Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (453 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Language
hu: Nyelv

en: more
hu: tovább

en: Create !type
hu: !type létrehozása

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Project
hu: Projekt

en: Download
hu: Letölt

en: Version
hu: Verzió

en: Go
hu: Mehet

en: Releases
hu: Kiadások

en: Overview
hu: Áttekintés

en: File date
hu: Fájl dátuma

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: none
hu: nincs

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Clean up
hu: Tisztítás

en: History
hu: Történet

en: Submitted by
hu: Beküldő

en: Add release
hu: Kiadás hozzáadása

en: n/a
hu: n. a.

en: Configure
hu: Beállít

en: Files
hu: Fájlok

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Never
hu: Soha

en: Filter
hu: Szűrő

en: Source string
hu: Forrás-karaktersorozat

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: configure
hu: beállít

en: Desc
hu: Csökk

en: Group name
hu: Csoportnév

en: Downloads
hu: Letöltések

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Edit group
hu: Csoport szerkesztése

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: @time ago
hu: @time

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Limit
hu: Korlát

en: Project name
hu: A projekt neve

en: Source file
hu: Forrásfájl

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: Do it!
hu: Gyerünk!

en: Add project
hu: Projekt hozzáadása

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: Download link
hu: Letöltés hivatkozása

en: Translations
hu: Fordítások

en: Join
hu: Kapcsolás

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Leave this group
hu: A csoport elhagyása

en: Your membership request awaits approval.
hu: A tagsági kérelem jóváhagyásra vár.

en: Request membership
hu: Tagság kérelmezése

en: Welcome message
hu: Üdvözlőüzenet

en: Translated
hu: Lefordított

en: Strings
hu: Karaktersorozatok

en: Translation
hu: Fordítás

en: Package
hu: Csomag

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: No context
hu: Nincs környezet

en: Offset
hu: Eltolás

en: Any
hu: Bármelyik

en: Suggestions
hu: Javaslatok

en: Untranslated
hu: Fordítatlan

en: Localization server
hu: Honosítási kiszolgáló

en: Assign drupal.org home links to packages
hu: A csomagokhoz rendeljen a címlapjukra mutató hivatkozásokat a Drupal.org-on.

en: Assigns http://drupal.org/project/<em>project</em> type home links to projects. These home links are used to guide users to the home pages of the projects. The setting only affects newly parsed packages.
hu: Címlapi hivatkozásokat rendel a projektekhez http://drupal.org/project/<em>projekt</em> formában, amik a felhasználót a projekt főoldalára vezetik. Ez a beállítás csak az újonnan feldolgozott csomagokat érinti.

en: File name should have project codename and version number included separated with hyphen, such as drupal-5.2.tar.gz.
hu: A fájlnévnek tartalmaznia kell a projekt kódnevét és verziószámát egy-egy kötőjellel elválasztva, mint például drupal-5.2.tar.gz.

en: @release was already parsed, no need to scan again.
hu: @release már elemezve, nincs szükség új átvizsgálásra.

en: Translate
hu: Fordítás

en: Export @language translations
hu: @language fordítások exportálása

en: Explore languages
hu: Nyelvek böngészése

en: Export @project translation templates
hu: @project fordítási sablonjainak exportálása

en: Explore projects
hu: Projektek böngészése

en: Release
hu: Kiadás

en: Invalid release chosen.
hu: Érvénytelen kiadás lett kiválasztva.

en: There are no strings in the %release release of %project to export.
hu: %project %release kiadásában nincsenek exportálható karaktersorozatok.

en: There are no strings in any releases of %project to export.
hu: %project egyetlen kiadásában sincsenek exportálható karaktersorozatok.

en: Package to parse (%file) does not exist.
hu: Az értelmezendő csomag (%file) nem létezik.

en: Temporary directory %path already exists.
hu: %path útvonalon már létezik egy könyvtár.

en: Error on untaring %filename file.
hu: %filename kicsomagolása során hiba történt.

en: The translation was successfully imported.
hu: A fordítás sikeresen importálva lett.

en: No languages to list.
hu: Nincs listázható nyelv.

en: No strings to translate.
hu: Nincs fordításra váró kifejezés

en: No projects found.
hu: Nincsenek projektek.

en: No language selected.
hu: Nincs nyelv kiválasztva.

en: @language overview
hu: @language áttekintés

en: There are currently no posts set for display here. Mark posts to display here with the %tagname tag, using the taxonomy module.
hu: Jelenleg nincsenek itt megjeleníthető bejegyzések beállítva. A <em>Taxonomy</em> modul %tagname címkéjével lehet megjelölni az ide szánt posztokat.

en: Top contributors
hu: Legaktívabb közreműködők

en: Nobody contributed to this translation yet.
hu: Senki sem kezdett még neki a fordításnak.

en: No project selected.
hu: Nincs projekt kiválasztva.

en: @project project translations
hu: @project projekt fordítások

en: Translations overview
hu: Fordítások áttekintése

en: Overall status of translations
hu: A fordítások általános állapota

en: Project home
hu: A projekt kezdőlapja

en: !percent translated
hu: !percent van lefordítva

en: !percent untranslated
hu: !percent fordítatlan

en: 1 contributor | @count contributors
hu[0]: 1 fordító
hu[1]: @count fordító

en: 1 string to translate | @count strings to translate
hu[0]: 1 lefordítandó kifejezés
hu[1]: @count lefordítandó kifejezés

en: 1 translation recorded | @count translations recorded
hu[0]: 1 lefordított kifejezés
hu[1]: @count lefordított kifejezés

en: 1 suggestion awaiting approval | @count suggestions awaiting approval
hu[0]: 1 javaslat vár elfogadásra
hu[1]: @count javaslat vár elfogadásra

en: 1 release parsed | @count releases parsed
hu[0]: 1 kiadás feldolgozva
hu[1]: @count kiadás feldolgozva

en: 1 source string in total | @count source strings in total
hu[0]: 1 forrásszöveg összesen
hu[1]: @count forrásszöveg összesen

en: No strings found with this filter. Try adjusting the filter options.
hu: Nincs elérhető kifejezés ezzel a szűrővel. Módosítani kell a szűrőn.

