད་པའི་ཚད་གཞི་ལ་ལོ་ཅིག་ལྕོགས་ཅན་བཟོ་དགོཔ་ཨིན་

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
dz: སྐད་བསྒྱུར་པའི་ནང་འདྲེན་འབད་མ་ཚུགས་  ག་ཅི་སྦེ་ཟེར་བ་ཅིན་  ཡིག་སྣོད་ %filename འདི་ལྷག་མ་ཚུགས།

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
dz: སྐད་བསྒྱུར་པའི་ཡིག་སྣོད་ %filename དེ་ལུ་འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ཨིན: "msgstr" འདི་རེ་བ་བསྐྱེད་ཡོདཔ་  དེ་འབདཝ་ད་  %line གྲལ་ཐིག་གུ་མ་ཐོབ།

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
dz: སྐད་བསྒྱུར་པའི་ཡིག་སྣོད་ %filename དེ་ལུ་འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ཨིན: "msgid_plural" འདི་རེ་བ་བསྐྱེད་ཡོདཔ་  དེ་འབདཝ་ད་  %line གྲལ་ཐིག་གུ་མ་ཐོབ།

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
dz: སྐད་བསྒྱུར་པའི་ཡིག་སྣོད་ %filename དེ་ལུ་  %line གྲལ་ཐིག་གུ་  ཚིག་སྦྱོར་འཛོལ་བ་ཅིག་ཡོདཔ་ཨིན།

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
dz: སྐད་བསྒྱུར་པའི་ཡིག་སྣོད་ %filename དེ་ལུ་འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ཨིན:  "msgid" འདི་  %line གྲལ་ཐིག་གུ་རེ་བ་མ་བསྐྱེད་བས།

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
dz: སྐད་བསྒྱུར་པའི་ཡིག་སྣོད་ %filename དེ་ལུ་ འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ཨིན:  "msgstr[]"འདི་ %line གྲལ་ཐིག་གུ་རེ་བ་མ་བསྐྱེད་བས།

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
dz: སྐད་བསྒྱུར་པའི་ཡིག་སྣོད་ %filename དེ་ལུ་འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ཨིན:  "msgstr" འདི་ %line གྲལ་ཐིག་གུ་རེ་བ་མ་བསྐྱེད་བས།

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
dz: སྐད་བསྒྱུར་པའི་ཡིག་སྣོད་ %filename དེ་ལུ་འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ཨིན:  %line གྲལ་ཐིག་གུ་རེ་བ་མེད་པའི་ཡིག་རྒྱུན་འདུག།

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
dz: སྐད་བསྒྱུར་པའི་ཡིག་སྣོད་ %filename འདི་ %line གྲལ་ཐིགའདི་རེ་བ་མེདཔ་སྦེ་མཇུག་བསྡུ་ནུག།

en: Save translations
dz: སྐད་སྒྱུར་ཚུ་སྲུང་།

en: Export template
dz: ཊེམ་པེལེཊི་འདི་ཕྱིར་འདྲེན་འབད།

en: Save permissions
dz: གནང་བ་སྲུངས།

en: Original text
dz: ཚིག་ཡིག་ངོ་མ།

en: Delete content type
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་འདི་བཏོན་གཏང་

en: edit permissions
dz: གནང་བ་ཚུ་ཞུན་དག་འབད་

en: notice
dz: བརྡ་བསྐུལ།

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་

en: File download
dz: ཡིག་སྣོད་ ཕབ་ལེན་འབད་

en: Acronym
dz: བསྡུ་ཡིག།

en: The field has been updated.
dz: ས་སྒོ་འདི་དུས་མཐུན་བཟོ་དེ་ཡོད།

en: List, edit, or add user roles.
dz: ལག་ལེན་པའི་ལས་འགན་འདི་ ཐོ་ཡིག་བརྐྱབ་ནི་  ཞུན་དག་འབད་ནི་ ཡང་ན་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ།

en: edit role
dz: ལས་འགན་ཞུན་དག་འབད།

en: Password field is required.
dz: ཆོག་ཡིག་གི་ས་སྒོ་འདི་དགོ་པས།

en: Confirm password
dz: ཆོག་ཡིག་ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Administration theme
dz: བདག་སྐྱོང་འཐབ་ནིའི་བརྗོད་དོན་

en: Afar
dz: ཨ་ཕར།

en: Somali
dz: སོ་མཱ་ལི།

en: Komi
dz: ཀོ་མི།

en: Run cron
dz: ཀོརཱོན་གཡོག་བཀོལ་

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
dz: སྲུང་སྐྱོབ་ཉེན་བརྡ་:  htaccess ཡིག་སྣོད་འདི་འབྲི་མི་བཏུབ་པས།  འོག་གི་གྲལ་ཐིག་:<code>%htaccess</code>ཚུ་ཡོད་པའི་  ཁྱོད་རའི་%directory  སྣོད་ཐོ་ནང་ htaccess སྣོད་ཐོ་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
dz: ཡིག་སྣོད་ %fileའདི་  སྲུངས་བཞག་འབད་མ་ཚུགས་  ག་ཅི་འབད་ཟེར་བ་ཅིན་  སྐྱེལ་བཙུགས་དེ་ མཇུག་བསྡུ་མ་ཚུགས།

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
dz: ཡིག་སྣོད་  %fileའདི་  སྲུངས་བཞག་འབད་མ་ཚུགས་  ག་ཅི་འབད་ཟེར་ཅིན་  འཛོལ་བ་གཅིག་བྱུང་ནུག

en: Add to book outline
dz: ཀི་དེབ་མཐའ་ཐིག་ལུ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ།

en: Database port
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་འདྲེན་ལམ་

en: Re-index site
dz: ས་ཁོངས་ལོག་ཟུར་ཐོ་བཀོད།

en: Are you sure you want to re-index the site?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ས་ཁོངས་འདི་སླར་ཟུར་ཐོ་བཀོད་ནི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
dz: གདམ་ཁ་དེ་ཚུ་  ས་ཁོངས་ལ་ལོ་ཅིག་གི་དོན་ལུ་རྐྱངམ་ཅིག་ཉེར་མཁོ་ཡོདཔ་ཨིན།  ནཱ་ལུ་ག་ཅི་ཐོ་བཀོད་འབད་ནི་ཨིན་ན་གི་སྐོར་ལས་  ཁྱོད་ངེས་བདེན་མེད་པ་ཅིན་  སྔོན་སྒྲིག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་བཞག་ནི་དང་  ཡང་ན་  ཁྱོད་རའི་ཧོསཊི་ཊིང་བྱིན་མི་དང་ཅིག་ཁར་ཞིབ་དཔྱད་འབད།

en: If your database is located on a different server, change this.
dz: ཁྱོད་རའི་གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་འདི་  སར་བར་གཞན་ཅི་ནང་གནས་ཏེ་ཡོད་པ་ཅིན་  འདི་བསྒྱུར་བཅོས་འབད།

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
dz: ཁྱོད་རའི་གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་སར་བར་འདི་  ཚད་ལྡན་མེན་པའི་འདྲེན་ལམ་ཅི་ལུ་ ཉན་དོ་ཡོད་པ་ཅིན་  ཨང་གྲངས་འདི་ཐོ་བཀོད་འབད།

en: Database port must be a number.
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་འདྲེན་ལམ་འདི་ཨང་གྲངས་དགོཔ་ཨིན།

en: Enable or disable the display of certain page elements.
dz: ཤོག་ལེབ་ཆ་ཤས་ལ་ལོ་ཅིག་གི་བཀྲམ་སྟོན་འདི་  ལྕོགས་ཅན་ཡང་ན་ལྕོགས་མེད་བཟོ།

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
dz: ཁྲིམས་འགལ་གདམ་ཁ་འདི་  སྐྱོན་འཛིན་བྱུང་ཡོད།  ས་ཁོངས་བདག་སྐྱོང་པ་འདི་ལུ་ འབྲེལ་བམཛད་གནང་།

en: Illegal choice %choice in !name element.
dz: !nameཆ་ཤས་ནང་ལུ་ ཁྲིམས་འགལ་ གདམ་ཁ་!choice

en: Status report
dz: གནས་ཚད་ཀྱི་སྙན་ཞུ་

en: Not writable
dz: འབྲི་བཏུབ་མེན་བས་

en: Notify user of new account
dz: རྩིས་ཐོ་གསརཔ་གི་   ལག་ལེན་པ་དེ་  བརྡ་བསྐུལ་འབད།

en: Path to custom icon
dz: སྲོལ་སྒྲིག་ངོས་དཔར་ལུ་འགྲུལ་ལམ།

en: You are not authorized to post comments.
dz: ཁྱོད་ལུ་བསམ་བཀོད་ཚུ་གནས་བསྐྱོད་ལུ་དབང་སྤྲོད་མེདཔ།

en: The comment you are replying to does not exist.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ལན་གསལ་འབད་མི་བསམ་བཀོད་འདི་མེདཔ།

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
dz: གྲོས་བསྡུར་འདི་ཁ་བསྡམ་ཡོདཔ: ཁྱོད་ཀྱིས་བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཚུ་གནས་བསྐྱོད་འབད་མི་བཏུབ།

en: You are not authorized to view comments.
dz: ཁྱོད་ལུ་བསམ་བཀོད་ཚུ་མཐོང་སྣང་ལུ་དབང་སྤྲོད་མེདཔ།

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་བསམ་བཀོད་%title འདི་བཏོན་གཏང་ནི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
dz: བསམ་བཀོད་འདི་ལུ་ལན་གསལ་ཚུ་གང་རུང་་བརླག་བསྟོར་ཞུགས་འོང་། བྱ་བ་འདི་འབད་བཤོལ་མི་བཏུབ།

en: Publish the selected comments
dz: སུལ་འཐུ་འབད་ཡོད་མི་བསམ་བཀོད་ཚུ་དཔེ་བསྐྲུན་འབད།

en: Unpublish the selected comments
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་མི་བསམ་བཀོད་ཚུ་དཔེ་བསྐྲུན་བཤོལ།

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་བསམ་བཀོད་དེ་ཚུ་དང་འདིའི་ཆ་་ལག་ཚུ་བཏོད་གཏང་ནི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: You have to specify a valid author.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་རྩོམ་པ་པོ་ནུས་ཅན་ཅིག་གསལ་བཀོད་འབད་དགོ།

en: The name you used belongs to a registered user.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ལག་ལེན་འཐབ་ཡོད་མི་མིང་འདི་ཐོ་བཀོད་འབད་ཡོད་མི་ལག་ལེན་པ་ཅིག་ལུ་བངམ་ཨིན་མས།

en: The e-mail address you specified is not valid.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་གསལ་བཀོད་འབད་ཡོད་མི་གློག་རིག་ཁ་བྱང་འདི་ནུས་ཅན་མེན་པས།

en: The URL of your homepage is not valid. Remember that it must be fully qualified, i.e. of the form <code>http://example.com/directory</code>.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ཡུ་ཨར་ཨེལ་ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ་འདི་ནུས་ཅན་མེད། འདི་ཡང་ཁྱད་ཆོས་ཚང་དགོཔ་འདི་སེམས་ཁར་བཞག་ i.e. རྣམ་པའི་ <code>http://example.com/སྣོད་ཐོ</code>.

