Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (79 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Language
he: שפה

en: more
he: עוד

en: Create !type
he: יצירת !type

en: Enabled
he: מופעל

en: Project
he: פרוייקט

en: Download
he: הורדה

en: Version
he: גירסה

en: Go
he: קדימה

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: none
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Clean up
he: ניקוי

en: History
he: היסטוריה

en: n/a
he: -ללא-

en: Configure
he: הגדרות

en: Files
he: קבצים

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Never
he: אף פעם

en: Filter
he: סינון

en: Source string
he: מחרוזת מקור

en: Contains
he: מכיל

en: configure
he: הגדרות

en: Desc
he: יורד

en: Group name
he: שם קבוצת המודעות

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Edit group
he: ערוך קבוצה

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: @time ago
he: לפני @time

en: Languages
he: שפות

en: Limit
he: גבול

en: Not available
he: לא זמין

en: Do it!
he: עשה זאת!

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Translations
he: תרגומים

en: Join
he: הצטרף

en: Loading...
he: טוען...

en: Apply
he: החל

en: Leave this group
he: עזוב קבוצה זו

en: Your membership request awaits approval.
he: בקשת החברות שלך ממתינה לאישור.

en: Request membership
he: בקשת הצטרפות

en: Welcome message
he: הודעת ברוכים הבאים

en: Translated
he: מתורגם

en: Strings
he: מחרוזות

en: Translation
he: תרגום

en: Package
he: חבילה

en: Context
he: הקשר

en: No context
he: אין הקשר

en: Offset
he: היסט

en: Any
he: הכל

en: Untranslated
he: לא מתורגם

en: Translate
he: תרגום

en: No projects found.
he: לא נמצאו פרוייקטים.

en: Decline
he: דחייה

en: Broadcast
he: שידור

en: Manager: !name
he: מנהל: !name

en: Delete request
he: מחק בקשה

en: Add a new !type in this group.
he: הוסף !type חדש לקבוצה זו.

en: Your Localization Server API key
he: מפתח הAPI שלך בשרת התרגומים

en: Version information
he: מידע אודות הגירסה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: (empty)
he: (ריק)

en: Warnings
he: אזהרות

en: Your groups
he: הקבוצות שלך

en: Asc
he: סדר עולה