en: Translate to @language
hu: Fordítás @language nyelvre

en: Has suggestion
hu: Van hozzá javaslat

en: Pick a language
hu: Nyelv kiválasztása

en: Alternatively you can <a href="@explore">explore languages</a>.
hu: Választható a <a href="@explore">nyelvek böngészése</a> is.

en: And/or pick a project
hu: És/vagy egy projekt kiválasztása

en: Pick a project for @language translation
hu: Projekt fordítása @language nyelvre

en: Alternatively you can <a href="@explore">explore projects</a>.
hu: Választható a <a href="@explore">projektek böngészése</a> is.

en: 1 translation group | @count translation groups
hu[0]: 1 fordítócsapat
hu[1]: @count fordítócsapat

en: 1 project managed | @count projects managed
hu[0]: 1 projekt nyilvántartva
hu[1]: @count projekt nyilvántartva

en: 1 file scanned | @count files scanned
hu[0]: 1 fájl átvizsgálva
hu[1]: @count fájl átvizsgálva

en: Configuration options for the localization server.
hu: A fordítási kiszolgáló beállításai.

en: Overview of languages and their translation status.
hu: Áttekintés a nyelvekről és azok fordítási állapotáról.

en: Overview of projects and their translation status.
hu: Áttekintés a projektekről és azok fordítási állapotáról.

en: Project autocomplete
hu: Projekt automatikus kiegészítése

en: Localization contributions
hu: A fordításban közreműködtek

en: Number of projects to display per page
hu: Az oldalanként megjelenő projektek száma

en: Number of projects displayed per page in overviews. It is not advised to change this setting on live sites, as it changes what is displayed on each page, so links will break to existing project listings.
hu: Az áttekintő oldalakon egyszerre megjelenített projektek száma. Éles webhelyeken nem javasolt e beállítás megváltoztatása, mivel így megváltoznának az egyes oldalakra kerülő elemek, ezért a már rájuk mutató hivatkozások eltörhetnek.

en: Decline
hu: Elutasítás

en: 1 approved translation | @count approved translations
hu[0]: 1 elfogadott fordítás
hu[1]: @count elfogadott fordítás

en: 1 translation updated | @count translations updated
hu[0]: 1 fordítás frissítve
hu[1]: @count fordítás frissítve

en: 1 translation unchanged | @count translations unchanged
hu[0]: 1 fordítás változatlan
hu[1]: @count fordítás változatlan

en: access localization community
hu: honosítási közösség elérése

en: submit suggestions
hu: javaslatok beküldése

en: All available languages have groups now. You cannot create another group until a new language is added on the administration interface.
hu: Már minden elérhető nyelvnek van saját csoportja, nem lehet másikat létrehozni, amíg egy új nyelv nincs hozzáadva az adminisztrációs felületen.

en: Translation group
hu: Fordítási csoport

en: A language community around Drupal project translations.
hu: Egy Drupal honosításával foglalkozó fordítócsoport.

en: Name of the translation group.
hu: A fordítási csoport neve.

en: The language managed by this group. This cannot be modified.
hu: A nyelvet ez a csoport kezeli. Ez nem módosítható.

en: The language managed by this group. Languages not shown here are either not active on the site, or already have a translation group.
hu: A nyelvet ez a csoport kezeli. Az itt meg nem jelenített nyelvek vagy nem aktívak a webhelyen, vagy már létezik fordítói csoportjuk.

en: Welcome message to display on the group homepage.
hu: A csoport honlapján megjelenített üdvözlőüzenet.

en: administer localization groups
hu: honosítási csoportok adminisztrációja

en: Localization groups
hu: Honosítási csoportok

en: Organic groups mapping for localization server
hu: Organikus csoportok leképzése a fordítási kiszolgálón

en: Broadcast
hu: Üzenet a csoportnak

en: Invalid project selected.
hu: Érvénytelen projekt lett kiválasztva.

en: Source directory
hu: Forrás könyvtár

en: File location
hu: Fájl helye

en: Contributors
hu: Közreműködők

en: Manager: !name
hu: Kezelő: !name

en: Delete request
hu: Kérés törlése

en: Add a new !type in this group.
hu: Új !type hozzáadása ebben a csoportban.

en: Your Localization Server API key
hu: A <em>Localization Server</em> modul API-kulcsa

en: Version information
hu: Változatinformáció

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: You must <a href="!login">login</a> in order to post into this group.
hu: Ebbe a csoportba bejegyzés beküldéséhez <a href="!login">belépés</a> szükséges.

en: You must <a href="!register">register</a> or <a href="!login">login</a> in order to post into this group.
hu: Ebbe a csoportba bejegyzés beküldéséhez <a href="!register">regisztráció</a> / <a href="!login">belépés</a> szükséges.

