Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (60 entries)

en: Home
cs: Domů

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Create !type
cs: Vytvořit !type

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Project
cs: Projekt

en: Download
cs: Stáhnout

en: Version
cs: Verze

en: Go
cs: Přejít

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: none
cs: žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Clean up
cs: Vyčistit

en: History
cs: Historie

en: n/a
cs: není

en: Configure
cs: Nastavení

en: Files
cs: Soubory

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Never
cs: Nikdy

en: Filter
cs: Filtr

en: Source string
cs: Zdrojový řetězec

en: Contains
cs: Obsahuje

en: configure
cs: nastavení

en: Desc
cs: Sestupně

en: Group name
cs: Název skupiny

en: Downloads
cs: Stažení souborů

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Edit group
cs: Upravit skupinu

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Languages
cs: Jazyky

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Translations
cs: Překlady

en: Join
cs: Připojit se

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Apply
cs: Použít

en: Translated
cs: Přeloženo

en: Translation
cs: Překlad

en: Package
cs: Balík

en: Context
cs: Kontext

en: Offset
cs: Posun

en: Any
cs: Libovolný

en: Translate
cs: Přeložit

en: Release
cs: Verze

en: Your Localization Server API key
cs: Váš API klíč k překladatelskému serveru

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: (empty)
cs: (prázdný)

en: Warnings
cs: Varování

en: Asc
cs: Vzestupně