en: (No subject)
dz: (དོན་ཚན་མེད)

en: Add feed
dz: མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་འདི་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: File system
dz: ཡིག་སྣོད་རིམ་ལུགས་

en: @name's blog
dz: @name's གི་ཝེབ་དྲན་དེབ།

en: Enter your @s username.
dz: ཁྱོད་རའི་ @s ལག་ལེན་པའི་མིང་  ཐོ་བཀོད་འབད།

en: All languages
dz: སྐད་ཡིག་ཚུ་ཆ་མཉམ།

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
dz: ཁྱོད་རའི་ཌུ་པཱལ་གཞི་བཙུགས་དང་ཅིག་ཁར་  དཀའ་ངལ་གཅིག་ཡང་ན་ལེ་ཤ་སྐྱོན་འཛིན་བྱུང་ནུག།  བརྡ་དོན་ཧེང་སྐལ་གྱི་དོན་ལུ་  <a href="@status">གནས་ཚད་སྙན་ཞུ་</a> ཞིབ་དཔྱད་འབད་གནང་།

en: No help is available for module %module.
dz: ཚད་གཞི་ %moduleགི་དོན་ལུ་  གྲོགས་རམ་དེ་མི་ཐོབ་པས།

en: @module administration pages
dz: @module བདག་སྐྱོང་གི་ཤོག་ལེབ་ཚུ་

en: Add language
dz: སྐད་ཡིག་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Edit string
dz: ཡིག་རྒྱུན་ཞུན་དག་འབད་

en: Delete string
dz: ཡིག་རྒྱུན་བཏོན་གཏང་

en: Are you sure you want to delete the language %name?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ %name སྐད་ཡིག་བཏོན་གཏང་ནི་ཟེར་མི་དེ་ངེས་གཏན་ཨིན་ན?

en: The language %locale has been removed.
dz: %locale སྐད་ཡིག་དེ་རྩ་བསྐྲད་གཏང་སྟེ་ཡོདཔ་ཨིན།

en: locale
dz: ལོ་ཀེལ།

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ གཟུགས་བརྙན་  ཆས་སྒྲོམ་ %toolkitལེགས་སྐྱོང་འཐབ་ནི་འདི་གིས་  %functionདེ་  ངེས་བདེན་སྦེ་ལས་སྦྱོར་འབད་མ་ཚུགས།

en: Currently using !item !version
dz: ད་ལྟོ་ལག་ལེན་འཐབ་དོ་ !item !version

en: Hindi
dz: ཧིན་དི།

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
dz: ཆུ་ཚོད་ %timestampལུ་  ལག་ལེན་པ་%nameགིས་  ནང་བསྐྱོད་འབྲེལ་ལམ་  ཐེངས་གཅིག་ལག་ལེན་འཐབ་ནུག

en: Username or e-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ ཡང་ན་ ལག་ལེན་པའི་མིང་

en: User autocomplete
dz: ལག་ལེན་པའི་རང་བཞིན་ཡོངས་སྒྲུབ་

en: 0 sec
dz: སྐར་ཆ་ ༠།

en: form
dz: འབྲི་ཤོག

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
dz: ད་ལྟོའི་ལག་ལེན་པའི་  ཆོག་ཡིག་དེ་  བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་  ས་སྒོ་གཉིས་ཆ་རང་ན་  ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་བཙུགས།

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ཐེངས་གཅིག་  ནང་བསྐྱོད་འབད་ནིའི་  འབྲེལ་ལམ་ དུས་ཡོལ་ཐལ་ཡོད་མི་དེ་  ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ལུ་  འབད་རྩོལ་བསྐྱེད་དེ་སྡོད་ནུག  འོག་གི་འབྲི་ཤོག་དེ་  ལག་ལེན་འཐབ་ཐོག་ལས་  གསརཔ་ཅིག་ ཞུ་བ་འབད་གནང་།

en: This login can be used only once.
dz: འ་ནཱི་  ནང་བསྐྱོད་དེ་  ཚར་གཅིག་རྐྱངམ་ཅིག་  ལག་ལེན་འཐབ་བཏུབ་ཨིན།

en: The translation import of %filename failed.
dz: %filenameགི་སྐད་སྒྱུར་འདི་འཐུས་ཤོར་འབྱུང་ནུག

en: Abbreviation
dz: སྡུད་ཚིག།

en: Inserted
dz: བཙུགས་ཡོདཔ།

en: Provide a password for the new account in both fields.
dz: རྩིས་ཐོ་གསརཔ་གི་དོན་ལུ་ས་སྒོ་གཉིས་ཀའི་ནང་  ཆོག་ཡིག་ཅིག་བྱིན།

en: filter
dz: ཚགས་མ།

en: Poll
dz: འོས་ཤོག་བསྡུ་ལན།

en: contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ།

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
dz: ཧེ་མ་ལས་ལཱ་འབད་སྡོད་པའི་བསྒང་  ཀོརཱོན་འདི་ལོག་གཡོག་བཀོལ་ནི་ལུ་དཔའ་བཅམ་དོ།

en: Cron run completed.
dz: ཀོརཱོན་གཡོག་བཀོལ་ནི་འདི་མཇུག་བསྡུ་ནུག།

en: Already added languages
dz: ཧེ་མ་ལས་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ཡོད་པའི་སྐད་ཡིག་ཚུ།

en: Recent blog posts
dz: འཕྲལ་གྱི་ཝེབ་དྲན་དེབ་གནས་བསྐྱོད་ཚུ།

en: Who's new
dz: ག་གསརཔ་འདུག

en: Language name
dz: སྐད་ཡིག་མིང་།

en: Edit category
dz: དབྱེ་རིམ་འདི་ཞུན་དག་འབད་

en: The content type %name has been updated.
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་ %name འདི་དུས་མཐུན་བཟོ་ནུག།

en: The content type %name has been added.
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་ %name འདི་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ནུག།

en: Catalan
dz: ཀེ་ཊ་ལཱན།

en: Contact form
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་ནིའི་འབྲི་ཤོག་

en: Database configuration
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེད་རིམ་སྒྲིག་

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
dz: ཁྱོད་རའི་ @drupal གནས་སྡུད་གསོག་འཇོག་འབད་ནི་ཨིན་པའི་  གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་དབྱེ་བ།

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
dz: ཁྱོད་རའི་ @drupal གནས་སྡུད་གསོག་འཇོག་འབད་ནི་ཨིན་པའི་  གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་མིང་།  @drupal འདི་གཞི་བཙུག་མ་འབད་བའི་ཧེ་མར་  འདི་ཁྱོད་ཀྱི་སར་རབ་གུ་འོང་དགོཔ་ཨིན།

en: Select an installation profile
dz: གཞི་བཙུག་གསལ་སྡུད་ཅིག་སེལ་འཐུ་འབད་

en: No profiles available
dz: གསལ་སྡུད་ཐོབ་ཚུགས་མེད་

en: Drupal already installed
dz: ཌུ་པཱལ་འདི་ཧེ་མ་ལས་རང་གཞི་བཙུག་འབད་ནུག་

en: @drupal installation complete
dz: @drupal གཞི་བཙུག་འདི་མཇུག་བསྡུ་

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
dz: ཀོརཱོན་གཡོག་བཀོལ་ནི་འདི་  ཆུ་ཚོད་ཚད་ལས་ལྷག་ཡོདཔ་དང་  བར་བཤོལ་འབད་ནུག།

en: Illegal choice %choice in %name element.
dz: %nameཆ་ཤས་ནང་ལུ་ ཁྲིམས་འགལ་ གདམ་ཁ་ %choice

en: Custom language
dz: སྲོལ་སྒྲིག་གི་སྐད་ཡིག

en: Add custom language
dz: སྲོལ་སྒྲིག་སྐད་ཡིག་འདི་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ།

en: Language name in English
dz: ཨིང་ལིཤ་ནང་ལུ་འབད་སྐད་ཡིག་མིང་།

en: The language %language (%code) already exists.
dz: སྐད་ཡིག་ %language (%code) ཧེ་མ་ལས་གནས་དེ་ཡོད།

en: Invalid language code.
dz: ནུས་ཅན་མེད་པའི་སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
dz: ཡིག་རྒྱུན་ཚུ་ཆ་མཉམ་སྟོན་ནི་དོན་ལུ་  སྟོངམ་བཞག   འཚོལ་ཞིབ་འདི་ཡི་གུ་ཆེ་ཆུང་གི་ཉན་ཁ་ཨིན་མས།

en: English (provided by Drupal)
dz: ཨིང་ལིཤ་(ཌུ་པཱལ་གྱིས་བྱིན་ཡོད་མི།)

en: Search in
dz: ནང་ན་འཚོལ་ཞིབ་འབད།

en: Only translated strings
dz: སྐད་སྒྱུར་འབད་ཡོད་པའི་ཡིག་རྒྱུན་ཚུ།

en: Only untranslated strings
dz: སྐད་སྒྱུར་མ་འབད་བར་ཡོད་པའི་ཡིག་རྒྱུན་རྐྱངམ་ཅིག

en: Languages not yet added
dz: སྐད་ཡིག་འདི་ད་ལྟོ་ཡང་ཁ་སྐོང་མ་བརྐྱབ་པས།

en: Import translation
dz: སྐད་སྒྱུར་འདི་ནང་འདྲེན་འབད།

en: Import into
dz: ནང་ལུ་ནང་འདྲེན་འབད།

en: Export translation
dz: སྐད་སྒྱུར་འདི་ཕྱིར་འདྲེན་འབད།

en: String not found.
dz: ཡིག་རྒྱུན་མ་ཐོབ།

en: The string has been saved.
dz: ཡིག་རྒྱུན་འདི་སྲུང་ཡོད།

en: The string has been removed.
dz: ཡིག་རྒྱུན་འདི་རྩ་བསྐྲད་གཏང་ནུག

en: The language selected for import is not supported.
dz: ནང་འདྲེན་གྱི་དོན་ལུ་སེལ་འཐུ་འབད་དེ་ཡོད་པའི་སྐད་ཡིག་འདི་ རྒྱབ་སྐྱོར་མ་འབད་བས།

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
dz: སྐད་སྒྱུར་ཡིག་སྣོད་ %filename འདི་  རླག་སྟོར་ཞུགས་པ་ཡང་ན་ བཟོ་ཉེས་གྱུར་འབད་ཡོད་པའི་མགོ་ཡིག་ཅིག་འབད་འབྱུངམ་ཨིན།

en: Exported %locale translation file: %filename.
dz: ཕྱིར་འདྲེན་འབད་དེ་ཡོད་པའི་  %locale སྐད་སྒྱུར་ཡིག་སྣོད: %filename

en: Exported translation file: %filename.
dz: ཕྱིར་འདྲེན་འབད་དེ་ཡོད་པའི་ སྐད་སྒྱུར་ཡིག་སྣོད: %filename