en: - All -
hu: – Mind –

en: (empty)
hu: (üres)

en: An existing project under the URI %uri is already handled by the %other_connector module. Not possible to add it with %this_connector.
hu: %uri webcímen egy létező projektet már %other_connector modul kezel. Ezért %this_connector használatával már nem lehet hozzáadni.

en: Please select a project first.
hu: Először egy projektet kell kiválasztani.

en: Please choose a release or opt to export for all releases.
hu: Ki kell választani egy kiadást, vagy az összes kiadás egyben való exportálását.

en: No link available
hu: Nincs elérhető hivatkozás.

en: Start over
hu: Újrakezdés

en: Deleting projects will not be available until you <a href="@cleanup">clean up the database</a> or rescan projects (within connectors you use) if you have started over with some of them.
hu: Projekteket addig nem lehet törölni, amíg az <a href="@cleanup">adatbázis kitisztítása</a> vagy az újrakezdett projektek újbóli átvizsgálása (a használt csatlakozókon belül) meg nem történt.

en: This would remove all data associated with the project, including releases, files, parsing errors, and all source strings and translations which are not applicable to remaining projects. Always make database backups. This action cannot be undone.
hu: Törölni fogja a projekt minden adatát: kiadásokat, fájlokat, feldolgozási hibákat, az összes forrásszöveget és a más projektek által nem használt fordításokat. A művelet nem vonható vissza.

en: This would remove almost all data associated with the project: releases, files, line and parsing error information. Source strings found within this project and translations for them are temporarily kept. If you clean up the database before this project is parsed again, source strings and translations will be lost. Always make database backups. This action cannot be undone.
hu: Törölni fogja a projekt majdnem minden adatát: kiadásokat, fájlokat, valamint sor és feldolgozási hibákat. Bár a forrásszövegek és fordításaik ideiglenesen megmaradnak, de az adatbázis újrafeldolgozás előtti tisztításával azok is elvesznek. Mindig ajánlott a biztonsági mentés. A művelet nem vonható vissza.

en: You have no orphan source strings in your database to clean up.
hu: Nem kell tisztítani az adatbázist, mert nem maradtak árván forrásszövegek.

en: Orphan strings and their translations were removed.
hu: Az árván maradt forrásszövegek és fordításaik el lettek távolítva.

en: There is @count source string orphaned. | There are @count source strings orphaned.
hu[0]: @count forrásszöveg maradt árván.
hu[1]: @count forrásszöveg maradt árván.

en: Are you sure you would like to clean up @count orphan? | Are you sure you would like to clean up @count orphans?
hu[0]: Biztosan törölhető @count árván maradt forrásszöveg?
hu[1]: Biztosan törölhető @count árván maradt forrásszöveg?

en: in context: @context
hu: @context szövegkörnyezetben

en: 1 duplicate translation not saved | @count duplicate translations not saved
hu[0]: 1 már létező fordítás nem lett mentve
hu[1]: @count már létező fordítás nem lett mentve

en: export gettext templates and translations
hu: gettext sablonok és fordítások exportálása

en: import gettext files
hu: gettext fájlok importálása

en: Projects and releases
hu: Projektek és kiadások

en: Manage projects and releases handled by the server.
hu: A kiszolgáló által kezelt projektek és kiadások adminisztrációja.

en: Delete project
hu: Projekt törlése

en: Enable project
hu: Projekt engedélyezése

en: Compression functionality
hu: Tömörítési funkció

en: Archive/Tar.php available
hu: Archive/Tar.php elérhető

en: The PEAR library Archive/Tar.php is missing. Please <a href="@pear">obtain PEAR</a> or a copy of this file and put it on the include path.
hu: A PEAR függvénykönyvtárból hiányzik az Archive/Tar.php. Vagy a teljes <a href="@pear">PEAR beszerzése</a>, vagy a hiányzó fájl elérési útvonalának megadása szükséges.

en: Localization Server compatible version
hu: <em>Localization Server</em> modul kompatibilis verziója

en: Not compatible with Localization Server
hu: Nem működik együtt a <em>Localization Server</em> modullal

en: Please log in first to generate your Localization Server API key.
hu: Először be kell lépni a <em>Localization Server</em> API-kulcsának előállításához.

en: You don't have the required permissions to use remote submission on this Localization Server.
hu: Nincs meg a szükséges jogosultság fordítási javaslatok távoli beküldéséhez a <em>Localization Server</em>-re.

en: Copy and paste this API key into your user account on the client host.
hu: Az API-kulcsot be kell másolni a kliens felhasználói fiókjába.

en: Test support for a specific API version.
hu: Egy adott API verzió tesztelésének támogatása.

en: Handle remote string submissions.
hu: Fogadja a kívülről érkező fordításokat.

en: submit suggestions remotely
hu: javaslatok távoli beküldése

en: Get API key
hu: API-kulcs igénylése

en: Localization remote API
hu: Honosítási távoli API

en: Provides an XML-RPC server interface to handle remote translation submissions.
hu: Egy XML-RPC kiszolgálói felületet biztosít a távolról beküldött fordítási javaslatok kezeléséhez.

en: Warnings
hu: Figyelmeztetések

en: Parse @count releases in a batch process
hu: Egy kötegelt műveletben egyszerre @count kiadást dolgozzon fel.

en: Processing releases
hu: Kiadások feldolgozása

en: First release is being selected
hu: Az első kiadás lesz kiválasztva

en: Parsed @current out of @total.
hu: @current feldolgozva, összesen @total van.

en: Parsing process has encountered an error.
hu: A feldolgozási folyamat hibába ütközött.

