Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (73 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Language
fi: Kieli

en: more
fi: lisää

en: Create !type
fi: Luo !type

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Project
fi: Projekti

en: Download
fi: Lataa

en: Version
fi: Versio

en: Go
fi: Mene

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: File date
fi: Tiedoston päivämäärä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: none
fi: ei yhtään

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Clean up
fi: Siivoa

en: History
fi: Historia

en: Submitted by
fi: Lähettäjä

en: n/a
fi: ei mitään

en: Configure
fi: Määrittele

en: Files
fi: Tiedostot

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Filter
fi: Suodatus

en: Source string
fi: Lähdemerkkijono

en: Contains
fi: Sisältää

en: configure
fi: Muokkaa

en: Group name
fi: Ryhmän nimi

en: Downloads
fi: Lataukset

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Edit group
fi: Muokkaa ryhmää

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Languages
fi: Kielet

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Not available
fi: Ei tarjolla

en: Add project
fi: Lisää projekti

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: Translations
fi: Käännökset

en: Join
fi: Liity

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Apply
fi: Käytä

en: Request membership
fi: Pyydä jäsenyyttä

en: Translated
fi: Käännetty

en: Strings
fi: Merkkijonot

en: Translation
fi: Käännös

en: Package
fi: Pakkaus

en: Context
fi: Konteksti

en: No context
fi: Ei kontekstia

en: Any
fi: Mikä tahansa

en: Untranslated
fi: Kääntämättä

en: Translate
fi: Käännä

en: The translation was successfully imported.
fi: Käännöksen tuominen onnistui.

en: No projects found.
fi: Projekteja ei löytynyt.

en: Translate to @language
fi: Käännä kielelle @language

en: Decline
fi: Hylkää

en: Your Localization Server API key
fi: Lokalisointipalvelimen API-avaimesi

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: (empty)
fi: (tyhjä)

en: Warnings
fi: Varoitukset

en: Your groups
fi: Sinun ryhmäsi