en: Abkhazian
dz: ཨབ་ཁ་ཛི་ཡཱན།

en: Avestan
dz: ཨ་བེསི་ཏཱན།

en: Afrikaans
dz: ཨཕ་རི་ཀཱནསི།

en: Akan
dz: ཨ་ཀཱན།

en: Amharic
dz: ཨམ་ཧ་རིཀ

en: Assamese
dz: ཨ་སཱ་མིསི།

en: Avar
dz: ཨ་བཱར།

en: Aymara
dz: ཨེ་མ་རཱ།

en: Azerbaijani
dz: ཨ་ཛར་བེའི་ཇཱ་ནི།

en: Bashkir
dz: བཱཤ་ཀིར།

en: Belarusian
dz: བི་ལཱ་རུ་སི་ཡཱན།

en: Bihari
dz: བི་ཧཱ་རི།

en: Bislama
dz: བིསི་ལཱ་མ།

en: Bambara
dz: བམ་བཱ་ར།

en: Bengali
dz: བེང་ག་ལི།

en: Tibetan
dz: བོད་སྐད། ཊི་བེ་ཊཱན།

en: Breton
dz: བིརི་ཊཱོན།

en: Bosnian
dz: བོསི་ནི་ཡཱན།

en: Chechen
dz: ཆི་ཆེན།

en: Chamorro
dz: ཆ་མོ་རོ།

en: Corsican
dz: ཀོར་སི་ཀེན།

en: Cree
dz: ཀིརི།

en: Old Slavonic
dz: ཨོལཌི་སཱལ་བོ་ནིཀ།

en: Chuvash
dz: ཅུ་ཝེཤི།

en: Welsh
dz: ཝེལཤི།

en: Maldivian
dz: མཱལ་དེ་བི་ཡཱན།

en: Bhutani
dz: བཱུ་ཏཱ་ནི།

en: Ewe
dz: ཨིཝི།

en: Esperanto
dz: ཨིསི་པི་རཱན་ཏོ།

en: Estonian
dz: ཨིསི་ཊོ་ནི་ཡཱན།

en: Basque
dz: བཱགསིཀ།

en: Persian
dz: པར་ཤི་ཡཱན།

en: Fulah
dz: ཕུ་ལཱ།

en: Faeroese
dz: ཕེ་རོ་སི།

en: Frisian
dz: ཕིརི་སི་ཡཱན།

en: Irish
dz: ཨའི་རིཤ།

en: Scots Gaelic
dz: སིཀོཊིསི་ གེ་ལིཀ།

en: Galician
dz: གེ་ལི་ཤི་ཡཱན།

en: Guarani
dz: གའོ་རཱ་ནི།

en: Gujarati
dz: གུ་ཇ་ར་ཏི།

en: Manx
dz: མེ་ནེགསི།

en: Hausa
dz: ཧའོ་སཱ།

en: Hiri Motu
dz: ཧི་རི་མོ་ཊུ།

en: Armenian
dz: ཨར་མི་ནི་ཡཱན།

en: Herero
dz: ཧི་རི་རོ།

en: Interlingua
dz: བར་སྐད།

en: Interlingue
dz: ཨིན་ཊར་ལིངཀ།

en: Igbo
dz: ཨའི་ཇི་བི་ཨོ།

en: Inupiak
dz: ཨིན་ཨུ་པིཡཀ།

en: Icelandic
dz: ཨའིསི་ལེན་ཌིཀ།

en: Inuktitut
dz: ཨིན་ཨུཀ་ཏི་ཏིཏ།

en: Javanese
dz: ཇ་བ་ནིསི།

en: Georgian
dz: ཇིའོར་ཇི་ཡཱན།

en: Kongo
dz: ཀོན་གོ།

en: Kikuyu
dz: ཀི་ཀུ་ཡུ།

en: Kwanyama
dz: ཀཱ་ནི་ཡ་མ།

en: Kazakh
dz: ཀ་ཛཀསི།

en: Greenlandic
dz: གིརིན་ལེན་དིཀ

en: Cambodian
dz: ཀེམ་བོ་ཌིཡན།

en: Kannada
dz: ཀཱན་ན་ད།

en: Kanuri
dz: ཀ་ནུ་རི།

en: Kashmiri
dz: ཀཤ་མི་རི།

en: Kurdish
dz: ཀུར་ཌིཤ།

en: Cornish
dz: ཀོར་ནིཤ།

en: Latin
dz: ལེ་ཊིན།

en: Luxembourgish
dz: ལུ་ཛེམ་བོར་གིཤ།

en: Luganda
dz: ལུ་གེན་ཌ།

en: Lingala
dz: ལིང་ག་ལ།

en: Laothian
dz: ལའོ་ཐེཡན།

en: Latvian
dz: ལེཊ་བིཡན།

en: Malagasy
dz: མ་ལ་ག་སེ།

en: Marshallese
dz: མར་ཤ་ལིསི།

en: Macedonian
dz: མེ་སི་ཌོ་ནི་ཡཱན།

en: Malayalam
dz: མ་ལ་ཡ་ལམ།

en: Mongolian
dz: མོང་གོ་ལི་ཡཱན།

en: Moldavian
dz: མོལ་ཌ་ཝིཡན།

en: Marathi
dz: མ་ར་ཐི།

en: Malay
dz: མ་ལེ།

en: Maltese
dz: མཱལ་ཊི་སི།

en: Burmese
dz: བཱར་མིསི།

en: North Ndebele
dz: བྱང་ དི་བི་ལི།

en: Nepali
dz: ནི་པཱ་ལི།

en: Ndonga
dz: ཌོན་ག།

en: South Ndebele
dz: ལྷོའི་ཌི་བི་ལི།

en: Chichewa
dz: ཆའི་ཆི་ཝ།

en: Occitan
dz: ཨོ་སི་ཏཱན།

en: Oromo
dz: ཨོ་རོ་མོ།

en: Oriya
dz: ཨོ་རི་ཡ།

en: Ossetian
dz: ཨོ་སི་ཏིཡན།

en: Punjabi
dz: པཱན་ཇ་བི།

en: Pali
dz: པ་ལི།

en: Pashto
dz: པཤ་ཊོ།

en: Portuguese, Portugal
dz: པོར་ཊུ་གིསི་ པོར་ཊུ་གལ་

en: Portuguese, Brazil
dz: པོར་ཊུ་གིསི་  བ་ར་ཛིལ་

en: Quechua
dz: ཀུའི་ཅུ་འ།

en: Rhaeto-Romance
dz: རཧི་ཊོ་-རོ་མཱནསི།

en: Kirundi
dz: ཀི་་རུན་དི།

en: Kinyarwanda
dz: ཀིན་ཡར་ཝན་ཌ།

en: Sanskrit
dz: སཱནསི་ཀིརིཊི།

en: Sardinian
dz: སར་དི་ནི་ཡཱན།

en: Sindhi
dz: སིན་དཱི།

en: Northern Sami
dz: བྱང་ཕྱོགས་ས་མི།

en: Sango
dz: སེན་གོ།

en: Serbo-Croatian
dz: སེར་བོ་-ཀོརོ་ཤི་ཡཱན།

en: Slovenian
dz: སོལོ་བི་ནི་ཡཱན།

en: Samoan
dz: ས་མོའོན།

en: Shona
dz: ཤོ་ན།

en: Albanian
dz: ཨཱལ་བཱ་ནི་ཡཱན།

en: Serbian
dz: སར་བི་ཡཱན།

en: Siswati
dz: སིསི་ཝ་ཏི།

en: Sesotho
dz: སི་ཤོ་ཐོ།

en: Sudanese
dz: སུ་དཱན་ནིསི།

en: Swahili
dz: ས་ཝ་ཧི་ལི།

en: Tamil
dz: ཏ་མིལ།

en: Telugu
dz: ཏེ་ལུ་གུ།

en: Tajik
dz: ཏ་ཇི་ཀི།

en: Thai
dz: ཐཱའི།

en: Tigrinya
dz: ཏིག་རིན་ཡ།

en: Turkmen
dz: ཊརཀ་མིན།

en: Tagalog
dz: ཏ་ག་ལོག

en: Setswana
dz: སེཊསི་སཱ་ན།

en: Tsonga
dz: ཚོང་ག

en: Tatar
dz: ཊ་ཊར།

en: Twi
dz: ཊི་ཌབ་ལུ་ཨའི།

en: Tahitian
dz: ཏཱ་ཧི་ཤིཡན།

en: Uighur
dz: ཨུའི་གུར།

en: Ukrainian
dz: ཡུཀ་རའི་ནི་ཡཱན།

en: Urdu
dz: ཨུར་དུ།

en: Uzbek
dz: ཨུཛ་བེཀ།

en: Venda
dz: ཝིན་ཌ།

en: Vietnamese
dz: ཝེཊི་ན་མིསི།

en: Wolof
dz: འོ་ལོཕ།

en: Xhosa
dz: ཞོ་ས།

en: Yiddish
dz: ཡིད་དིཤ།

en: Yoruba
dz: ཡོ་རུ་བཱ།

en: Zhuang
dz: ཞུངས།

en: Chinese, Simplified
dz: རྒྱ་ནག་གི།(འཇམ་བཟོས་)

en: Chinese, Traditional
dz: རྒྱ་ནག་གི་(སྔོན་སྲོལ)

en: Zulu
dz: ཛུ་ལུ།

en: sort ascending
dz: ཡར་འཛེགས་ དབྱེ་སེལ་འབད།

en: sort descending
dz: མར་བབ་དབྱེ་སེལ་འབད།

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="@url">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
dz: ཡུ་ནི་ཀོཌི་གི་ཡིག་རྒྱུན་གུ་ཡོད་པའི་བཀོལ་སྤྱོདཔ་ཚུ་  བརྩོན་ཤུགས་དྲག་ཤོས་ཀྱི་གཞི་རྩ་གུ་གཞན་མཚུངས་འབད་ནུག།  ཡུ་ནི་ཀོཌི་རྒྱབ་སྐྱོར་ལེགས་བཟོ་གི་དོན་ལུ་  <a href="@url">པི་ཨེཆ་པི་ཨེམ་བི་ཡིག་རྒྱུན་གྱི་རྒྱ་བསྐྱེད་</a>གཞི་བཙུག་འབད།

en: Multibyte string function overloading in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.func_overload</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
dz: སྣ་མང་བཱའིཊི་གི་ཡིག་རྒྱུན་ལས་འགན་འདི་  པི་ཨེཆ་པི་ནང་ལས་སྣ་མང་དྲག་འབད་མི་འདི་  ཤུགས་ལྡན་ཡོདཔ་ལས་ལྕོགས་མེད་བཟོ་དགོ།  .ini <em>mbstring.func_overload</em>སྒྲིག་སྟངས་འདི་ཞིབ་དཔྱད་འབད།  བརྡ་དོན་ཧེང་བཀལ་གྱི་དོན་ལུ་  <a href="@url">པི་ཨེཆ་པི་ཨེམ་བི་ཡིག་རྒྱུན་གྱི་ཡིག་ཐོག་བཀོད་པ་</a>ལུ་གཞི་བསྟུན་འབད་གནང་།

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
dz: པི་ཨེཆ་པི་ནང་སྣ་མང་བཱའིཊི་གི་ཡིག་རྒྱུན་ཨིན་པུཊི་གི་གཞི་བསྒྱུར་འདི་  ཤུགས་ལྡན་ཡོདཔ་དང་  ལྕོགས་མེད་བཟོ་དགོཔ་འདུག།  php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em>སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་ཞིབ་དཔྱད་འབད་གནང་།  བརྡ་དོན་ཧེང་བཀལ་གྱི་དོན་ལུ་  <a href="@url">པི་ཨེཆ་པི་ཨེམ་བི་གི་ཡིག་ཐོག་བཀོད་པ་</a>ལུ་གཞི་བསྟུན་འབད་གནང་།

