Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (33 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Enabled
ast: Activáu

en: Download
ast: Baxar

en: Version
ast: Versión

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: none
ast: nengún

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: History
ast: Historial

en: n/a
ast: n/d

en: Configure
ast: Configurar

en: Files
ast: Ficheros

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Never
ast: Nunca

en: Filter
ast: Filtru

en: configure
ast: configurar

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: @time ago
ast: hai @time

en: Languages
ast: Llingües

en: Date created
ast: Data de creación