en: Filename %file contains malicious characters.
hu: %file fájl veszélyes karaktereket tartalmaz.

en: Releases of project @project
hu: @project projekt kiadásai

en: No releases found for this project.
hu: Nincs elérhető kiadás ehhez a projekthez.

en: parsed
hu: feldolgozva

en: Last parsed
hu: Utoljára feldolgozva

en: Uninitialized plural formula. Please set up the plural formula in <a href="@language-config">the langauge configuration</a> or alternatively <a href="@import-url">import a valid interface translation</a> for Drupal in this language.
hu: Értelmezhetetlen többes számi forma. A többes szám formáját előbb be kell állítani a <a href="@language-config">nyelv konfigurációjánál</a> vagy importálni kell a Drupal egy érvényes <a href="@import-url">felületi szövegét</a> ezen a nyelven.

en: No data available yet.
hu: Még nincs elérhető adat.

en: 1 in queue | @count in queue
hu[0]: 1 várakozik
hu[1]: @count várakozik

en: Progress
hu: Feldolgozottság

en: How many languages would you like to generate (maximum @count possible)?
hu: Hány nyelvet kell generálni? (A felső határ @count.)

en: Languages deleted.
hu: Nyelvek törölve.

en: No source strings found, cannot generate translations and suggestions.
hu: Nem találhatóak forrásszövegek, nem lehet fordításokat és javaslatokat generálni.

en: Previous translations and suggestions deleted.
hu: Az előző fordítások és javaslatok törölve.

en: 1 language created. | @count languages created.
hu[0]: 1 nyelv létrehozva.
hu[1]: @count nyelv létrehozva.

en: 1 translation created. | @count translations created.
hu[0]: 1 fordítás létrehozva.
hu[1]: @count fordítás létrehozva.

en: All releases merged
hu: Minden kiadás összevonva

en: @release only
hu: csak @release

en: Empty string attempted to be localized. Please do not leave test code for localization in your source.
hu: Üres karaktersorozatot nem lehet honosítani. Nem szabad tesztkódokat hagyni a honosítandó forráskódban.

en: Import to @language
hu: @language nyelvhez importálás

en: Gettext .po file with translations
hu: Gettext .po fájl fordításokkal

en: The maximum allowed size for uploads is %maxsize.
hu: A feltöltések megengedett felső határa %maxsize.

en: Attribute import to
hu: Attribútum importálás ehhez

en: Yourself (%name)
hu: Énmagam (%name)

en: When importing the result of teamwork, If the imported translations were worked on by a team of people, it is common curtesy to not attribute them to your personal username to ensure you do not claim credit for work of the whole team.
hu: Ha az importált fordítások nem egyéni, hanem közös csapatmunka eredménye, akkor nem igazságos azt saját nevünk alá vonni, hogy ne tűnjön más érdemeivel való kérkedésnek.

en: Store as approved translations
hu: Elfogadott fordításként való tárolás

en: Store as suggestions needing approval, possibly discussion
hu: Elbírálásra váró javaslatként való tárolás

en: You do not have sufficient permissions to submit translations directly in your name. Please submit as suggestions.
hu: Nincs megfelelő jogosultság rögtön elfogadni saját név alatt fordításként, de javaslatként beküldhető.

en: You do not have sufficient permissions to submit translations directly in the name of other users. Please submit as suggestions.
hu: Nincs megfelelő jogosultság rögtön elfogadni mások neve alatt fordításként, de javaslatként beküldhető.

en: File to import not found. Did you choose a .po file to upload which was under %maxsize?
hu: Nem található az importálandó fájl. Biztos, hogy .po kiterjesztésű és %maxsize alatt van a mérete?

en: Account associated with bulk imports
hu: Tömeges importáláshoz rendelt felhasználói fiók

en: The account associated with imports of Gettext files which have been translated by a team, so assigning the current user importing them would not be appropriate. Suggested username for this account is <em>Multiple contributors</em> to indicate the team nature.
hu: Ez a felhasználói fiók olyan Gettext fájlok importálásához lesz rendelve, amiket egy csapat fordított le. Ezért nem lenne helyes egyetlen személyként nevezni, helyette inkább a közösségre utaló név javasolt, mint például „Közös csapatmunka” vagy „Multiple contributors”.

en: Highlight project on the welcome page
hu: Projekt kiemelése az üdvözlőoldalon

en: Pick a project which will be highlighted on the welcome page, so progress of all translation teams can be seen instantly.
hu: Kiválasztható a címlapon kiemelt projekt, amellyel azonnal láthatóvá válik a fordítócsapatok haladása.

en: Can be set to empty string to not pick any project.
hu: Üresen hagyva egy projekt sem lesz kiválasztva.

en: No source code warnings
hu: Nincsenek forráskódi figyelmeztetések

en: 1 source code warning | @count source code warnings
hu[0]: 1 forráskódi figyelmeztetés
hu[1]: @count forráskódi figyelmeztetés

en: Has no suggestion
hu: Nincs hozzá javaslat

en: Or pick a project
hu: Vagy választható egy projekt

en: At least select a language or a project.
hu: Legalább egy nyelvet vagy projektet ki kell választani.

en: Quick statistics
hu: Gyors statisztikák

en: browse translations
hu: fordítások böngészése

en: moderate suggestions from others
hu: mások javaslatainak elbírálása

en: moderate own suggestions
hu: saját javaslatok elbírálása

en: Generate languages
hu: Nyelvek generálása

en: Generate a given number of languages.
hu: Adott számú nyelv generálása.

