Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (16 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Files
ht: Fichye

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Languages
ht: Lang

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
