Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (114 entries)

en: Home
ca: Inici

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: Create !type
ca: Crea !type

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Project
ca: Projecte

en: Download
ca: Baixa

en: Version
ca: Versió

en: Go
ca: Vés-hi

en: Overview
ca: Resum

en: File date
ca: Data del fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: none
ca: cap

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Clean up
ca: Neteja

en: History
ca: Història

en: Submitted by
ca: Enviat per

en: n/a
ca: n/d

en: Configure
ca: Configura

en: Files
ca: Fitxers

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Never
ca: Mai

en: Filter
ca: Filtra

en: Source string
ca: Cadena font

en: Contains
ca: Conté

en: configure
ca: configura

en: Group name
ca: Nom del grup

en: Downloads
ca: Descàrregues

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Edit group
ca: Edita grup

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: @time ago
ca: fa @time

en: Languages
ca: Llengües

en: Limit
ca: Límit

en: Source file
ca: Fitxer d'origen

en: Not available
ca: No disponible

en: Date created
ca: Data creada

en: Download link
ca: Enllaç de descàrrega

en: Translations
ca: Traduccions

en: Join
ca: Uneix-te a

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Apply
ca: Aplica

en: Leave this group
ca: Abandona aquest grup

en: Your membership request awaits approval.
ca: La vostra subscripció al grup espera l'aprovació.

en: Request membership
ca: Sol·licitud d'adhesió

en: Welcome message
ca: Missatge de benvinguda

en: Translated
ca: Traduïdes

en: Strings
ca: Cadenes

en: Translation
ca: Traducció

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Any
ca: Qualsevol

en: Suggestions
ca: Suggeriments

en: Untranslated
ca: Sense traduir

en: Localization server
ca: Servidor de traducció

en: Translate
ca: Tradueix

en: Explore languages
ca: Exploreu les llengües

en: Explore projects
ca: Exploreu els projectes

en: Invalid release chosen.
ca: La versió triada no és vàlida.

en: The translation was successfully imported.
ca: La traducció s'ha importat amb èxit.

en: No strings to translate.
ca: No hi ha cadenes per traduir

en: There are currently no posts set for display here. Mark posts to display here with the %tagname tag, using the taxonomy module.
ca: Ara no hi ha cap enviament per mostrar aquí. Marqueu els enviaments que s'hi han de mostrar amb l'etiqueta %tagname, fent servir el mòdul de taxonomia.

en: !percent translated
ca: !percent traduït

en: !percent untranslated
ca: !percent per traduir

en: 1 contributor | @count contributors
ca[0]: @count col·laboradors

en: 1 string to translate | @count strings to translate
ca[0]: 1 cadena per traduir
ca[1]: @count cadenes per traduir

en: 1 translation recorded | @count translations recorded
ca[0]: 1 traducció desada
ca[1]: @count traduccions desades

en: 1 suggestion awaiting approval | @count suggestions awaiting approval
ca[0]: 1 suggeriment esperant validació
ca[1]: @count suggeriments esperant validació

en: 1 release parsed | @count releases parsed
ca[0]: 1 versió analitzada
ca[1]: @count versions analitzades

en: Translate to @language
ca: Tradueix a @language

en: Has suggestion
ca: Té un suggeriment

en: Pick a language
ca: Tria un idioma

en: Alternatively you can <a href="@explore">explore languages</a>.
ca: Alternativament, pots <a href="@explore">explorar idiomes</a>.

en: Pick a project for @language translation
ca: Tria un projecte per a traduir al @language

en: Alternatively you can <a href="@explore">explore projects</a>.
ca: Alternativament, pots <a href="@explore">explorar projectes</a>.

en: 1 translation group | @count translation groups
ca[0]: 1 grup de traducció
ca[1]: @count grups de traducció

en: 1 project managed | @count projects managed
ca[0]: 1 projecte gestionat
ca[1]: @count projectes gestionats

en: 1 file scanned | @count files scanned
ca[0]: 1 fitxer analitzat
ca[1]: @count fitxers analitzats

en: Configuration options for the localization server.
ca: Opcions de configuració del servidor de localització.

en: Overview of languages and their translation status.
ca: Vista general dels idiomes i el seu estat de traducció.

en: Overview of projects and their translation status.
ca: Vista general dels projectes i el seu estat de traducció.

en: Number of projects to display per page
ca: Nombre de projectes a mostrar per pàgina

en: Number of projects displayed per page in overviews. It is not advised to change this setting on live sites, as it changes what is displayed on each page, so links will break to existing project listings.
ca: Nombre de projectes mostrats per pàgina en els resums. S'aconsella no canviar aquest paràmetre en els llocs en funcionament, ja que, com canvia què es mostra a cada pàgina, els enllaços als llistats de projectes existents es poden trencar.

en: 1 translation updated | @count translations updated
ca[0]: 1 traducció actualitzada
ca[1]: @count traduccions actualitzades

en: 1 translation unchanged | @count translations unchanged
ca[0]: 1 traducció sense canvis
ca[1]: @count traduccions sense canvis

en: The language managed by this group. This cannot be modified.
ca: L'idioma gestionat per aquest grup. No es pot modificar.

en: The language managed by this group. Languages not shown here are either not active on the site, or already have a translation group.
ca: L'idioma gestionat per aquest grup. Els idiomes no mostrats aquí no estan actius al web o ja tenen un altre grup de traducció.

en: Broadcast
ca: Retransmissió

en: Manager: !name
ca: Gestor: !name

en: Your Localization Server API key
ca: La vostra clau de la API del servidor de traducció

en: Version information
ca: Informació de versió

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: (empty)
ca: (buit)

en: Warnings
ca: Alertes

en: Releases of project @project
ca: Versions del projecte @project

en: No releases found for this project.
ca: No s'han trobat versions per aquest projecte.

en: Last parsed
ca: Data últim anàlisi

en: No data available yet.
ca: Encara no hi ha informació disponible.

en: 1 in queue | @count in queue
ca[0]: 1 en la cua
ca[1]: @count en la cua

en: Empty string attempted to be localized. Please do not leave test code for localization in your source.
ca: S'ha intentat traduir una cadena buida. No deixeu el codi de la prova de traducció al vostre codi font.

en: Your groups
ca: Els teus grups

en: Download translations
ca: Descarregueu traduccions