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_input</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
dz: པི་ཨེཆ་པི་ནང་ལུ་  སྣ་མང་བཱའིཊི་གི་ཡིག་རྒྱུན་ཨིན་པུཊི་གཞི་བསྒྱུར་འདི་  ཤུགས་ལྡན་ཡོདཔ་དང་  ལྕོགས་མེད་བཟོ་དགོ།  php.ini <em>mbstring.http_input</em>སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་ཞིབ་དཔྱད་འབད་གནང་།  བརྡ་དོན་ཧེང་བཀལ་གྱི་དོན་ལུ་  <a href="@url">པི་ཨེཆ་པི་ཨེམ་བི་ཡིག་རྒྱུན་གྱི་ཡིག་ཐོག་བཀོད་པ་</a>ལུ་གཞི་བསྟུན་འབད་གནང་།

en: Multibyte string output conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_output</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
dz: པི་ཨེཆ་པི་ནང་ལུ་  སྣ་མང་བཱའིཊི་གི་ཡིག་རྒྱུན་ཨིན་པུཊི་གཞི་བསྒྱུར་འདི་ཤུགས་ལྡན་ཡོདཔ་ལས་  ལྕོགས་མེད་བཟོ་དགོ།  php.ini <em>mbstring.http_output</em> སྒྲིག་སྟངས་ཞིབ་དཔྱད་འབད་གནང་།  བརྡ་དོན་ཧེང་བཀལ་གྱི་དོན་ལུ་  <a href="@url">པི་ཨེཆ་པི་ ཨེམ་བི་ཡིག་རྒྱུན་གྱི་ ཡིག་ཐོག་བཀོད་པ་</a>ལུ་གཞི་བསྟུན་འབད་གནང་།

en: Standard PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་ཚད་ལྡན་

en: PHP Mbstring Extension
dz: པི་ཨེཆ་པི་ཨེམ་བི་ཡིག་རྒྱུན་གྱི་ རྒྱ་བསྐྱེད་

en: Unicode library
dz: ཡུ་ནི་ཀོཌི་གི་དཔེ་མཛོད་

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
dz: ཨེགསི་ཨེམ་ཨེལ་ཨིན་ཀོ་ཌིང་འདི་ %s  UTF-8 ལུ་གཞི་བསྒྱུར་འབད་མ་ཚུགས།

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
dz: རྒྱབ་སྐྱོར་མེད་པའི་ཨིན་ཀོ་ཌིང་  %s  པི་ཨེཆ་པི་དོན་ལུ་ངོས་དཔར་ཝི་ ཇི་ཨེན་ཡུ་སླར་ཨང་རྟགས་ཡང་ན་  ཨེམ་བི་ཡིག་རྒྱུན་གཞི་བཙུགས་གནང་།

en: Parse error. Not well formed
dz: འཛོལ་བ་མིང་དཔྱད་འབད། ལེགས་ཤོམ་སྦེ་གཞི་སྒྲུབ་མ་འབད་བས།

en: Parse error. Request not well formed.
dz: འཛོལ་བ་མིང་དཔྱད་འབད། ཞུ་བ་འདི་ལེགས་ཤོམ་སྦེ་གཞི་སྒྲུབ་མ་འབད་བས།

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
dz: སར་བར་འཛོལ་བ། ནུས་མེད་ཀྱི་ཨེགསི་ཨེམ་ཨེལ་-ཨར་པི་སི། ཞུ་བ་འདི་ ཐབས་ལམ་-བོད་བརྡ་ཅིག་ཨིན་དགོ

en: Server error. Wrong number of method parameters.
dz: སར་བར་འཛོལ་བ། ཨང་གྲངས་ཕྱི་འགྱུར་ཨིན་པའི་ཚད་བཟུང་ཐབས་ལམ།

en: Server error. Invalid method parameters.
dz: སར་གྱི་འཛོལ་བ། ནུས་མེད་ཀྱི་ཚད་བཟུང་ཐབས་ལམ།

en: Invalid syntax for system.multicall.
dz: system.multicall ལུ་ནུས་མེད་ཀྱི་ཚིག་སྦྱོར།

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
dz: system.multicall ལུ་ ལོག་རིམ་བོད་བརྡ་ཚུ་ མ་ཆོགཔ་ཨིན།

en: Categorize news items
dz: གནས་ཚུལ་རྣམ་གྲངས་འདི་ཚུ་དབྱེ་རིམ་བཟོ།

en: checkboxes
dz: དཔྱད་སྒྲོམ་ཚུ།

en: multiple selector
dz: སྣ་མང་སེལ་འཐུ་འབད་མི།

en: Configure which content your site aggregates from other sites, how often it polls them, and how they're categorized.
dz: ཁྱོད་རའི་ས་ཁོངས་དེ་གིས་  ནང་དོན་ག་འདི་  ས་ཁོངས་གཞན་མི་ཚུ་ལས་སྤྱི་བསྡོམས་འབདཝ་ཨིན་ན་   ག་དེམ་ཅིག་དེ་གིས་འོས་ཤོག་བསྡུཝ་ཨིན་ན་དང་  དེ་ཚུ་ག་དེ་སྦེ་དབྱེ་རིམ་འབད་ཡོདཔ་ཨིན་ན་ཚུ་  རིམ་སྒྲིག་འབད།

en: Update items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་དུས་མཐུན་བཟོ་

en: Edit feed
dz: མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་འདི་ཞུན་དག་འབད་

en: Post new blog entry.
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་ཐོ་བཀོད་གསརཔ་འདི་གནས་བསྐྱོད་འབད།

en: You are not allowed to post a new blog entry.
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་ཐོ་བཀོད་གསརཔ་འདི་  ཁྱོད་ཀྱིས་གནས་བསྐྱོད་འབད་མི་ཆོག

en: Blog entry
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་ཀྱི་ཐོ་བཀོད་

en: View recent blog entries
dz: འཕྲལ་གྱི་ཝེབ་དྲན་དེབ་འཛུལ་ཞུགས་སྟོན་

en: Read the latest blog entries.
dz: མཐའ་མཇུག་ཝེབ་དྲན་དེབ་ཀྱི་འཛུལ་ཞུགས་འདི་ལྷག

en: Save book pages
dz: ཀི་དེབ་ཤོག་ལེབ་ཚུ་སྲུང་།

en: Updated book %title.
dz: ཀི་དེབ་%titleའདི་དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོད།

en: Update book outline
dz: ཀི་དེབ་མཐའ་ཐིག་འདི་དུས་མཐུན་བཟོ།

en: Remove from book outline
dz: ཀི་དེབ་མཐའ་ཐིག་ལས་རཙ་བསྐྲད་གཏང་།

en: The book outline has been updated.
dz: ཀི་དེབ་ཀྱི་མཐའ་ཐིག་འདི་དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོད།

en: The post has been removed from the book.
dz: གནས་བསྐྱོད་འདི་ཀི་དེབ་ལས་རྩ་བསྐྲད་གཏང་ཡོད།

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
dz: ཀི་དེབ་ཤོག་ལེབ་དེ་གི་  དཔར་འཕྲུལ་མཐུན་པའི་ཐོན་རིམ་དང་ དེ་གི་ཡན་ལག་ཤོག་ལེབ་ཚུ་སྟོན།

en: Book page
dz: ཀི་དེབ་ཤོག་ལེབ་

en: Base color
dz: གཞི་རྩའི་ཚོས་གཞི་

en: Header top
dz: མགོ་ཡིག་གི་མགོ་

en: Header bottom
dz: མགོ་ཡིག་གི་མཇུག་

en: Delete the selected comments
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་མི་བསམ་བཀོད་ཚུ་བཏོན་གཏང་།

en: Allows users to comment on and discuss published content.
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་ལུ་བསམ་བཀོད་དང་དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོད་མི་ནང་དོན་གྲོས་བསྡུར་འབད་བཅུགཔ་ཨིན།

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
dz: དཔེར་ན་:  'website feedback' ཡང་ན་ 'product information'

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ་ཐོ་བཀོད་བརྐྱབ་པའི་བསྒང་  ལྗིན་ཚད་ཡང་བ་(ཆུང་ཀུ་) དེ་ཚུ་  ལྗིན་ཚད་སྦོམ་(སྦོམ་ )ཡོད་མི་གི་ཧེ་མ་ལས་ ཐོ་བཀོད་བརྐྱབ་ཨིན།  ལྗིད་ཛད་འདྲ་མཉམ་ཡོད་པའི་དབྱེ་རིམ་ཚུ་  ཀ་ཁའི་གོ་རིམ་བཞིན་  དབྱེ་སེལ་འབདཝ་ཨིན།

en: Personal contact form
dz: རང་དོན་འབྲེལ་བ་འཐབ་ནིའི་འབྲི་ཤོག

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
dz: རིམ་ལུགས་འབྲེལ་སའི་འབྲི་ཤོག་འདི་གསར་བསྐྲུན་འབད་ནི་དང་  ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ཨིན་པའི་འབྲི་ཤོག་གི་དོན་ལུ་  དབྱེ་རིམ་ཚུ་གཞི་སྒྲིག་འབད།

en: Edit contact category
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་ནིའི་དབྱེ་རིམ་འདི་ཞུན་དག་འབད་

en: Enables the use of both personal and site-wide contact forms.
dz: རང་དོན་དང་ས་ཁོངས་རྒྱ་ཅན་འབྲེལ་བ་འཐབ་ནིའི་རྣམ་པ་གཉིས་ཆ་རང་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་འདི་ལྕོགས་ཅན་བཟོཝ་ཨིན།

en: View events that have recently been logged.
dz: འཕྲལ་གྱི་ལོག་འབད་ཡོད་པའི་བྱུང་ལས་ཚུ་སྟོན།

en: Top 'page not found' errors
dz: མགོའི་ 'ཤོག་ལེབ་མ་ཐོབ་ ' འཛོལ་བ་ཚུ་

en: View 'page not found' errors (404s).
dz: 'ཤོག་ལེབ་མ་ཐོབ' འཛོལ་བ་ཚུ་སྟོན། (404s).

en: Top 'access denied' errors
dz: མགོའི་ 'འཛུལ་སྤྱོད་ཉན་མ་བཏུབ ' འཛོལ་བ་ཚུ་

en: View 'access denied' errors (403s).
dz: 'འཛུལ་སྤྱོད་ཉན་མ་བཏུབ་ ' པའི་འཛོལ་བ་ཚུ་སྟོན་ (403s).

en: No roles may use this format
dz: ལས་འགན་ཚུ་གིས་རྩ་སྒྲིག་འདི་ལག་ལེན་འཐབ་མི་ཆོག།

en: Anchors are used to make links to other pages.
dz: ཨེན་ཀོར་ཚུ་གཞན་ཤོག་ལེབ་ཚུ་ལུ་འབྲེལ་ལམ་ཚུ་བཟོ་ནི་ལུ་ལག་ལེན་འཐབཔ་ཨིན།

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
dz: སྔོན་སྒྲིག་གྲལ་མཚམས་ངོ་རྟགས་ཚུ་གིས་རང་བཞིན་གྱིས་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་འདི་ཡོད་ དེ་འབདཝ་ལས་ཁ་སྐོང་ཅན་ཚུ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ནི་ལུ་ངོ་རྟགས་འདི་ལག་ལེན་འཐབ། ངོ་རྟགས་འདི་གི་ལག་ལེན་འདི་སོ་སོ་ཨིན་ ག་ཅི་སྦེ་ཟེར་བ་ཅིན་ འ་ནི་འདི་གཞན་ཚུ་ཆ་མཉམ་བཟུམ་སྦེ་ ཁ་ཕྱེ་/ཁ་བསྡམས་ གཉིས་ཀྱི་ཐོག་ལས་ལག་ལེན་མི་འཐབ། ཨེཀསི་ཨེཆ་ཊི་ཨེམ་ཨེལ་ ༡.༠ མཐུན་འགྱུར་སྦེ་རྒྱུན་སྐྱོང་འབད་ནི་ལུ་ངོ་རྟགས་ནང་ལུ་" /" ཐེབས་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Text with <br />line break
dz: གྲལ་མཚམས་གཅིག་ཁར་<br />ཚིག་ཡིག།