en: Generate translations and suggestions
hu: Fordítások és javaslatok generálása

en: Generate a given number of translations and suggestions.
hu: Adott számú fordítás és javaslat generálása.

en: create localization group
hu: honosítási csapat létrehozása

en: delete any localization group
hu: bármely honosítási csapat törlése

en: delete own localization group
hu: saját honosítási csapat törlése

en: edit any localization group
hu: bármely honosítási csapat szerkesztése

en: edit own localization group
hu: saját honosítási csapat szerkesztése

en: Generate packages on every Drupal cron run
hu: Csomagok generálása a Drupal cron minden lefutásakor

en: Directory for generated packages
hu: A generált nyelvek könyvtára

en: The directory on the local file system to use to store packages generated. Either relative to the Drupal installation directory or an absolute path on your file system. Drupal should have read and write access to the files and directories found there.
hu: A generált csomagok tárolására használt könyvtár a helyi fájlrendszerben. Az útvonal lehet abszolút vagy relatív a Drupal telepítési könyvtárához képest. A Drupalnak írási-olvasási joga kell, hogy legyen az ott talált állományokra.

en: Path structure for generated packages
hu: Útvonalszerkezet a generált csomagokhoz

en: Available tokens are: %project, %release, %core, %version, %extra, %language.
hu: Használható vezérjelek: %project, %release, %core, %version, %extra, %language.

en: Number of releases to check at once
hu: Az egyszerre vizsgált kiadások száma

en: The number of releases to check on a manual or cron run.
hu: Az egyszerre vizsgált kiadások száma cron időzítésre vagy kézi futtatáskor.

en: Maximum number of files to package at once
hu: Az egyszerre csomagolt fájlok számának felső határa

en: The number of files to package on a manual or cron run.
hu: Az egyszerre csomagolt fájlok számának felső határa cron időzítésre vagy kézi futtatáskor

en: Repackaging interval
hu: Újracsomaglás időköze

en: Time interval for the translations to be automatically repackaged.
hu: A fordítások automatikus újracsomagolásának időköze.

en: List of languages
hu: Nyelvek listája

en: This list is rebuilt on every change to any languages, but you can force a rebuild here.
hu: Ez a lista a nyelveket érintő minden módosításkor újragenerálódik, de lehet kényszeríteni is.

en: Rebuild language list
hu: Nyelvek listája

en: Project translations
hu: Projekt fordításai

en: Repackage all translations of a single project or release.
hu: Egyetlen projekt vagy kiadás fordításainak újracsomagolása.

en: Optionally select a release name like <em>6.x-1.0-beta1</em> or a partial release name like <em>6.x%</em>.
hu: Tetszőlegesen választható egy kiadás teljes (például <em>6.x-1.0-beta1</em>) vagy részleges (például <em>6.x%</em>) neve.

en: Only for these languages
hu: Csak ezekhez a nyelvekhez

en: Select none for all languages. Otherwise pick the languages you want repackaged.
hu: Az újracsomagolni kívánt nyelv kiválasztása, vagy „Nincs” minden nyelvhez.

en: Repackage now
hu: Újracsomagolás most

en: Mark for repackaging
hu: Megjelölés újracsomagolásra

en: Invalid project name.
hu: Érvénytelen projektnév.

en: Invalid release name.
hu: Érvénytelen kiadás név.

en: You must select a project and optionally a release.
hu: Projektet kiválasztani kötelező, kiadást viszont tetszőleges.

en: No releases found for repackaging.
hu: Nem találhatóak újracsomagolható kiadások.

en: Marked %count releases for repackaging.
hu: %count kiadás megjelölve újracsomagolásra.

en: Install profile packaging
hu: Telepítési profil csomagolása

en: Generate a set of .po files to be used in a Drupal 6 install profile from Drupal core.
hu: .po fájlok generálása a Drupal 6 alaprendszer telepítési profiljához.

en: Download an install profile package
hu: Egy telepítési profil csomag letöltése

en: Repackaging translation files.
hu: Fordítási fájlok újracsomagolása.

en: Translations packager.
hu: Fordításcsomagoló.

en: Repackaged release %release for %language. Created file %filename.
hu: %release kiadás %language nyelven újracsomagolva. %filename jött létre.

en: Failed packaging release %release for language %language.
hu: %release kiadás %language nyelven való újracsomagolása nem sikerült.

en: Packaging tools
hu: Csomagoló eszközök

en: Select project, releases and languages to repackage.
hu: Újracsomagolni kívánt projekt, kiadások és nyelvek kiválasztása.

en: Configure automatic packaging for translations.
hu: Fordítások automatikus újracsomagolásának beállításai.

en: Translation packaging tools for the localization server
hu: A honosítási kiszolgáló fordításcsomagoló eszközei

en: File %file already exists, deleting.
hu: %file már létezik, törlés.

en: Unable to download and save %download_link file (%error).
hu: %download_link letöltése és mentése nem lehetséges. (Hiba: %error)

en: No posts to display
hu: Nincsenek megjeleníthető bejegyzések

en: Is translation
hu: Fordítások

en: Is suggestion
hu: Javaslatok

en: Clear all filters
hu: Minden szűrő törlése

en: Translate %project to @language
hu: %project fordítása @language nyelvre

en: (not translated)
hu: (nincs lefordítva)

en: <New translation>
hu: <Új fordítás>

en: Edit a copy
hu: Egy másolat szerkesztése

en: approved by !author <span title="@ago">on @date</span>
hu: !author fogadta el <span title="@ago">@date</span> időpontban

en: Show list of projects and releases where this text is used.
hu: Az e szöveget használó projektek és kiadások listájának mutatása

en: Show related projects
hu: Kapcsolódó projektek mutatása

en: Used at the following places
hu: A következő helyeken van használatban

en: Used at the following places in context %context
hu: %context szövegkörnyezetben a következő helyeken van használatban

en: Appears once in this release. | Appears @count times in this release.
hu[0]: Egyszer fordul elő ebben a kiadásban.
hu[1]: @count helyen fordul elő ebben a kiadásban.

