Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (34 entries)

en: Home
bs: Početna

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Language
bs: Jezik

en: more
bs: još

en: Create !type
bs: Kreiraj !type

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Project
bs: Projekt

en: Version
bs: Verzija

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: none
bs: ništa

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: History
bs: Istorija

en: Configure
bs: Podešavanje

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Contains
bs: Sadrži

en: configure
bs: podesi

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Edit group
bs: Izmjeni grupu

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: @time ago
bs: prije @time

en: Languages
bs: Jezici

en: Not available
bs: Nema podataka

en: Apply
bs: Primjeni

en: Translation
bs: Prevod

en: Translate
bs: Prevedi