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
dz: སྔོན་སྒྲིག་གིས་དོན་མཚམས་ཕྲ་རིང་ཚུ་རང་བཞིན་གྱིས་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་འདི་ཡོད་ དེ་འབདཝ་ལས་ཁ་སྐོང་ཅན་ཚུ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ནི་ལུ་ཕྲ་རིང་འདི་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Paragraph one.
dz: དོན་མཚམས་དང་པ།

en: Paragraph two.
dz: དོན་མཚམས་གཉིས་པ།

en: Strong
dz: སྒྲིང་སྒྲིང་།

en: Emphasized
dz: གཙོ་བཏོན་འབད་ཡོདཔ།

en: Cited
dz: བརྗོད་པ་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Coded text used to show programming source code
dz: ཨང་རྟགས་བཀོད་ཡོད་མི་ཚིག་ཡིག་འདི་གིས་ལས་རིམ་བཟོ་ལས་འབྱུང་ཁུངས་ཀྱི་ཨང་རྟགས་སྟོནམ་ཨིན།

en: Coded
dz: ཨང་རྟགས་བཀོད་ཡོདཔ།

en: Bolded
dz: རྒྱགས་པ་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Italicized
dz: གཡས་ཕྱོགས་གཡོ་ཡོདཔ།

en: Superscripted
dz: སྟེང་ཡིག་བཀོད་ཡོདཔ།

en: <sup>Super</sup>scripted
dz: <sup>སྟེང་ཡིག་</sup>བཀོད་ཡོདཔ།

en: Subscripted
dz: འོག་ཡིག་བཀོད་ཡོདཔ།

en: <sub>Sub</sub>scripted
dz: <sub>འོག་ཡིག་</sub>བཀོད་ཡོདཔ།

en: <abbr title="Abbreviation">Abbrev.</abbr>
dz: <abbr title="Abbreviation">སྡུད་ཚིག།</abbr>

en: <acronym title="Three-Letter Acronym">TLA</acronym>
dz: <acronym title="Three-Letter Acronym">ཊི་ཨེལ་ཨེ།</acronym>

en: Block quoted
dz: སྡེབ་ཚན་འདྲེན་ཚིག་བཀོད་ཡོདཔ།

en: Quoted inline
dz: འདྲེན་ཚིག་བཀོད་ཡོད་པའི་ཨིན་ལའིན།

en: Table header
dz: ཐིག་ཁྲམ་གྱི་མགོ་མིང་།

en: Table cell
dz: ཐིག་ཁྲམ་ནང་ཐིག།

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
dz: གོ་རིམ་སྒྲིག་ཡོད་པའི་ཐོ་ཡིག་-ཐོ་ཡིག་རྣམ་གྲངས་རེ་རེ་འགོ་བཙུགས་ནི་ལུ་&lt;li&gt;ལག་ལེན་འཐབ།

en: First item
dz: རྣམ་གྲངས་དང་པ།

en: Second item
dz: རྣམ་གྲངས་གཉིས་པ།

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
dz: གོ་རིམ་མ་སྒྲིག་པའི་ཐོ་ཡིག་- ཐོ་ཡིག་རྣམ་གྲངས་རེ་རེ་འགོ་བཙུགས་ནི་ལུ་ &lt;li&gt; ལག་ལེན་འཐབ།

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
dz: ངེས་ཚིག་གི་ཐོ་ཡིག་ཚུ་གཞན་ཨེཆ་ཊི་ཨེམ་ཨེལ་ཐོ་ཡིག་ཚུ་དང་ཆ་འདྲཝ་ཨིན། &lt;dl&gt; ངེས་ཚིག་ཐོ་ཡིག་འགོ་བཙུགསཔ་ཨིན་ &lt;dt&gt; ངེས་ཚིག་གི་དོན་ཚིག་འགོ་བཙུགསཔ་ཨིནམ་དང་ &lt;dd&gt; ངེས་ཚིག་འགྲེལ་བཤད་འགོ་བཙུགསཔ་ཨིན།

en: First term
dz: དོན་ཚིག་དང་པ།

en: First definition
dz: འགྲེལ་བཤད་དང་པ།

en: Second term
dz: དོན་ཚིག་གཉིས་པ།

en: Second definition
dz: འགྲེལ་བཤད་གཉིས་པ།

en: Subtitle three
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག་གསུམ།

en: Subtitle four
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག་བཞི།

en: Subtitle five
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག་ལྔ།

en: Subtitle six
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག་དྲུག།

en: Tag Description
dz: ངོ་རྟགས་ཀྱི་འགྲེལ་བཤད།

en: You Type
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: You Get
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ལེན།

en: No help provided for tag %tag.
dz: ངོ་རྟགས་ %tag གི་དོན་ལུ་གྲོགས་རམ་བྱིན་ཏེ་མེད།

en: Ampersand
dz: དང་རྟགས།

en: Quotation mark
dz: འདྲེན་རྟགས།

en: Character Description
dz: ཡིག་འབྲུའི་འགྲེལ་བཤད།

en: Lines and paragraphs break automatically.
dz: གྲལ་ཐིག་ཚུ་དང་དོན་མཚམས་ཚུ་རང་བཞིན་གྱིས་རྒྱུན་ཆདཔ་ཨིན།

en: Lines and paragraphs are automatically recognized. The &lt;br /&gt; line break, &lt;p&gt; paragraph and &lt;/p&gt; close paragraph tags are inserted automatically. If paragraphs are not recognized simply add a couple blank lines.
dz: གྲལ་ཐིག་ཚུ་དང་དོན་མཚམས་ཚུ་རང་བཞིན་གྱིས་ངོས་འཛིན་འབད་ཡོད། &lt;br /&gt; གྲལ་མཚམས་ &lt;p&gt; དོན་མཚམས་དང་ &lt;/p&gt; ཁ་བསྡམས་དོན་མཚམས་ངོ་རྟགས་ཚུ་རང་བཞིན་གྱིས་བཙུགས་ཡོད། དོན་མཚམས་ཚུ་ངོས་འཛིན་འབད་འདི་མེད་པ་ཅིན་གྲལ་ཐིག་སྟོངམ་གཉིས་ཙམ་ཁ་སྐོང་རྐྱབས།

en: Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
dz: ཝེབ་ཤོག་ལེབ་ཁ་བྱང་དང་གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ཚུ་  རང་བཞིན་གྱིས་འབྲེལ་ལམ་ནང་ལུ་འགྱོཝ་ཨིན།

en: Compose tips
dz: ཕན་བསླབ་ཚུ་བརྩམ།

en: Forum topic
dz: གྲོས་གནས་གནད་དོན་

en: Manages the display of online help.
dz: གློག་ལམ་ཐོག་གི་གྲོགས་རམ་འདི་  འཛིན་སྐྱོང་འབད།

en: This content type does not have a title field.
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་འདི་ལུ་  མགོ་མིང་ས་སྒོའི་མེད།

en: The human-readable name %name is already taken.
dz: མི་གིས་-ལྷག་བཏུབ་པའི་མིང་ %nameའདི་ ཧེ་མ་ལས་རང་འབག་ནུག།

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ ནང་དོན་དབྱེ་བ་ %type བཏོན་གཏང་ནི་འདི་ངེས་བདེན་ཨིན་ན?

en: Added content type %name.
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་ %name འདི་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ནུག།

en: Copy of the revision from %date.
dz: %date ལས་བསྐྱར་སྦྱོང་གི་འདྲ་བཤུས།

en: @type: reverted %title revision %revision.
dz: @type: རྒྱབ་ལོག་ཡོད་པའི་ %title བསྐྱར་སྦྱོང་ %revision.

en: Add content type
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
dz: ནང་དོན་འདི་ས་ཁོངས་ལུ་ཞུ་འབུལ་འབད་ནི་དང་ཤོག་ལེབ་གུ་བཀྲམ་སྟོན་འབད་བཅུགཔ་ཨིན།

en: The alias has been saved.
dz: མིང་གཞན་འདི་སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོདཔ།

en: Are you sure you want to delete path alias %title?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འགྲུལ་ལམ་མིང་གཞན་%title བཏོན་གཏང་ནི་ལུ་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: Enter the path you wish to create the alias for, followed by the name of the new alias.
dz: མིང་གཞན་གསརཔ་གིས་འབད་རྗེས་སུ་འབྲང་སྟེ་  ཁྱོད་ར་གིས་གསར་བསྐྲུན་འབད་ནི་ཨིན་མི་  མིང་གཞན་འདིའི་དོན་ལུ་འགྲུལ་ལམ་འདི་བཙུགས།

en: URL aliases
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ་མིང་གཞན་ཚུ་

en: Change your site's URL paths by aliasing them.
dz: ཁྱོད་རའི་ས་ཁོངས་ཀྱི་ཡུ་ཨར་ཨེལ་འདི་  མིང་གཞན་བཙུག་སྟེ་བསྒྱུར་བཅོས་འབད།

en: Edit alias
dz: མིང་གཞན་ཞུན་དག་འབད་

en: Delete alias
dz: མིང་གཞན་བཏོན་གཏང་

en: Add alias
dz: མིང་གཞན་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Allows users to rename URLs.
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་ལུ་ཡུ་ཨར་ཨེལ་ཚུ་སླར་ལོག་མིང་བཏགས་བཅུགཔ་ཨིན།

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་པི་ཨེཆ་པི་ཨང་རྟགས་འགྲེམ་སྐྱེལ་འབད་ཆོག། ཁྱོད་ཀྱིས་&lt;?php ?&gt; ངོ་རྟགས་ཚུ་གྲངས་སུ་བཙུགས་དགོ།

en: PHP evaluator
dz: པི་ཨེཆ་པི་བརྟག་ཞིབ་འབད་མི།

en: Most recent poll
dz: འཕྲལ་གྱི་འོས་ཤོག་བསྡུ་ལན།

en: Poll status
dz: འོས་ཤོག་བསྡུ་ལན་གྱི་གནས་ཚད།

en: When a poll is closed, visitors can no longer vote for it.
dz: འོས་ཤོག་བསྡུ་ལན་འདི་ཁ་བསྡམས་པའི་བསྒང་  བལྟ་སྤྱོད་དེ་གིས་དེ་གི་དོན་ལུ་གདམ་ཁ་བརྐྱབ་མི་ཚུགས།

en: After this period, the poll will be closed automatically.
dz: དུས་ཡུན་དེ་གི་ཤུལ་ལས་  འོ་ཤོག་བསྡུ་ལན་འདི་རང་བཞིན་གྱིས་ཁ་བསྡམས་འགྱོཝ་ཨིན།

en: Negative values are not allowed.
dz: མེད་ཆའི་གནས་གོང་ཚུ་མི་ཆོག

en: Polls
dz: འོས་ཤོག་བསྡུ་ལན་

en: The name of the field. The form name is not shown to the user but used internally in the HTML code and URLs.
    Unless you know what you are doing, it is highly recommended that you prefix the form name with <code>profile_</code> to avoid name clashes with other fields. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed. An example name is "profile_favorite_color" or perhaps just "profile_color".
dz: ས་སྒོ་གི་མིང་།  འབྲི་ཤོག་གི་མིང་འདི་ལག་ལེན་པ་ལུ་མ་སྟོན་མས་  དེ་འབདཝ་ད་  ནང་ན་ལས་  ཨེཆ་ཊི་ཨེམ་ཨེལ་ཨང་རྟགས་དང་ ཡུ་ཨར་ཨེལ་ཨེསི་ནང་ལུ་ལག་ལེན་འཐབ་ཨིན།
    ཁྱོད་ཀྱིས་ཁྱོད་རང་ག་ཅི་འབདཝ་ཨིན་མ་ཤེས་ཚུན་  ས་སྒོ་གཞན་མི་ཚུ་དང་ཅིག་ཁར་མིང་ཁ་འཐབ་བརྐྱབ་ནི་འདི་བཀག་ནིའི་དོན་ལུ་  ཁྱོད་ཀྱིས་  འབྲི་ཤོག་མིང་འདི་  <code>གསལ་སྡུད་_</code> དང་བཅས་སྔོན་ཚིག་བཟོ་དགོ་ཟེར་  འོས་སྦྱོར་འབད་ཡོད།