en: 1 translation declined | @count translations declined
hu[0]: 1 fordítás elvetve
hu[1]: @count fordítás elvetve

en: 1 suggestion declined | @count suggestions declined
hu[0]: 1 javaslat elvetve
hu[1]: @count javaslat elvetve

en: 1 translation approved | @count translations approved
hu[0]: 1 fordítás elfogadva
hu[1]: @count fordítás elfogadva

en: 1 translation added | @count translations added
hu[0]: 1 fordítás hozzáadva
hu[1]: @count fordítás hozzáadva

en: 1 suggestion added | @count suggestions added
hu[0]: 1 javaslat hozzáadva
hu[1]: @count javaslat hozzáadva

en: 1 source string not found; its translation was ignored | @count source strings not found; their translations were ignored
hu[0]: 1 forrásszöveg nem található, ezért fordításai figyelmen kívül lettek hagyva
hu[1]: @count forrásszöveg nem található, ezért fordításai figyelmen kívül lettek hagyva

en: Source string usage details
hu: Forrásszöveg használatának részletei

en: Hide related projects
hu: Kapcsolódó projektek elrejtése

en: Reveal more filters
hu: További szűrők felfedése

en: Undo decline
hu: Elutasítás visszavonása

en: Do you want to overwrite the current suggestion?
hu: A jelenlegi javaslat biztosan felülírható?

en: Root URL for translation downloads
hu: Gyökér URL a fordítások letöltéséhez

en: Root URL for the client to build file URLs and fetch updates. The public facing URL for the package directory defined above. Leave blank for not providing any.
hu: Egy gyökér URL a kliens számára, ami alapján az egyes fájlok elérési útvonalát összerakja és lekérdezi. A csomag könyvtárának nyilvános URL-je fentebb meg van adva. Üresen is hagyható.

en: Server information XML exported to %file.
hu: %file fájlba exportálva a kiszolgáló információit tartalmazó XML.

en: Error when trying to export server info XML to %file.
hu: A kiszolgáló információit tartalmazó XML %file fájlba exportálása során hiba történt.

en: The configured directory (%workdir) cannot be found. <a href="@configure">Check your configuration</a>.
hu: A beállított %workdir könyvtár nem található. Ellenőrizni kell a <a href="@configure">beállításokat</a>.

en: No (new) local Drupal files found to scan in %workdir.
hu: %workdir könyvtárban nem találhatóak átvizsgálni kívánt (új) Drupal fájlok.

en: An existing project under the URI %uri is already handled by %other_connector. Not possible to add it with %this_connector.
hu: %uri URI alatt már létezik egy %other_connector csatlakozó által kezelt projekt, ezért %this_connector csatlakozóval már nem lehet hozzáadni.

en: Drupal packages
hu: Drupal csomagok

en: Drupal.org packages
hu: Drupal.org csomagok

en: the drupal.org database
hu: a drupal.org adatbázis

en: The Translation template extractor should be from the 6.x-3.x branch to be compatible with the Localization Server.
hu: A <em>Translation template extractor</em> modulnak legalább a 6.x-3.x-es ágból kell származnia, hogy együttműködjön a <em>Localization Server</em> modullal.

en: Localization server for Drupal
hu: Honosítási kiszolgáló Drupalhoz

en: Extracts translatable strings from Drupal packages.
hu: Kigyűjti a Drupal csomagokból a fordítható karaktersorozatokat.

en: Localization server connectors
hu: Honosítási kiszolgáló csatlakozói

en: Gettext files
hu: Gettext fájlok

en: File to import not found. Did you choose a file to upload which was under %maxsize?
hu: Nem található az importálandó fájl. Biztos, hogy %maxsize alatt van a mérete?

en: The source file was successfully imported. One source string was added. | The source file was successfully imported. @count source strings were added.
hu[0]: A forrásfájl sikeresen importálva. 1 forrásszöveg hozzáadva.
hu[1]: A forrásfájl sikeresen importálva. @count forrásszöveg hozzáadva.

en: Localization server for Gettext files
hu: Honosítási kiszolgáló Gettext fájlokhoz

en: Manages translatable strings with Gettext standard input/output.
hu: Gettext kimeneti/bemeneti szabványú fordítható karaktersorozatokat kezel.

en: The <a href="@pconfig">Plural formula configurator</a> module is recommended for plural formula setup.
hu: Javasolt a <a href="@pconfig">Plural formula configurator</a> modul használata a többes számok beállításához.

en: No languages with plural formulas defined or no projects scanned yet. Check the <a href="@languages">configuration of languages</a>, <a href="@connectors">list of connectors</a> and <a href="@projects">projects</a>.
hu: Nincsenek többes számot használó nyelvek beállítva, vagy nincsenek még átvizsgált projektek. Ellenőrizni kell a <a href="@languages">nyelvek beállításait</a>, a <a href="@connectors">csatlakozók listáját</a> és a <a href="@projects">projektek oldalát</a>.

en: No localization server connectors found.
hu: Nem találhatóak csatlakozók a honosítási kiszolgálóhoz.