en: A list of all options. Put each option on a separate line. Example options are "red", "blue", "green", etc.
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་ཆ་མཉམ་གྱི་ཐོ་ཡིག།  གདམ་ཁ་རེ་ལུ་  གྲལ་ཐིག་སོ་སོ་ཅིག་བཀོད།  དཔེ་གི་གདམ་ཁ་ཚུ་  "red", "blue", "green", ལ་སོགས་པ་ཚུ་ཨིན།

en: Hidden profile field, only accessible by administrators, modules and themes.
dz: སྦ་དེ་ཡོད་པའི་ས་སྒོ་འདི་  བདག་སྐྱོང་པ་ཚུ་དང་  ཚད་གཞི་  དེ་ལས་  བརྗོད་དོན་ཚུ་གིས་རྐྱངམ་ཅིག་ འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ཚུགས།

en: Private field, content only available to privileged users.
dz: སྒེར་དོན་ས་སྒོ་གི་ནང་དོན་རྐྱངམ་ཅིག་  ཁེ་དབང་ཅན་གྱི་ལག་ལེན་ལུ་འཐོབ་ཚུགས།

en: Public field, content shown on profile page but not used on member list pages.
dz: མི་མང་ས་སྒོའི་ནང་དོན་འདི་  གསལ་སྡུད་ཤོག་ལེབ་གུ་སྟོན་ཡོད་  དེ་འབདཝ་ད་  འཐུས་མི་ཐོ་ཡིག་ཚུ་གི་ཤོག་ལེབ་གུ་ལག་ལེན་འཐམ་མི་མེད།

en: Public field, content shown on profile page and on member list pages.
dz: མི་མང་ས་སྒོའི་ནང་དོན་འདི་  གསལ་སྡུད་ཤོག་ལེབ་དང་ འཐུས་མི་ཐོ་ཡིག་ཤོག་ལེབ་གུ་སྟོན་ཡོད།

en: The weights define the order in which the form fields are shown. Lighter fields "float up" towards the top of the category.
dz: འབྲི་ཤོག་གི་ས་སྒོ་ཚུ་སྟོན་ཡོད་པའི་ནང་  ལྗིད་ཚད་དེ་གིས་ རིམ་པ་འདི་ངོས་འཛིན་འབདཝ་ཨིན།  དབྱེ་རིམ་གྱི་མགོ་ལུ་  ཡང་བའི་ས་སྒོ་ "float up" ཚུ།

en: Form will auto-complete while user is typing.
dz: ལག་ལེན་པ་འདི་ཡིག་དཔར་བརྐྱབ་ད་  རྣམ་པ་དེ་རང་བཞིན་-མཇུག་བསྡུ་ཨིནམ་འོང་།

en: The specified form name is reserved for use by Drupal.
dz: གསལ་བཀོད་འབད་དེ་ཡོད་པའི་འབྲི་ཤོག་མིང་འདི་  ལག་ལེན་འཐབ་ནི་དོན་ལུ་ ཌུ་པཱལ་གྱིས་ཟུར་གསོག་འབད་ཡོད།

en: The specified category name is reserved for use by Drupal.
dz: གསལ་བཀོད་འབད་དེ་ཡོད་པའི་དབྱེ་རིམ་མིང་འདི་  ལག་ལེན་འཐབ་ནི་དོན་ལུ་  ཌུ་པཱལ་གྱིས་ཟུར་གསོག་འབད་ཡོད།

en: The specified title is already in use.
dz: གསལ་བཀོད་འབད་དེ་ཡོད་པའི་མགོ་མིང་འདི་ ཧེ་མ་ལས་ལག་ལེན་འཐབ་དེ།

en: The specified name is already in use.
dz: གསལ་བཀོད་འབད་དེ་ཡོད་པའི་མིང་འདི་  ཧེ་མ་ལས་རང་ ལག་ལེན་འཐབ་དེ།

en: The field has been created.
dz: ས་སྒོ་འདི་གསར་བསྐྲུན་འབད་དེ་ཡོད།

en: Are you sure you want to delete the field %field?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ ས་སྒོ་%field འདི་ བཏོན་གཏང་ནི་ཟེར་མི་འདི་ངེས་བདེན་ཨིན་ན?

en: This action cannot be undone. If users have entered values into this field in their profile, these entries will also be deleted. If you want to keep the user-entered data, instead of deleting the field you may wish to <a href="@edit-field">edit this field</a> and change it to a hidden profile field so that it may only be accessed by administrators.
dz: བྱ་བ་འདི་ མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།  ལག་ལེན་པ་དེ་ཚུ་གིས་ཁོང་རའི་གསལ་སྡུད་ནང་ལུ་ཡོད་པའི་  ས་སྒོ་གི་ནང་ལུ་ གནས་གོང་འདི་ཐོ་བཀོད་འབད་དེ་ཡོད་པ་ཅིན་  ཐོ་བཀོད་དེ་ཚུ་ཡང་བཏོན་གཏང་འོང་།  ཁྱོད་ཀྱིས་  ཐོ་བཀོད་འབད་དེ་ཡོད་པའི་ལག་ལེན་པའི་གནད་སྡུད་འདི་བཞག་ནི་ཨིན་པ་ཅིན་  ས་སྒོ་འདི་བཏོན་གཏང་ནི་མེན་པར་  ཁྱོད་ཀྱིས་  རེ་འདོད་ཡོད་མི་<a href="@edit-field">ས་སྒོ་འདི་ཞུན་དག་འབད་</a> ལུ་བསྒྱུར་བ་ཅིན་  བདག་སྐྱོང་པ་དེ་གིས་རྐྱངམ་ཅིག་འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ཚུགས།

en: The field %field has been deleted.
dz: ས་སྒོ་ %field འདི་བཏོན་གཏང་ཡོད།

en: Profile field %field added under category %category.
dz: གསལ་སྡུད་ས་སྒོ་ %field འདི་  དབྱེ་རིམ་ %category འོག་ལུ་ ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་སྟེ་ཡོད།

en: Profile field %field deleted.
dz: གསལ་སྡུད་ས་སྒོ་ %field བཏོན་གཏང་ནུག

en: User list
dz: ལག་ལེན་པའི་ཐོ་ཡིག་

en: single-line textfield
dz: གྲལ་ཐིག་རྐྱང་པའི་ཚིག་ཡིག་ས་སྒོ།

en: multi-line textfield
dz: སྣ་མང་གྲལ་ཐིག་ཚིག་ཡིག་ས་སྒོ།

en: checkbox
dz: དཔྱད་སྒྲོམ།

en: list selection
dz: སེལ་འཐུ་ཐོ་བཀོད་འབད།

en: freeform list
dz: རང་དབང་ཐོ་ཡིག་བརྐྱབ།

en: Author information
dz: རྩོམ་པ་པོའི་བརྡ་དོན།

en: Link to full user profile
dz: གསལ་སྡུད་ལག་ལེན་པ་ཆ་ཚང་ལུ་འབྲེལ་མཐུད་འབད།

en: Profile fields to display
dz: བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་ཨིན་པའི་གསལ་སྡུད་ས་སྒོ་ཚུ།

en: Select which profile fields you wish to display in the block. Only fields designated as public in the <a href="@profile-admin">profile field configuration</a> are available.
dz: སྡེབ་ཚན་ནང་ལུ་  གསལ་སྡུད་ས་སྒོ་ཚུ་ག་འདི་བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་ཨིན་ན་འདི་  ཁྱོད་ཀྱིས་སེལ་འཐུ་འབད།  <a href="@profile-admin">གསལ་སྡུད་ས་སྒོའི་རིམ་སྒྲིག་</a>ནང་ལུ་  མི་མང་འབད་ངོས་འཛིན་འབད་དེ་ཡོད་མི་གི་  ས་སྒོ་ཚུ་རྐྱངམ་ཅིག་  འཐོབ་ཚུགསཔ་ཡོད།

en: View full user profile
dz: གསལ་སྡུད་ལག་ལེན་པ་ཆ་ཚང་སྟོན།

en: About %name
dz: %nameསྐོར་ལས།

en: Put each item on a separate line or separate them by commas. No HTML allowed.
dz: རྣམ་གྲངས་རེ་རེ་འབད་གྲལ་ཐིག་སོ་སོའི་ནང་བཙུགས་  ཡང་ན་  དེ་ཚུ་ལྷད་རྟགས་ཀྱིས་ཁ་འཕྱལ་ད།  ཨེཆ་ཊི་ཨེམ་ཨེལ་འདི་མི་ཆོག

en: The value provided for %field is not a valid URL.
dz: %fieldདོན་ལུ་བྱིན་དེ་ཡོད་པའི་གནས་གོང་འདི་ ནུས་ཅན་ཡོད་པའི་ཡུ་ཨར་ཨེལ་འདི་མེད་པས།

en: Create customizable fields for your users.
dz: ཁྱོད་རའི་ལག་ལེན་པ་འདི་གི་དོན་ལུ་  སྲོལ་སྒྲིག་འབད་བཏུབ་པའི་ས་སྒོ་ཚུ་གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Profile category autocomplete
dz: གསལ་སྡུད་དབྱེ་རིམ་འདི་རང་བཞིན་མཇུག་བསྡུ་

en: Edit field
dz: ས་སྒོ་ཞུན་དག་འབད་

en: Delete field
dz: ས་སྒོ་འདི་བཏོན་གཏང་

en: Profile autocomplete
dz: གསལ་སྡུད་འདི་རང་བཞིན་མཇུག་བསྡུ་

en: Supports configurable user profiles.
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་བཏུབ་པའི་ལག་ལེན་པའི་གསལ་སྡུད་འདི་རྒྱབ་སྐྱོར་འབདཝ་ཨིན།

en:  The search index is not cleared but systematically updated to reflect the new settings. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed. This action cannot be undone.
dz:  འཚོལ་ཞིབ་ཟུར་ཐོ་འདི་བསལ་མེདཔ་ལས་ཨིན་རུང་སྒྲིག་སྟངས་གསརཔ་ཚུ་འཆར་སྣང་ལུ་རིམ་ལུགས་ཀྱིས་དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ་ཨིན། འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་འདི་ལཱ་འབད་ནི་ལུ་འཕྲོ་མཐུད་འོང་ཨིན་རུང་གསརཔ་འདི་ནང་དོན་ཡོད་མི་འདི་སླར་ལོག་ཟུར་ཐོ་མ་བཀོད་ཚུན་ཚོད་ནང་དོན་ཟུར་ཐོ་མི་འབད། བྱ་བ་འདི་འབད་བཤོལ་མི་འབད།

en: The index will be rebuilt.
dz: ཟུར་ཐོ་འདི་སླར་བཟོ་རྩིག་འོང་།

en: Indexing status
dz: གནས་ཚད་ཟུར་ཐོ་བཀོད་དོ།

en: Indexing throttle
dz: མར་ཕབ་ཟུར་ཐོ་བཀོད་དོ།

en: Indexing settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་ཟུར་ཐོ་བཀོད་དོ།