en: Connector
hu: Csatlakozó

en: Projects are created automatically or manually based on <a href="@connectors">your connector configuration</a>. File system based connectors need scanning to be run but create projects and releases automatically in that process.
hu: A projektek akár automatikusan, akár manuálisan létrehozhatók a <a href="@connectors">beállított csatlakozóktól</a> függően. A fájlrendszer alapú csatlakozóknál először egy átfésülést kell lefuttatni, cserébe viszont ez magától létrehozza a projekteket és kiadásaikat.

en: Add releases to be able to upload different versions of your translatable source.
hu: A fordítható forrás több változatának feltöltése érdekében további kiadások hozzáadása.

en: the file system
hu: a fájlrendszer

en: file uploads
hu: fájlfeltöltések

en: Source last parsed
hu: Forrás utoljára feldolgozva

en: To start over this same release with a new source file, <a href="@startover">start over the release</a>, edit and upload a new source file.
hu: Ugyanazon kiadás feldolgozásának <a href="@startover">újrakezdése</a> immár másik forrásfájllal szerkesztés és újbóli feltöltést követően.

en: Upload a source file to parse and store translatable strings from for this release.
hu: A lefordítható szövegek automatikus kigyűjtéséhez fel kell tölteni a kiadás egy forrásfájlját.

en: The Gettext file import failed, because the file %filename could not be read.
hu: %filename fájl nem olvasható, ezért a Gettext fájl importálása nem sikerült.

en: %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
hu: %filename %line. sorában hiba: nem található a várt „msgstr”.

en: %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
hu: %filename %line. sorában hiba: nem található a várt „msgid_plural”.

en: %filename contains a syntax error on line %line.
hu: %filename %line. sorában szintaktikai hiba van.

en: %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
hu: %filename %line. sorában hiba: nem várt „msgid”.

en: %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
hu: %filename %line. sorában hiba: nem várt „msgctxt”.

en: %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
hu: %filename %line. sorában hiba: nem várt „msgstr[]”.

en: %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
hu: %filename %line. sorában hiba: nem várt „msgstr”.

en: %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
hu: %filename %line. sorában egy váratlan karaktersorozat hibát okozott.

en: %filename ended unexpectedly at line %line.
hu: %filename %line. sorában a fájl váratlanul véget ért.

en: administer localization server
hu: honosítási kiszolgáló adminisztrációja

en: Connectors
hu: Csatlakozók

en: Enable and configure different data source and data format handlers.
hu: Különböző adatforrások és adatformátum-feldolgozók engedélyezése és beállítása.

en: Scan for new data
hu: Új adatok átvizsgálása

en: Configure a connector
hu: Egy csatlakozó beállítása

en: Edit project
hu: Projekt szerkesztése

en: Edit release
hu: Kiadás szerkesztése

en: Reset release
hu: Kiadás visszaállítása alaphelyzetbe

en: Delete release
hu: Kiadás törlése

en: Base backend module for localization server
hu: Alap háttérmodul a honosítási kiszolgálóhoz

en: Pick a project to jump to
hu: Ugrás egy kiválasztott projekthez

en: Project statistics
hu: Projekt statisztikái

en: Translation statistics
hu: Fordítások statisztikái

en: Translation count
hu: Fordítások száma

en: String ID
hu: Karaktersorozat-azonosító

en: Source text
hu: Forrásszöveg

en: @project progress
hu: @project feldolgozottság

en: No highlighted project set.
hu: Nincs kiemelt projekt beállítva.

en: Go there
hu: Gyerünk oda

en: @project is just one of the <a href="@projects">@count projects translated on this server</a>. Check them out. | @project is just one of the <a href="@projects">@count projects translated on this server</a>. Check them out.
hu[0]: @project csak egy az itt fordított <a href="@projects">@count projekt</a> közül. Érdemes vetni egy pillantást a többire is.
hu[1]: @project csak egy az itt fordított <a href="@projects">@count projekt</a> közül. Érdemes vetni egy pillantást a többire is.

en: Localization server statistics
hu: Honosítási kiszolgáló statisztikái

en: Localization server jump form
hu: Honosítási kiszolgáló űrlapja

en: Localization server contributors
hu: Honosítási kiszolgáló résztvevői

en: Quick navigation
hu: Gyorsnavigáció

en: Localization group information
hu: Honosítási csoport információk

en: Your groups
hu: Saját csoportok

en: Your group
hu: Saját csoportom

en: Group not found or not accessible. No information to display.
hu: A kért csoport nem található vagy nem elérhető. Nincs megjeleníthető információ.

en: Board
hu: Tábla

en: Requested project not found.
hu: A kért projekt nem található.

en: @project translation downloads
hu: @project fordításainak letöltése

en: Pick a project
hu: Projekt kiválasztása

en: Show downloads
hu: Letöltések mutatása

en: No translation downloads found for %project.
hu: %project projekthez még nem találhatóak letölthető fordítások.

en: Generated: @generated
hu: Generálva: @generated

en: Up to date as of: @checked
hu: Ezen állás szerint: @checked

en: Localization packager downloads
hu: Fordítás-csomagoló letöltései

en: Download translations
hu: Fordítások letöltése

en: Translations for @core_version
hu: @core_version fordításai

en: No downloads available for this project.
hu: Még nincsenek elérhető letöltések ehhez a projekthez.

en: Top downloads
hu: Legtöbbet letöltött

en: Up to date as of
hu: A legutóbbi állás szerint

en: Further top projects
hu: További népszerű projektek

en: Not available for download yet.
hu: Még nem áll készen letöltésre.