en: Minimum word length to index
dz: ཟུར་ཐོ་ལུ་མིང་ཚིག་རིང་ཚད་ཉུང་མཐའ།

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
dz: ཡིག་འབྲུ་ཚུ་གི་ཨག་འདི་མིང་ཚིག་ཅིག་ཟུར་ཐོ་བཀོད་དགོཔ་ཨིན། འོག་གི་སྒྲིག་སྟངས་འདི་འཚོལ་ཞིབ་འགྲུབ་འབྲས་རཱེན་ཀིང་ལེགས་མི་ཨིན་རུང་གནད་སྡུད་གཞི་རྟེན་སྦོམ་མི་ཅིག་ཡང་ཨིན། འཚོལ་ཞིབ་འདྲི་དཔྱད་རེ་རེའི་ནང་ན་ཚད་འདིའི་ཉུང་མཐའ་གཙོ་ཚིག་གཅིག་དགོཔ་ཨིན(ཡང་ན་རིངམ།)དགོཔ་ཨིན།

en: Simple CJK handling
dz: སི་ཇེ་ཀེ་འཇམ་སམ་ལེགས་སྐྱོང་འཐབ་ཐངས།

en: Whether to apply a simple Chinese/Japanese/Korean tokenizer based on overlapping sequences. Turn this off if you want to use an external preprocessor for this instead. Does not affect other languages.
dz: འཇམ་སམ་རྒྱ་ནག་གི་སྐད་ཡིག/ཇ་པ་ནིསི/ཀོ་རི་ཡའི་ངོ་རྟགས་པ་ཅིག་འཇུག་སྤྱོད་འབད་ནིལུ་ཨིན་རུང་མཐའ་མནོན་འབྱུང་རིམ་གུ་གཞི་བཞགཔ་ཨིན། ཁྱོད་ཀྱིས་ཕྱིའི་སྔ་སྒོང་ལས་སྦྱོར་འཕྲུལ་ཅིག་འདི་ཚབ་མ་གོན་ལུ་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ལུ་ཨིན་པ་ཅིན་འདི་ཨོཕ་བཟོ་བ་ཅིན་གཞན་ཁ་སྐད་ཚུ་ཕན་གནོད་མི་འོང་།

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག

en: Top search phrases
dz: མགོ་ལུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད་ཡོད་པའི་ཚིག་ཚན་ཚུ་

en: View most popular search phrases.
dz: ཡོངས་གྲགས་ཅན་གྱི་འཚོལ་ཞིབ་ཚིག་ཚན་ཚུ་སྟོན།

en: Enables site-wide keyword searching.
dz: ས་ཁོངས་རྒྱ་ཚད་གཙོ་ཚིག་འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་ལྕོགས་ཅན་འབདཝ་ཨིན།

en: Total page generation time
dz: ཤོག་ལེབ་བསྡོམས་ཀྱི་བཟོ་བཏོན་ཆུ་ཚོད།

en: Top pages in the past %interval
dz: ཧེ་མའི་%interval ནང་ཤོག་ལེབ་དྲག་ཤོས་ཚུ།

en: Top visitors in the past %interval
dz: ཧེ་མའི་%interval ནང་ལྟ་སྐོར་པ་དྲག་ཤོས་ཚུ།

en: Top referrers in the past %interval
dz: ཧེ་མའི་ %interval ནང་གཞི་བསྟུན་པ་དྲག་ཤོས་ཚུ།

en: Log each page access. Required for referrer statistics.
dz: ཤོག་ལེབ་རེ་རེ་འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནིའི་དྲན་དེབ། གཞི་བསྟུན་པའི་ཚད་རྩིས་ཀྱི་དོན་ལས་དགོས་མཁོ་ཡོདཔ་ཨིན།

en: Content viewing counter settings
dz: ནང་དོན་སྟོན་ནིའི་གདོང་ལན་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Count content views
dz: ནང་དོན་མཐོང་སྣང་ཚུ་གྱངས་ཁ་བརྐྱབ།

en: Increment a counter each time content is viewed.
dz: ནང་དོན་སྟོནམ་ད་ཆུ་ཚོད་རེ་རེ་ལུ་གདོང་ལན་ཡར་འཕར་འབད།

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site. See <a href="@statistics">site statistics</a> for the actual information.
dz: ཌུ་པཱལ་གྱིས་ས་ཁོངས་ཀྱི་སྐོར་ལས་བཞག་ནི་ཨིན་མི་ཚད་རྩིས་ཀྱི་བརྡ་དོན་གྱི་དོན་ལས་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ། བརྡ་དོན་ངོ་མའི་དོན་ལས་ <a href="@statistics">ས་ཁོངས་ཀྱི་</a> ཚད་རྩིས་བལྟ།

en: Popular content
dz: ཡོངས་གྲགས་ཅན་གྱི་ནང་དོན།

en: How many content items to display in "all time" list.
dz: "all time" ཐོ་ཡིག་ནང་ནང་དོན་རྣམ་གྲངས་ཚུ་ག་དེམ་ཅིག་བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི།

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
dz: "recently viewed" ཐོ་ཡིག་ནང་ནང་དོན་རྣམ་གྲངས་ཚུ་ག་དེམ་ཅིག་བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི།

en: Today's:
dz: ད་རེས་ཀྱི་:

en: All time:
dz: དུས་ཨ་རྟག་རང་:

en: Last viewed:
dz: མཇུག་ལུ་སྟོན་ཡོདཔ་:

en: View pages that have recently been visited.
dz: འཕྲལ་གྱི་བལྟ་སྤྱོད་འབད་ཡོད་པའི་ཤོག་ལེབ་ཚུ་སྟོན།

en: View pages that have been hit frequently.
dz: འཕྲལ་འཕྲལ་རང་ཨེབ་ཡོད་པའི་ཤོག་ལེབ་ཚུ་སྟོན།

en: Top visitors
dz: ལྟ་སྐོར་པ་དྲག་ཤོས་ཚུ་

en: View visitors that hit many pages.
dz: ཤོག་ལེབ་ལེ་ཤ་ཨེབ་མི་བལྟ་སྤྱོདཔ་ཚུ་ སྟོན།

en: Top referrers
dz: མགོའི་གཞི་བསྟུན་པ་ཚུ་

en: View top referrers.
dz: མགོའི་གཞི་བསྟུན་པ་ཚུ་སྟོན།

en: View access log.
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནིའི་དྲན་དེབ་སྟོན།

en: Track page visits
dz: གླུ་རིམ་ཤོག་ལེབ་བལྟ་སྤྱོད་བལྟ་སྤྱོད་འབདཝ་ཨིན་

en: Logs access statistics for your site.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ས་ཁོངས་ཀྱི་དོན་ལས་དྲན་དེབ་ཚུ་འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནིའི་ཚད་རྩིས།

en: User pictures in posts
dz: འགྲེམ་སྐྱེལ་ཚུ་ནང་ལག་ལེན་པའི་པར་ཚུ་འདུག

en: User pictures in comments
dz: བརྡ་བཀོད་ནང་ལག་ལེན་པའི་པར་ཚུ་འདུག

en: Shortcut icon
dz: མགྱོགས་ཐབས་ངོས་དཔར།

en: Logo image settings
dz: ལས་རྟགས་གཟུགས་བརྙན་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
dz: སོར་སྟོན་འབད་དེ་ཡོད་པ་ཅིན་  འོག་གི་ལས་རྟགས་འདི་བཀྲམ་སྟོན་འབད་འོང་།

en: Use the default logo
dz: སྔོན་སྒྲིག་ལས་རྟགས་འདི་  ལག་ལེན་འཐབ།

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ བརྗོད་དོན་འདི་ལས་རྟགས་བཀྲམ་སྤེལ་འབད་ཡོད་མི་དང་བཅས་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ཨིན་པ་ཅིན་  ནཱ་ལུ་ཨེབ་གཏང་འབད།

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
dz: ཡིག་སྣོད་ལུ་འགྲུལ་ལམ་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ཨིན་པའི་  སྔོན་སྒྲིག་ལས་རྟགས་མ་ཡིན་པ་  ཁྱོད་རའི་ལས་རྟགས་ཡིག་སྣོད་བཟུམ་ཨིན།

en: Upload logo image
dz: ལས་རྟགས་གཟུགས་བརྙན་འདི་  སྐྱེལ་བཙུགས་འབད།

en: Shortcut icon settings
dz: ངོས་དཔར་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་ཐུང་ཀུ།

en: Use the default shortcut icon.
dz: སྔོན་སྒྲིག་ཐུང་ཀུའི་ངོས་དཔར་འདི་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་  བརྗོད་དོན་འདི་གིས་  སྔོན་སྒྲིག་ཐུང་ཀུའི་ངོས་དཔར་འདི་ལག་ལེན་འཐབ་དགོ་པ་ཅིན་  ནཱ་ལུ་ཨེབ་གཏང་འབད།

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ཁྱོད་རའི་སྲོལ་སྒྲིག་ཐུང་ཀུའི་ངོས་དཔར་འབད་ལག་ལེན་འཐབ་དགོ་པའི་  གཟུགས་བརྙན་ཡིག་སྣོད་ལུ་འགྲུལ་ལམ།

en: Upload icon image
dz: ངོས་དཔར་གཟུགས་བརྙན་སྐྱེལ་བཙུགས་འབད།

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
dz: ཁྱོད་ལུ་  སར་བར་ལུ་ཐད་ཀར་ཡིག་སྣོད་འཛུལ་སྤྱོད་འདི་མེད་པ་ཅིན་  ཁྱོད་རའི་ངོས་དཔར་ཐུང་ཀུ་འདི་སྐྱེལ་བཙུགས་འབད་ནི་ལུ་  ས་སྒོ་འདི་ལག་ལེན་འཐབ།

en: The following modules will be completely uninstalled from your site, and <em>all data from these modules will be lost</em>!
dz: འོག་གི་ཚད་གཞི་ཚུ་  ཁྱོད་རའི་ས་ཁོངས་ལས་ཆ་ཚངམ་སྦེ་  གཞི་བཙུག་བཤོལ་ནི་དང་  <em>ཚད་གཞི་འདི་ལས་ཨིན་པའི་གནས་སྡུད་ཚུ་ཆ་མཉམ་བརླག་སྟོར་ཞུགས་འོང་</em>!

en: Confirm uninstall
dz: གཞི་བཙུག་འབད་བཤོལ་ནི་འདི་ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Would you like to continue with uninstalling the above?
dz: ལྟག་གི་འདི་གཞི་བཙུགས་བཤོལ་ནི་དང་ཅིག་ཁར་  ཁྱོད་ཀྱིས་འཕྲོ་མཐུད་ནི་ཨིན་ན?

en: No modules selected.
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་སེལ་འཐུ་མ་འབད་བས།

en: The selected modules have been uninstalled.
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ཚད་གཞི་ཚུ་  གཞི་བཙུགས་བཤོལ་ནུག།

en: Default 403 (access denied) page
dz: སྔོན་སྒྲིག་ ༤༠༣ (འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ་) ཤོག་ལེབ།

en: Default 404 (not found) page
dz: སྔོན་སྒྲིག་ ༤༠༤ (འཚོལ་མ་འཐོབ་) ཤོག་ལེབ།

en: Select an image processing toolkit
dz: གཟུགས་བརྙན་བཟོ་སྦྱོར་གྱི་ཆས་སྒྲོམ་འདི་སེལ་འཐུ་འབད།

en: Titles plus teaser
dz: མགོ་ཡིག་བསྡོམས་རྟགས་དཀའ་ལས་ཆས་དྲགས།

en: No modules are available to uninstall.
dz: གཞི་བཙུགས་བཤོལ་ནི་ལུ་  ཚད་གཞི་ཚུ་ཐོབ་ཚུགས་མེད།

en: This page shows you all available administration tasks for each module.
dz: ཤོག་ལེབ་དེ་གིས་  ཚད་གཞི་རེ་རེ་གི་དོན་ལུ་  ཐོབ་ཚུགས་པའི་བདག་སྐྱོང་ཆ་མཉམ་སྟོནམ་ཨིན།

en: These options control the default display settings for your entire site, across all themes. Unless they have been overridden by a specific theme, these settings will be used.
dz: གདམ་ཁ་འདི་གིས་  ཁྱོད་རའི་ས་ཁོངས་ཆ་ཚང་གི་དོན་ལུ་  བརྗོད་དོན་ཚུ་ཆ་མཉམ་གྱི་མཐའ་འཁོར་ལུ་  སྔོན་སྒྲིག་བཀྲམ་སྟོན་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་ཚད་འཛིན་འབདཝ་ཨིན།  དེ་ཚུ་  དམིགས་བསལ་བརྗོད་དོན་གྱིས་མེདཔ་མ་གཏང་ཚུན་ཚོད་  སྒྲི་གསྟངས་ཚུ་ལག་ལེན་འཐབ་འོང་།

en: Compact mode
dz: སྲབ་ཆུང་ཐབས་ལམ་

en: Tell Drupal where to store uploaded files and how they are accessed.
dz: སྐྱེལ་བཙུགས་པའི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ག་སྟེ་ལུ་གསོག་འཇོག་འབད་ནི་ཨིན་ན་དང་  དེ་ཚུ་ག་དེ་སྦེ་འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ཡོདཔ་ཨིན་ན་ཚུ་  ཌུ་པཱལ་ལུ་སླབ་ད།

en: Image toolkit
dz: གཟུགས་བརྙན་གྱི་ཆས་སྒྲོམ་

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་གདམ་ཁ་ཅན་གྱི་ཆས་སྒྲོམ་ཚུ་གཞི་བཙུགས་འབད་དེ་ཡོད་པ་ཅིན་  གཟུགས་བརྙན་ཆས་སྒྲོམ་ག་འདི་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ཨིན་ན་འདི་ གདམ་ཁ་བརྐྱབ།

en: RSS publishing
dz: ཨར་ཨེསི་ཨེསི་དེབ་སྐྲུན་

en: Date and time
dz: ཚེས་གྲངས་དང་དུས་ཡུན་

en: Enable or disable clean URLs for your site.
dz: ཁྱོད་རའི་ས་ཁོངས་ཀྱི་དོན་ལུ་  གཙང་དག་ཡོད་པའི་ཡུ་ཨར་ཨེལ་ཨེསི་ཚུ་  ལྕོགས་ཅན་བཟོ་ཡང་ན་ལྕོགས་མེད་བཟོ།

en: Get a status report about your site's operation and any detected problems.
dz: ཁྱོད་རའི་ས་ཁོངས་ཀྱི་བཀོལ་སྤྱོདཔ་གི་སྐོར་ལས་དང་  སྐྱོན་འཛིན་བྱུང་ཡོད་པའི་དཀའ་ངལ་གང་རུང་ཅིག་གི་  གནས་ཚད་སྙན་ཞུ་ཅིག་ལེན།

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་པི་ཨེཆ་པི་གཞི་བཙུགས་འདི་གནམ་མེད་ས་མེད་རྙིངམ་ཨིན་མས།  ཌུ་པཱལ་དེ་ལུ་  པི་ཨེཆ་པི་ %version ཅིག་དགོཔ་ཨིན།

en: Not protected
dz: ཉེན་སྐྱོབ་མ་འབད་བས་

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
dz: ཡིག་སྣོད་ %file འདི་ལེགས་བཅོས་འབད་ནི་ཚུ་ལས་ ཉེན་སྐྱོབ་མ་འབདཝ་ལས་  སྲུང་སྐྱོབ་ཉེན་ཁ་ཅིག་བྱིནམ་ཨིན།  ཁྱོད་ཀྱིས་  ཡིག་སྣོད་ཀྱི་གནང་བ་ཚུ་འབྲི་མ་བཏུབ་སྦེ་བསྒྱུར་བཅོས་འབད་དགོ།

en: Cron maintenance tasks
dz: ཀོརོན་རྒྱུན་སྐྱོང་གི་ལས་ཀ་ཚུ།

en: You can <a href="@cron">run cron manually</a>.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ <a href="@cron">ཀོརཱོན་ལག་ཐོག་ལས་གཡོག་བཀོལ་ཚུགས།</a>

en: The directory %directory is not writable.
dz: སྣོད་ཐོ་ %directory འདི་འབྲི་བཏུབ་མེན་བས།

en: You may need to set the correct directory at the <a href="@admin-file-system">file system settings page</a> or change the current directory's permissions so that it is writable.
dz: ནོར་བ་མེད་པའི་སྣོད་ཐོ་འདི་  ཁྱོད་ཀྱིས་  <a href="@admin-file-system">ཡིག་སྣོད་རིམ་ལུགས་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་གི་ཤོག་ལེབ་</a>ལུ་གཞི་སྒྲིག་འབད་ནི་དང་  ཡང་ན་  ད་ལྟོའི་སྣོད་ཐོ་གི་གནང་བ་འདི་བསྒྱུར་བཅོས་འབད་བ་ཅིན་  འབྲི་བཏུབ་ཨིན།

en: Writable (<em>public</em> download method)
dz: འབྲི་བཏུབ་པའི་ (<em>མི་མང་</em>གི་ ཕབ་ལེན་ཐབས་ལམ་)

en: Writable (<em>private</em> download method)
dz: འབྲི་བཏུབ་པའི་ (<em>སྒེར་དོན་</em> ཕབ་ལེན་ཐབས་ལམ་)

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href="@update">database update script</a> immediately.
dz: ཚད་གཞི་ལ་ལོ་ཅིག་ལུ་  གཞི་བཙུག་འབད་ནི་ལུ་  གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་ལས་འཆར་དུས་མཐུན་ཚུ་ཡོདཔ་ཨིན།  ཁྱོད་ཀྱིས་དེ་འཕྲལ་ལས་རང་  <a href="@update">གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་དུས་མཐུན་ཡིག་ཚུགས་</a>

en: Handles general site configuration for administrators.
dz: བདག་སྐྱོང་གི་དོན་ལུ་  ཡོངས་ཁྱབ་ཀྱི་ས་ཁོངས་རིམ་སྒྲིག་འདི་ལེགས་སྐྱོང་འཐབ།

en: Picture guidelines
dz: ལམ་སྟོན་གྲལ་ཐིག

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
dz: སྔོན་སྒྲིག་ལམ་སྟོན་ཚུ་གི་ཁ་སྐོང་ལུ་  འ་ནི་ཚིག་ཡིག་དེ་པར་སྐྱེལ་བཙུགས་ཀྱི་འབྲི་ཤོག་ནང་  བཀྲམ་སྟོན་འབད་ཡོདཔ་ཨིན།  འདི་ཁྱོད་རའི་ལག་ལེན་པ་དེ་ཚུ་ལུ་  གྲོགས་རམ་འབད་ནི་དང་  ཡང་ན་  བསླབ་སྟོན་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་  ཕན་ཐོགས་ཅན་ཅིག་ཨིན།

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
dz: འ་ནི་ལས་འགན་འདི་གི་དོན་ལུ་  མིང་། དཔེར་ན་: "moderator", "editorial board", "site architect"བཟུམ།

en: The role has been renamed.
dz: ལས་འགན་ཚུ་བསྐྱར་མིང་བཏགས་ཡོདཔ།

en: The role has been deleted.
dz: ལས་འགན་ཚུ་  བཏོན་གཏང་ཡོད།

en: E-mail new password
dz: གློག་འཕྲིན་ ཆོག་ཡིག་གསརཔ།

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
dz: དེ་མ་ཚད་  ཁྱོད་རའི་ གློག་འཕྲིན་ཁབྱང་ལུ་  བསླབ་སྟོན་ཐེབས་ཚུ་ཡང་  གཏང་སྟེ་ཡོདཔ་ཨིན།

en: %name has been deleted.
dz: %name བཏོན་གཏང་ཡོད།

en: You must enter a username.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ལག་ལེན་པའི་  མིང་ཅིག་ ཐོ་བཀོད་དགོ

en: The username cannot begin with a space.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་དེ་  བར་སྟོང་དང་གཅིག་ཁར་  འགོ་བཙུགས་མི་བཏུབ།

en: The username cannot end with a space.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་དེ་  བར་སྟོང་དང་གཅིག་ཁར་ མཇུག་བསྡུ་མི་བཏུབ།

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་དེ་  གྱལ་ནང་ལུ་  སྣ་མང་བར་སྟོང་  ཤོངམ་འབད་མེད།

en: The username contains an illegal character.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་འདི་ནང་ལུ་  ཁྲིམས་འགལ་གྱི་ ཡིག་འབྲུ་ཅིག་འདུག

en: You must enter an e-mail address.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་གློག་འཕྲིན་གྱི་  ཁ་བྱང་  ཐོ་བཀོད་འབད་དགོ

en: Who's online
dz: ག་གློག་ལམ་ཐོག་ལུ་འདུག

en: User list length
dz: ལག་ལེན་པའི་  ཐོ་ཡིག་གི་རིང་ཚད།

en: Enter the password that accompanies your username.
dz: ཁྱོད་རའི་ལག་ལེན་པའི་མིང་ལུ་  ཆ་རོག་འབད་མི་  ཆོག་ཡིག་ཅིག་ཐོ་བཀོད་འབད།

en: Delete picture
dz: པར་བཏོད་གཏང་།

en: Check this box to delete your current picture.
dz: ཁྱོད་རའི་ ད་ལྟོའི་པར་དེ་ བཏོན་གཏང་ནི་ལུ་  ད་ནཱི་སྒྲོམ་འདི་ཞིབ་དཔྱད་འབད།

en: Unblock the selected users
dz: སེལ་འཐུ་འབད་དེ་ཡོད་པའི་ལག་ལེན་པ་ཚུ་མ་འགག་

en: Block the selected users
dz: སེལ་འཐུ་འབད་དེ་ཡོད་པའི་ལག་ལེན་པ་འདི་འགག་བཞག་

en: Deleted user: %name %email.
dz: བཏོད་གཏང་ཡོད་པའི་  ལག་ལེན: %name %email.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
dz: ལས་འགན་ཚུ་གི་དོན་ལུ་  གནང་བ་ཚུ་སེལ་འཐུ་འབད་ཐོག་ལས་  ཁྱད་རྣམ་ཚུ་ལུ་འཛུལ་སྤྱོད་ཚུ་གཏན་འབེབས་བཟོ།

en: Edit role
dz: ལས་འགན་ཞུན་དག་འབད་

en: Manages the user registration and login system.
dz: ལག་ལེན་པའི་ ཐོ་བཀོད་དང་ ནང་བསྐྱོད་རིམ་ལུགས་དེ་ཚུ་  འཛིན་སྐྱོང་འབདཝ་ཨིན།

en: Run the clean URL test
dz: གཙང་དག་བཟོ་ཡོད་པའི་ཡུ་ཨར་ཨེལ་བརྟག་ཞིབ་འདི་གཡོག་བཀལ།

en: You are not allowed to access this page.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ ཤོག་ལེབ་འདི་ནང་ འཛུལ་བསྐྱོད་འབད་མི་ཆོག

en: system
dz: རིམ་ལུགས།

en: By !author @time ago
dz: བཀོད་མི་ !author @time གི་ཧེ་མ།

en: View user profiles
dz: ལག་ལེན་པའི་  གསལ་སྡུད་དེ་ཚུ་སྟོན།

en: tracker
dz: ཊེ་ཀར།