en: @ms ms for %checked releases/%repack files.
hu: @ms ezredmásodperc %checked kiadásra/%repack fájlra.

en: <a href="@download">More downloads</a> are available. These are just the top projects among @count projects translated on this server. | <a href="@download">More downloads</a> are available. These are just the top projects among @count projects translated on this server.
hu[0]: <a href="@download">További letöltések</a> is elérhetőek. Ezek csak a legnépszerűbb projektek az összes @count közül.
hu[1]: <a href="@download">További letöltések</a> is elérhetőek. Ezek csak a legnépszerűbb projektek az összes @count közül.

en: Download pre-generated translation packages.
hu: Elő-generált fordítási csomagok letöltése.

en: Localization packager
hu: Fordítás csomagoló

en: Weight of the project. Lighter projects float up when ordering by weight.
hu: A projekt súlyozása. Sorbarendezéskor a nehezebb súlyúak lejjebb süllyednek.

en: Weight of the release. Lighter releases float up when ordering by weight.
hu: A kiadás súlyozása. Sorbarendezéskor a nehezebb súlyúak lejjebb süllyednek.

en: Asc
hu: Növ

en: @filename (@files files, @sids strings) scanned.
hu: @filename (@files fájlok, @sids szövegek) átvizsgálva.

en: No strings found to export in this project yet.
hu: Ebben a projektben még nincsenek exportálható karaktersorozatok.

en: Add @language translations
hu: @language nyelv fordításainak hozzáadása

en: Add @language suggestions
hu: @language nyelv javaslatainak hozzáadása

en: For untranslated strings, the first suggestion will be exported as a fuzzy translation. All other suggestions are exported in comments.
hu: A fordítatlan karaktersorozatoknál az első javaslat lesz exportálva hozzávetőleges fordításként, az összes többi javaslat megjegyzésként.

en: Verbose output
hu: Részletes kimenet

en: Verbose files are ideal for desktop editing, compact files are better for download size.
hu: A részletes fájlok jól használhatóak kézi szerkesztéshez, a tömör változatok viszont gyorsabban töltődnek le.

en: Export Gettext file
hu: Gettext fájl exportálása

en: Export Gettext template
hu: Gettext sablon exportálása

en: Overall progress
hu: Összesített feldolgozottság

en: No strings found to translate in this project yet.
hu: Ebben a projektben még nem találhatóak fordítható karaktersorozatok.

en: No releases known yet
hu: Nincsenek még ismert kiadások

en: No source strings found
hu: Nem találhatóak forrásszövegek

en: @project releases
hu: @project projekt kiadásai

en: No releases found for this project yet.
hu: Ehhez a projekthez még nem található kiadás.

en: in queue
hu: sorbaállítva

en: No project or release selected.
hu: Nincs kiválasztva projekt vagy kiadás.

en: The requested release could not be found.
hu: A kért kiadás nem található.

en: @project @release information
hu: @project projekt @release kiadásának információi

en: Basic release information
hu: Alapvető kiadási információk

en: Files parsed in this release
hu: E kiadás fájljai átvizsgálva.

en: No files found to parse in this release.
hu: E kiadásban nem található átvizsgálandó fájl.

en: Source code warnings identified
hu: A forráskód figyelmeztetést eredményezett.

en: Warning value
hu: Figyelmeztetés értéke

en: No source code warnings identified in this release.
hu: E kiadás forráskódja nem eredményezett figyelmeztetést.

en: 1 known | @count known
hu[0]: 1 ismert
hu[1]: @count ismert

en: Show full history for translation.
hu: A fordítás teljes történetének mutatása

en: unknown time
hu: ismeretlen időpont

en: no time record available
hu: az időpont nem ismert

en: imported by !author <span title="@ago">on @date</span>
hu: !author importálta <span title="@ago">@date</span> időpontban

en: remotely submitted by !author <span title="@ago">on @date</span>
hu: !author távolról küldte be <span title="@ago">@date</span> időpontban

en: suggested on the web by !author <span title="@ago">on @date</span>
hu: !author javasolta a weben <span title="@ago">@date</span> időpontban

en: suggested by !author <span title="@ago">on @date</span> (source unknown)
hu: !author javasolta <span title="@ago">@date</span> időpontban (a forrás ismeretlen)

en: re-imported by !author <span title="@ago">on @date</span>
hu: !author távolról importálta újra <span title="@ago">@date</span> időpontban

en: remotely re-submitted by !author <span title="@ago">on @date</span>
hu: !author távolról küldte be újra <span title="@ago">@date</span> időpontban

en: re-suggested on the web by !author <span title="@ago">on @date</span>
hu: !author újra javasolta a weben <span title="@ago">@date</span> időpontban

en: declined by !author <span title="@ago">on @date</span>
hu: !author elutasította <span title="@ago">@date</span> időpontban

en: demoted by !author <span title="@ago">on @date</span>
hu: !author lefokozta <span title="@ago">@date</span> időpontban

en: by !author <span title="@ago">on @date</span>
hu: !author által <span title="@ago">@date</span> időpontban

en: Direct and permanent link to this string.
hu: Közvetlen és állandó hivatkozás a karaktersorozatra.

en: by !author
hu: !author által

en: Translation history information
hu: Fordítás történetének információi

en: Release information
hu: Kiadási információk

en: OG membership from node
hu: Organic Groups-tagság a tartalomból

en: unknown user
hu: ismeretlen felhasználó
